Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Charlie Heinpalu DistriktsordförandeJönköping
charlie.heinpalu@lr.se
036-105715
070-6108814
Tomas Andersson Distriktsordförande viceJönköping
tomand@edu.gislaved.se
0371-23539
070-5701038
Linus Törngren KommunombudEksjö
linus@etnolit.se
0381-36352
070-3666017
Tomas Andersson KommunombudGislaved
tomand@edu.gislaved.se
0371-23539
070-5701038
David Thunborg KommunombudGnosjö
david.thunborg@gkc.se
0370-331412
070-8132530
Peter Carlsson KommunombudHabo
peter.karlsson2@habokommun.se
036-4428000
076-0189011
Lisbeth Ritzman KommunombudJönköping
lisbeth.ritzman@jonkoping.se
070-6229114
Marie Engström KommunombudMullsjö
marie-pierre.engstrom@mullsjo.se
070-2259209
Andreas Eskilsson KommunombudNässjö
andreas.eskilsson@nassjo.se
0380-518280
070-5113932
Thomas Petersson KommunombudSävsjö
thomas.petersson@savsjo.se
0382-15583
070-4594481
Monica Ohlson KommunombudTranås
mhj@ho.tranas.se
0140-68696
Susanne Smedberg KommunombudVaggeryd
susanne.smedberg@vaggeryd.se
070-6334404
Ulrika Karlsson KommunombudVetlanda
ullull1973@gmail.com
073-9095755
Fredrik Ring KommunombudVärnamo
fredrik.x.ring@edu.varnamo.se
0370-377376
073-1513734
Jessica Fryksten FöreningsombudInternationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393
Åsa Haneskog FöreningsombudJensen Education College AB
jenseneducation@sf.lr.se
​0737-73 19 24
076-8540624
Nicklas Román FöreningsombudKunskapsskolan
nicklas.roman@kunskapsskolan.se
076-1611305
Ingemar Lund FöreningsombudPraktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529
Kristoffer Jonsson FöreningsombudProlympia
kristoffer.jonsson@prolympia.se
090-3494823
070-5696348
Anna-Karin Bjermqvist FöreningsombudRegion Jönköpings län
anna-karin.bjermqvist@rjl.se
070-4290513
Ragnhild Utterström HuvudskyddsombudGislaved
ragnhild.utterstrom@edu.gislaved.se
0371-81958
073-3186220
Carolina Nilsson HuvudskyddsombudGnosjö
carolina.nilsson@edu.gnosjo.se
0370-331128
073-0270944
Lena Jernbom HuvudskyddsombudHabo
lena.jernbom@habokommun.se
Anders Carlsson HuvudskyddsombudJönköping
anders.carlsson@lr.se
036-105715
070-3739469
Linda Eliasson HuvudskyddsombudNässjö
linda.eliasson@nassjo.se
070-3737550
Ingela Ringefelt HuvudskyddsombudSävsjö
ingela.ringefelt@savsjo.se
070-9725168
Ingemar Törngren HuvudskyddsombudTranås
ingemar.torngren@tranas.se
0140-68525
Mirjana Danilovic HuvudskyddsombudVetlanda
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325
Nedzad Sehic HuvudskyddsombudVärnamo
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070
Niklas Ribendahl Kommunombud biträdandeAneby
Niklas.ribendahl@aneby.se
070-9749437
Ann-Sofie Mortiér Kommunombud biträdandeGislaved
annmor@edu.gislaved.se
0371-81900
070-8730383
Anders Hansson Kommunombud biträdandeGnosjö
anders.hansson@gkc.se
0370-331440
0702339246
Carina Angshed Kommunombud biträdandeHabo
carina.angshed@habokommun.se
036-4428142
073-4161795
Anders Carlsson Kommunombud biträdandeJönköping
anders.carlsson@lr.se
036-105715
070-3739469
Carina Lundberg Kommunombud biträdandeJönköping
carina.lundberg@jonkoping.se
070-9227361
Lena Hartvigsson Kommunombud biträdandeJönköping
lena.hartvigsson@jonkoping.se
036-102939
072-9328843
Lisbeth Ritzman Kommunombud biträdandeJönköping
lisbeth.ritzman@jonkoping.se
070-6229114
Magnus-Lewi Johansson Kommunombud biträdandeJönköping
magnus-lewi.johansson@jonkoping.se
036-106597
070-1134898
Ralf Hintz Kommunombud biträdandeJönköping
ralf.hintz@jonkoping.se
036-106217
Susanne Axfors Kommunombud biträdandeJönköping
susanne@axfors.se
070-2438991
Anders Hjälmdahl Kommunombud biträdandeNässjö
anders.hjalmdahl@nassjo.se
0380-518377
073-9240680
Per Gustafsson Kommunombud biträdandeNässjö
per.gustafsson@nassjo.se
0380-518164
073-0747179
Mirjana Danilovic Kommunombud biträdandeVetlanda
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325
Nedzad Sehic Kommunombud biträdandeVärnamo
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070
Albert Lauschus Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
albertlauschus@gmail.com
070-0903953
Cecilia Bjärgö Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
bjargo.lr.ies@gmail.com
016-108693
070-6980821
Elin Nyman Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476
Frank Fjellstad Föreningsombud biträdandeJensen Education College AB
frank.fjellstad@jenseneducation.se
070-2420742
Kristina Renström Föreningsombud biträdandeJensen Education College AB
kristina.renstrom@tele2.se
073-6492616
Mats Grennborg Föreningsombud biträdandeJensen Education College AB
grennborg@gmail.com
036-2902250
070-6718046
Anders Nilsson Föreningsombud biträdandeKunskapsskolan
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647
Linda Emanuelsson Föreningsombud biträdandePraktiska Sverige
linema75@gmail.com
060-192960
0727313186

Charlie Heinpalu
Distriktsordförande, Jönköping
charlie.heinpalu@lr.se
036-105715
070-6108814

Tomas Andersson
Distriktsordförande vice, Jönköping
tomand@edu.gislaved.se
0371-23539
070-5701038

Linus Törngren
Kommunombud, Eksjö
linus@etnolit.se
0381-36352
070-3666017

Tomas Andersson
Kommunombud, Gislaved
tomand@edu.gislaved.se
0371-23539
070-5701038

David Thunborg
Kommunombud, Gnosjö
david.thunborg@gkc.se
0370-331412
070-8132530

Peter Carlsson
Kommunombud, Habo
peter.karlsson2@habokommun.se
036-4428000
076-0189011

Lisbeth Ritzman
Kommunombud, Jönköping
lisbeth.ritzman@jonkoping.se
070-6229114

Marie Engström
Kommunombud, Mullsjö
marie-pierre.engstrom@mullsjo.se
070-2259209

Andreas Eskilsson
Kommunombud, Nässjö
andreas.eskilsson@nassjo.se
0380-518280
070-5113932

Thomas Petersson
Kommunombud, Sävsjö
thomas.petersson@savsjo.se
0382-15583
070-4594481

Monica Ohlson
Kommunombud, Tranås
mhj@ho.tranas.se
0140-68696

Susanne Smedberg
Kommunombud, Vaggeryd
susanne.smedberg@vaggeryd.se
070-6334404

Ulrika Karlsson
Kommunombud, Vetlanda
ullull1973@gmail.com
073-9095755

Fredrik Ring
Kommunombud, Värnamo
fredrik.x.ring@edu.varnamo.se
0370-377376
073-1513734

Jessica Fryksten
Föreningsombud, Internationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393

Åsa Haneskog
Föreningsombud, Jensen Education College AB
jenseneducation@sf.lr.se
​0737-73 19 24
076-8540624

Nicklas Román
Föreningsombud, Kunskapsskolan
nicklas.roman@kunskapsskolan.se
076-1611305

Ingemar Lund
Föreningsombud, Praktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529

Kristoffer Jonsson
Föreningsombud, Prolympia
kristoffer.jonsson@prolympia.se
090-3494823
070-5696348

Anna-Karin Bjermqvist
Föreningsombud, Region Jönköpings län
anna-karin.bjermqvist@rjl.se
070-4290513

Ragnhild Utterström
Huvudskyddsombud, Gislaved
ragnhild.utterstrom@edu.gislaved.se
0371-81958
073-3186220

Carolina Nilsson
Huvudskyddsombud, Gnosjö
carolina.nilsson@edu.gnosjo.se
0370-331128
073-0270944

Lena Jernbom
Huvudskyddsombud, Habo
lena.jernbom@habokommun.se

Anders Carlsson
Huvudskyddsombud, Jönköping
anders.carlsson@lr.se
036-105715
070-3739469

Linda Eliasson
Huvudskyddsombud, Nässjö
linda.eliasson@nassjo.se
070-3737550

Ingela Ringefelt
Huvudskyddsombud, Sävsjö
ingela.ringefelt@savsjo.se
070-9725168

Ingemar Törngren
Huvudskyddsombud, Tranås
ingemar.torngren@tranas.se
0140-68525

Mirjana Danilovic
Huvudskyddsombud, Vetlanda
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325

Nedzad Sehic
Huvudskyddsombud, Värnamo
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070

Niklas Ribendahl
Kommunombud biträdande, Aneby
Niklas.ribendahl@aneby.se
070-9749437

Ann-Sofie Mortiér
Kommunombud biträdande, Gislaved
annmor@edu.gislaved.se
0371-81900
070-8730383

Anders Hansson
Kommunombud biträdande, Gnosjö
anders.hansson@gkc.se
0370-331440
0702339246

Carina Angshed
Kommunombud biträdande, Habo
carina.angshed@habokommun.se
036-4428142
073-4161795

Anders Carlsson
Kommunombud biträdande, Jönköping
anders.carlsson@lr.se
036-105715
070-3739469

Carina Lundberg
Kommunombud biträdande, Jönköping
carina.lundberg@jonkoping.se
070-9227361

Lena Hartvigsson
Kommunombud biträdande, Jönköping
lena.hartvigsson@jonkoping.se
036-102939
072-9328843

Lisbeth Ritzman
Kommunombud biträdande, Jönköping
lisbeth.ritzman@jonkoping.se
070-6229114

Magnus-Lewi Johansson
Kommunombud biträdande, Jönköping
magnus-lewi.johansson@jonkoping.se
036-106597
070-1134898

Ralf Hintz
Kommunombud biträdande, Jönköping
ralf.hintz@jonkoping.se
036-106217

Susanne Axfors
Kommunombud biträdande, Jönköping
susanne@axfors.se
070-2438991

Anders Hjälmdahl
Kommunombud biträdande, Nässjö
anders.hjalmdahl@nassjo.se
0380-518377
073-9240680

Per Gustafsson
Kommunombud biträdande, Nässjö
per.gustafsson@nassjo.se
0380-518164
073-0747179

Mirjana Danilovic
Kommunombud biträdande, Vetlanda
Mirjana.Danilovic@vetlanda.se
0383-97608
070-2235325

Nedzad Sehic
Kommunombud biträdande, Värnamo
nedzad.e.sehic@edu.varnamo.se
070-1837199
070-7948070

Albert Lauschus
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
albertlauschus@gmail.com
070-0903953

Cecilia Bjärgö
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
bjargo.lr.ies@gmail.com
016-108693
070-6980821

Elin Nyman
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476

Frank Fjellstad
Föreningsombud biträdande, Jensen Education College AB
frank.fjellstad@jenseneducation.se
070-2420742

Kristina Renström
Föreningsombud biträdande, Jensen Education College AB
kristina.renstrom@tele2.se
073-6492616

Mats Grennborg
Föreningsombud biträdande, Jensen Education College AB
grennborg@gmail.com
036-2902250
070-6718046

Anders Nilsson
Föreningsombud biträdande, Kunskapsskolan
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647

Linda Emanuelsson
Föreningsombud biträdande, Praktiska Sverige
linema75@gmail.com
060-192960
0727313186