Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Kerstin Lindberg DistriktsordförandeJämtland
kerstin.lindberg@stromsund.se
0644-642025
070-6865750
Sören Gustafsson Distriktsordförande viceJämtland
soren.gustafsson@zonline.se
070-5734458
Therese Martebo KommunombudBerg
therese.martebo@berg.se
070-6763278
070-668 20 77
Eddie Backlund KommunombudBräcke
eddieback@gmail.com
070-5558964
Sören Gustafsson KommunombudHärjedalen
soren.gustafsson@zonline.se
070-5734458
Tomas Eriksson KommunombudKrokom
tomaseriksson8@gmail.com
0640-16940
070-6324838
Lars-Erik Granbacka KommunombudRagunda
lars-erik.granbacka@ragunda.se
0695-10033
070-5790307
Kerstin Lindberg KommunombudStrömsund
kerstin.lindberg@stromsund.se
0644-642025
070-6865750
Sigrid Graf KommunombudÅre
sigrid.graf@zonline.se
076-7971846
Claes Hoglert KommunombudÖstersund
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561
Karin Tronde FöreningsombudJämtlands gymnasieförbund
karin.tronde@jgy.se
063-143864
070-8455504
Kristoffer Jonsson FöreningsombudProlympia
kristoffer.jonsson@prolympia.se
090-3494823
070-5696348
Andrés Jerez Lopez FöreningsombudSjölins gymnasium
andres.jerez@lr.se
031-3394586
070-4029656
Irené Olofsson HuvudskyddsombudBräcke
Irene.Olofsson@bracke.se
070-6732922
Sören Gustafsson HuvudskyddsombudHärjedalen
soren.gustafsson@zonline.se
070-5734458
Anders Magnusson HuvudskyddsombudKrokom
anders.c.magnusson@zonline.se
0640-16940
070-6589813
Martijn Caarls HuvudskyddsombudKrokom
caarlsma5@gmail.com
0640-17229
072-2178553
Stig Pålsson HuvudskyddsombudKrokom
Per Clareus HuvudskyddsombudRagunda
per.clareus@zonline.se
070-5747926
Marina Wahlström HuvudskyddsombudStrömsund
marina.wahlstrom@stromsund.se
0670-16201
070-2881442
Eva Josefsson HuvudskyddsombudÅre
josefssoneva@hotmail.se
070-5242236
Peter Andersson HuvudskyddsombudÅre
peter.andersson@are.se
0647-16100
070-3376089
Anna Salomonsson HuvudskyddsombudÖstersund
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333
Jenny Eriksson Kommunombud biträdandeBerg
alfridapersson@hotmail.com
070-6104042
Karin Kers Kommunombud biträdandeHärjedalen
kerskarin@gmail.com
0680-16233
073-8061548
Jan Rönngren Kommunombud biträdandeStrömsund
jan.ronngren@stromsund.se
0670-16250
070-3440803
Elin Wiklund Kommunombud biträdandeÅre
elin.wiklund@zonline.se
070-2038079
Anna Salomonsson Kommunombud biträdandeÖstersund
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333
Anders Stenwall Föreningsombud biträdandeJämtlands gymnasieförbund
anders.stenwall@jgy.se
070-3681854
Gunilla Löthagen Sjöstrand Föreningsombud biträdandeJämtlands gymnasieförbund
Gunilla.Lothagen-Sjostrand@jgy.se
Magnus Ekblom Föreningsombud biträdandeSjölins gymnasium
magnus.ekblom@gmail.com
070-3917441
Claes Hoglert Huvudskyddsombud biträdandeÖstersund
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561

Kerstin Lindberg
Distriktsordförande, Jämtland
kerstin.lindberg@stromsund.se
0644-642025
070-6865750

Sören Gustafsson
Distriktsordförande vice, Jämtland
soren.gustafsson@zonline.se
070-5734458

Therese Martebo
Kommunombud, Berg
therese.martebo@berg.se
070-6763278
070-668 20 77

Eddie Backlund
Kommunombud, Bräcke
eddieback@gmail.com
070-5558964

Sören Gustafsson
Kommunombud, Härjedalen
soren.gustafsson@zonline.se
070-5734458

Tomas Eriksson
Kommunombud, Krokom
tomaseriksson8@gmail.com
0640-16940
070-6324838

Lars-Erik Granbacka
Kommunombud, Ragunda
lars-erik.granbacka@ragunda.se
0695-10033
070-5790307

Kerstin Lindberg
Kommunombud, Strömsund
kerstin.lindberg@stromsund.se
0644-642025
070-6865750

Sigrid Graf
Kommunombud, Åre
sigrid.graf@zonline.se
076-7971846

Claes Hoglert
Kommunombud, Östersund
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561

Karin Tronde
Föreningsombud, Jämtlands gymnasieförbund
karin.tronde@jgy.se
063-143864
070-8455504

Kristoffer Jonsson
Föreningsombud, Prolympia
kristoffer.jonsson@prolympia.se
090-3494823
070-5696348

Andrés Jerez Lopez
Föreningsombud, Sjölins gymnasium
andres.jerez@lr.se
031-3394586
070-4029656

Irené Olofsson
Huvudskyddsombud, Bräcke
Irene.Olofsson@bracke.se
070-6732922

Sören Gustafsson
Huvudskyddsombud, Härjedalen
soren.gustafsson@zonline.se
070-5734458

Anders Magnusson
Huvudskyddsombud, Krokom
anders.c.magnusson@zonline.se
0640-16940
070-6589813

Martijn Caarls
Huvudskyddsombud, Krokom
caarlsma5@gmail.com
0640-17229
072-2178553

Stig Pålsson
Huvudskyddsombud, Krokom

Per Clareus
Huvudskyddsombud, Ragunda
per.clareus@zonline.se
070-5747926

Marina Wahlström
Huvudskyddsombud, Strömsund
marina.wahlstrom@stromsund.se
0670-16201
070-2881442

Eva Josefsson
Huvudskyddsombud, Åre
josefssoneva@hotmail.se
070-5242236

Peter Andersson
Huvudskyddsombud, Åre
peter.andersson@are.se
0647-16100
070-3376089

Anna Salomonsson
Huvudskyddsombud, Östersund
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333

Jenny Eriksson
Kommunombud biträdande, Berg
alfridapersson@hotmail.com
070-6104042

Karin Kers
Kommunombud biträdande, Härjedalen
kerskarin@gmail.com
0680-16233
073-8061548

Jan Rönngren
Kommunombud biträdande, Strömsund
jan.ronngren@stromsund.se
0670-16250
070-3440803

Elin Wiklund
Kommunombud biträdande, Åre
elin.wiklund@zonline.se
070-2038079

Anna Salomonsson
Kommunombud biträdande, Östersund
anna.salomonsson@ostersund.se
063-144978
070-6400333

Anders Stenwall
Föreningsombud biträdande, Jämtlands gymnasieförbund
anders.stenwall@jgy.se
070-3681854

Gunilla Löthagen Sjöstrand
Föreningsombud biträdande, Jämtlands gymnasieförbund
Gunilla.Lothagen-Sjostrand@jgy.se

Magnus Ekblom
Föreningsombud biträdande, Sjölins gymnasium
magnus.ekblom@gmail.com
070-3917441

Claes Hoglert
Huvudskyddsombud biträdande, Östersund
claes.hoglert@ostersund.se
072-2229561