Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Pedro QuirogaKommunföreningsordförandeVanstaskolan
pedr.quirog@hotmail.com
070-7177970
Pedro QuirogaKommunombudVanstaskolan
pedr.quirog@hotmail.com
070-7177970
Gunilla DjupfeldtHuvudskyddsombudVanstaskolan
gunilla.djupfeldt@nynashamn.se
08-52073519
070-2332126
Cecilia HasselboLokalombudGröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
Cecilia.Hasselbo@nynashamn.se
073-8459130
Ulrika JonssonLokalombudGröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
ulrika.a.jonsson@nynashamn.se
073-1410204
Pia LindegrenLokalombudKyrkskolan
070-8242353
Anna ÖstmanLokalombudNynäshamns gymnasium
anna.ostman@nynashamn.se
072-2349181
Cathrine FredmanLokalombudNynäshamns KompetensCentrum NKC
cathrine.fredman@nynashamn.se
08-52068000
070-7744459
Ann-Charlotte ÅkerbergLokalombudSvandammsskolan
Anncharlotte.Akerberg@nynashamn.se
070-5869158
Hellen FredskärLokalombudVanstaskolan
hellen.fredskar@nynashamn.se
070-4560015
Sara BergLokalombudViaskolan
froken_sara@hotmail.com
Agneta NybergSkyddsombudGröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
agneta.nyberg@nynashamn.se
08-52073645
Sophie MattssonSkyddsombudNynäshamns gymnasium
070-5888013
Madeleine AlsterqvistSkyddsombudNynäshamns KompetensCentrum NKC
madeleine.alsterqvist@nynashamn.se
08-52068083
073-5120038
Emma SönnergrenSkyddsombudSvandammsskolan
emma.sonnergren@nynashamn.se
08-52073770
Johan CarlénSkyddsombudVanstaskolan
Johan.Carlen@nynashamn.se
070-4461843

Pedro Quiroga
Kommunföreningsordförande, Vanstaskolan
pedr.quirog@hotmail.com
070-7177970

Pedro Quiroga
Kommunombud, Vanstaskolan
pedr.quirog@hotmail.com
070-7177970

Gunilla Djupfeldt
Huvudskyddsombud, Vanstaskolan
gunilla.djupfeldt@nynashamn.se
08-52073519
070-2332126

Cecilia Hasselbo
Lokalombud, Gröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
Cecilia.Hasselbo@nynashamn.se
073-8459130

Ulrika Jonsson
Lokalombud, Gröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
ulrika.a.jonsson@nynashamn.se
073-1410204

Pia Lindegren
Lokalombud, Kyrkskolan
070-8242353

Anna Östman
Lokalombud, Nynäshamns gymnasium
anna.ostman@nynashamn.se
072-2349181

Cathrine Fredman
Lokalombud, Nynäshamns KompetensCentrum NKC
cathrine.fredman@nynashamn.se
08-52068000
070-7744459

Ann-Charlotte Åkerberg
Lokalombud, Svandammsskolan
Anncharlotte.Akerberg@nynashamn.se
070-5869158

Hellen Fredskär
Lokalombud, Vanstaskolan
hellen.fredskar@nynashamn.se
070-4560015

Sara Berg
Lokalombud, Viaskolan
froken_sara@hotmail.com

Agneta Nyberg
Skyddsombud, Gröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
agneta.nyberg@nynashamn.se
08-52073645

Sophie Mattsson
Skyddsombud, Nynäshamns gymnasium
070-5888013

Madeleine Alsterqvist
Skyddsombud, Nynäshamns KompetensCentrum NKC
madeleine.alsterqvist@nynashamn.se
08-52068083
073-5120038

Emma Sönnergren
Skyddsombud, Svandammsskolan
emma.sonnergren@nynashamn.se
08-52073770

Johan Carlén
Skyddsombud, Vanstaskolan
Johan.Carlen@nynashamn.se
070-4461843