Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

För direktkontakt med enskilda ombud finns här e-postadresser och tjänstetelefonnummer.

Kommunombud

Gunnar Valinder

Gunnar Valinder                           
gunnar.valinder@lr.se
031 367 29 58
070 288 71 09

Biträdande kommunombud

Henrik Ahlbom Persson
Arbetsrätt grundskola
henrik.persson@grundskola.goteborg.se
072 537 59 72

Ann Andersson
Arbetsmiljö gymnasiet
ann.andersson@educ.goteborg.se
070 529 26 47


Helena de Cloux
Arbetsrätt grundskola
helena.de.cloux@grundskola.goteborg.se

Bengt Ekberg
Arbetsrätt gymnasiet, vux och syv.
bengt.ekberg@educ.goteborg.se
072 554 37 42

Mikael Ekman 
Arbetsrätt vux                             
mikael.ekman@educ.goteborg.se
072 736 43 58

Niklas Eriksson 
Arbetsmiljö grundskola                   
niklas.eriksson@grundskola.goteborg.se
031-367 29 66

Ann-Chaterine Ernehall
Arbetsrätt gymnasiet
ann-chaterine.ernehall@educ.goteborg.se

Jonas Fried
Arbetsrätt grundskola
jonas.fried@grundskola.goteborg.se


Ulla Stålstedt Ghose
Arbetsrätt grundskola
ulla.stalstedt.ghose@grundskola.goteborg.se


Eva Heed
Arbetsrätt grundskola
eva.heed@grundskola.goteborg.se

Lennart Hellsborn
Arbetsmiljö grundskolan
lennart.hellsborn@grundskola.goteborg.se
072 536 52 67

Svante Henning 
Arbetsmiljö gymnasiet och vux                           
svante.henning@educ.goteborg.se
072 736 30 52

 

Carl-Gustav Huld
Arbetsrätt grundskola
carl-gustav.huld@grundskola.goteborg.se

Mikael Männer
Arbetsmiljö gymnasiet och syv
mikael.manner@educ.goteborg.se
072 255 88 89

Björn Nilsson
Arbetsrätt grundskola                               
bjorn.nilsson@grundskola.goteborg.se

Christina Rönn Orvinder
Arbetsmiljö grundskolan
christina.ronn.orvinder@grundskola.goteborg.se
073 666 20 80

Anne-Marie Pettersson
Arbetsrätt gymnasiet                
anne-marie.pettersson@educ.goteborg.se
076 138 64 37

Gunilla Rist
Arbetsmiljö grundskolan
gunilla.rist@grundskola.goteborg.se
070 7 85 03 54

Sandra Roks
Arbetsrätt grundskola                                
sandra.roks@grundskola.goteborg.se
031 367 29 52


Lars Smith
Arbetsrätt grundskola
lars.smith@grundskola.goteborg.se

 

Yvonne Stenmark
Arbetsrätt vux
yvonne.stenmark@educ.goteborg.se

Mats Sternbring
Arbetsrätt gymnasiet                        
mats.sternbring@lr.se
070 661 04 78

 
Cecilia Warnholtz
Arbetsrätt grundskola
cecilia.warnholtz@grundskola.goteborg.se


Rapportera fel på sidan





Tipsa en vän om artikeln

Vänligen verifiera att du inte är en robot

Du vill spara följande sida som genväg

Ansvarig för sidan: Svante Henning

Sidan senast uppdaterad: 2018-10-21 20.58

Ansvarig redaktör för sidan: Peter Käll

Relaterade sidor