Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Sten Hagberg DistriktsordförandeHalland
sten.hagberg@lr.se
0340-88783
072-3704561
Anneli Landberg Distriktsordförande viceHalland
anneli.landberg@edu.laholm.se
0430-15078
070-2633381
Hans Hulten KommunombudFalkenberg
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201
Michael Anderberg KommunombudHalmstad
michael.anderberg@halmstad.se
035-137998
0733335027
Gunnel Fabricius KommunombudHylte
gunnel.fabricius@skola.hylte.se
0345-18142
073-6866784
Anneli Landberg KommunombudLaholm
anneli.landberg@edu.laholm.se
0430-15078
070-2633381
Linn Silverby KommunombudVarberg
linn.silverby@varberg.se
0340-645359
070-3045508
Jessica Fryksten FöreningsombudInternationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393
Nicklas Román FöreningsombudKunskapsskolan
nicklas.roman@kunskapsskolan.se
076-1611305
Ingemar Lund FöreningsombudPraktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529
Dragica Grahovac FöreningsombudRegion Halland
dragica.grahovac@regionhalland.se
035-16254
070-4305516
Hans Hulten HuvudskyddsombudFalkenberg
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201
Conny Söderberg HuvudskyddsombudHalmstad
conny.soderberg@halmstad.se
070-8696271
Malin Hansson HuvudskyddsombudHalmstad
malin.hansson@halmstad.se
035-132313
073-4404566
Björn Gustafsson HuvudskyddsombudHylte
Bjorn.Gustafsson@skola.hylte.se
070-9315095
Gunnel Fabricius HuvudskyddsombudHylte
gunnel.fabricius@skola.hylte.se
0345-18142
073-6866784
Anneli Landberg HuvudskyddsombudLaholm
anneli.landberg@edu.laholm.se
0430-15078
070-2633381
Rebecka Roos HuvudskyddsombudLaholm
rebecka.roos@laholm.se
070-3739995
Sten Hagberg HuvudskyddsombudVarberg
sten.hagberg@lr.se
0340-88783
072-3704561
Camilla Odengård Kommunombud biträdandeFalkenberg
camilla.odengard@falkenberg.se
0346-885280
Henrik Hjalmarsson Kommunombud biträdandeFalkenberg
henrik.hjalmarsson@falkenberg.se
0346-886747
070-7779783
Sebastian Hassel Kommunombud biträdandeFalkenberg
sebastianhassel84@gmail.com
070-9145200
Conny Söderberg Kommunombud biträdandeHalmstad
conny.soderberg@halmstad.se
070-8696271
Magnus Hygert Kommunombud biträdandeHalmstad
magnus.hygert@halmstad.se
035-174483
073-1546107
Malin Hansson Kommunombud biträdandeHalmstad
malin.hansson@halmstad.se
035-132313
073-4404566
Mathias Sandberg Kommunombud biträdandeHalmstad
mathias.sandberg@halmstad.se
072-1528990
Björn Gustafsson Kommunombud biträdandeHylte
Bjorn.Gustafsson@skola.hylte.se
070-9315095
Malin Larsson Kommunombud biträdandeHylte
annamalinlinnea@gmail.com
073-7528539
Ulrika Andersson Kommunombud biträdandeLaholm
ulrika.andersson@edu.laholm.se
073-8045871
Anders Lindborg Kommunombud biträdandeVarberg
anders.lindborg@varberg.se
0340-88578
070-7257720
Elina Burger Kommunombud biträdandeVarberg
elina.burger@varberg.se
0340-82860
070-2283783
Jaana Ivarsson Kommunombud biträdandeVarberg
jaana.ivarsson@icloud.com
0340-37623
070-3076015
Sten Hagberg Kommunombud biträdandeVarberg
sten.hagberg@lr.se
0340-88783
072-3704561
Elin Nyman Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476
Anders Nilsson Föreningsombud biträdandeKunskapsskolan
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647
Johanna Juhlin Föreningsombud biträdandeKunskapsskolan
johanna.juhlin@kunskapsskolan.se
073-6568031
Louise Ek Föreningsombud biträdandeRegion Halland
louiseek79@gmail.com
070-6062228
Anders Lindborg Huvudskyddsombud biträdandeVarberg
anders.lindborg@varberg.se
0340-88578
070-7257720
Linn Silverby Huvudskyddsombud biträdandeVarberg
linn.silverby@varberg.se
0340-645359
070-3045508

Sten Hagberg
Distriktsordförande, Halland
sten.hagberg@lr.se
0340-88783
072-3704561

Anneli Landberg
Distriktsordförande vice, Halland
anneli.landberg@edu.laholm.se
0430-15078
070-2633381

Hans Hulten
Kommunombud, Falkenberg
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201

Michael Anderberg
Kommunombud, Halmstad
michael.anderberg@halmstad.se
035-137998
0733335027

Gunnel Fabricius
Kommunombud, Hylte
gunnel.fabricius@skola.hylte.se
0345-18142
073-6866784

Anneli Landberg
Kommunombud, Laholm
anneli.landberg@edu.laholm.se
0430-15078
070-2633381

Linn Silverby
Kommunombud, Varberg
linn.silverby@varberg.se
0340-645359
070-3045508

Jessica Fryksten
Föreningsombud, Internationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393

Nicklas Román
Föreningsombud, Kunskapsskolan
nicklas.roman@kunskapsskolan.se
076-1611305

Ingemar Lund
Föreningsombud, Praktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529

Dragica Grahovac
Föreningsombud, Region Halland
dragica.grahovac@regionhalland.se
035-16254
070-4305516

Hans Hulten
Huvudskyddsombud, Falkenberg
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201

Conny Söderberg
Huvudskyddsombud, Halmstad
conny.soderberg@halmstad.se
070-8696271

Malin Hansson
Huvudskyddsombud, Halmstad
malin.hansson@halmstad.se
035-132313
073-4404566

Björn Gustafsson
Huvudskyddsombud, Hylte
Bjorn.Gustafsson@skola.hylte.se
070-9315095

Gunnel Fabricius
Huvudskyddsombud, Hylte
gunnel.fabricius@skola.hylte.se
0345-18142
073-6866784

Anneli Landberg
Huvudskyddsombud, Laholm
anneli.landberg@edu.laholm.se
0430-15078
070-2633381

Rebecka Roos
Huvudskyddsombud, Laholm
rebecka.roos@laholm.se
070-3739995

Sten Hagberg
Huvudskyddsombud, Varberg
sten.hagberg@lr.se
0340-88783
072-3704561

Camilla Odengård
Kommunombud biträdande, Falkenberg
camilla.odengard@falkenberg.se
0346-885280

Henrik Hjalmarsson
Kommunombud biträdande, Falkenberg
henrik.hjalmarsson@falkenberg.se
0346-886747
070-7779783

Sebastian Hassel
Kommunombud biträdande, Falkenberg
sebastianhassel84@gmail.com
070-9145200

Conny Söderberg
Kommunombud biträdande, Halmstad
conny.soderberg@halmstad.se
070-8696271

Magnus Hygert
Kommunombud biträdande, Halmstad
magnus.hygert@halmstad.se
035-174483
073-1546107

Malin Hansson
Kommunombud biträdande, Halmstad
malin.hansson@halmstad.se
035-132313
073-4404566

Mathias Sandberg
Kommunombud biträdande, Halmstad
mathias.sandberg@halmstad.se
072-1528990

Björn Gustafsson
Kommunombud biträdande, Hylte
Bjorn.Gustafsson@skola.hylte.se
070-9315095

Malin Larsson
Kommunombud biträdande, Hylte
annamalinlinnea@gmail.com
073-7528539

Ulrika Andersson
Kommunombud biträdande, Laholm
ulrika.andersson@edu.laholm.se
073-8045871

Anders Lindborg
Kommunombud biträdande, Varberg
anders.lindborg@varberg.se
0340-88578
070-7257720

Elina Burger
Kommunombud biträdande, Varberg
elina.burger@varberg.se
0340-82860
070-2283783

Jaana Ivarsson
Kommunombud biträdande, Varberg
jaana.ivarsson@icloud.com
0340-37623
070-3076015

Sten Hagberg
Kommunombud biträdande, Varberg
sten.hagberg@lr.se
0340-88783
072-3704561

Elin Nyman
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476

Anders Nilsson
Föreningsombud biträdande, Kunskapsskolan
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647

Johanna Juhlin
Föreningsombud biträdande, Kunskapsskolan
johanna.juhlin@kunskapsskolan.se
073-6568031

Louise Ek
Föreningsombud biträdande, Region Halland
louiseek79@gmail.com
070-6062228

Anders Lindborg
Huvudskyddsombud biträdande, Varberg
anders.lindborg@varberg.se
0340-88578
070-7257720

Linn Silverby
Huvudskyddsombud biträdande, Varberg
linn.silverby@varberg.se
0340-645359
070-3045508