Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Stadsdelsombud

Centrum
Helena de Cloux
helena.de.cloux@centrum.goteborg.se

Östra Göteborg
Henrik Ahlbom Persson
 
henrik.persson@ostra.goteborg.se
072 537 59 72

Lundby
Lars Smith
lars.smith@lundby.goteborg.se

Majorna Linné
Jonas Fried
jonas.fried@majornalinne.goteborg.se

072 716 48 99

Angered
Ulla Stålstedt Ghose
ulla.stalstedt.ghose@angered.goteborg.se

Norra Hisingen
Cecilia Warnholtz cecilia.warnholtz@norrahisingen.goteborg.se


Västra Hisingen
EvaHeed
eva.heed@vastrahisingen.goteborg.se

Västra Göteborg
Carl Gustav Huld
carl-gustav.huld@vastra.gotborg.se

Örgryte Härlanda
Gunilla Rist
gunilla.rist@orgryteharlanda.goteborg.se 
070 785 03 54

Askim Frölunda Högsbo
Carina Strand
carina.strand@afh.goteborg.se 
070 234 43 35


Rapportera fel på sidan





Tipsa en vän om artikeln

Vänligen verifiera att du inte är en robot

Du vill spara följande sida som genväg

Ansvarig för sidan: Svante Henning

Sidan senast uppdaterad: 2017-11-10 10.48

Ansvarig redaktör för sidan: Peter Käll