Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

För direktkontakt med enskilda ombud finns här e-postadresser och tjänstetelefonnummer.

Kommunombud

Gunnar Valinder

Gunnar Valinder                           
gunnar.valinder@lr.se
031 367 29 58
070 288 71 09

Biträdande kommunombud

Henrik Ahlbom Persson
henrik.persson@ostra.goteborg.se
072 537 59 72

Ann Andersson
ann.andersson@educ.goteborg.se
070 529 26 47

Bengt Ekberg
bengt.ekberg@educ.goteborg.se
072 554 37 42

Mikael Ekman                              
mikael.ekman@educ.goteborg.se
072 736 43 58

Niklas Eriksson                            
niklas.eriksson@Norrahisingen.goteborg.se
031-367 29 66

Lennart Hellsborn
lennart.hellsborn@angered.goteborg.se
072 536 52 67
Svante Henning                            
svante.henning@educ.goteborg.se
072 736 30 52

Mikael Männer
mikael.manner@educ.goteborg.se
072 255 88 89

Björn Nilsson                               
bjorn.nilsson@Orgryteharlanda.goteborg.se

Christina Rönn Orvinder
christina.ronn.orvinder@afh.goteborg.se
073 666 20 80

Anne-Marie Pettersson                
anne-marie.pettersson@educ.goteborg.se

Sandra Roks                                
sandra.roks@Angered.goteborg.se
031 367 29 52

Mats Sternbring                           
mats.sternbring@lr.se
070 661 04 78

Carina Strand                              
carina.strand@afh.goteborg.se
070 234 43 35



Rapportera fel på sidan





Tipsa en vän om artikeln

Vänligen verifiera att du inte är en robot

Du vill spara följande sida som genväg

Ansvarig för sidan: Svante Henning

Sidan senast uppdaterad: 2017-12-18 14.32

Relaterade sidor