Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Ann-Katrin Wijk DistriktsordförandeKalmar
ann-katrin.wijk@lr.se
072-2003183
Niklas Blixt Distriktsordförande viceKalmar
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403
Madeleine Karström KommunombudBorgholm
madeleine.karstrom@utb.borgholm.se
0485-88103
Jens Hägerbrand KommunombudEmmaboda
hgerbrandjens@gmail.com
0471-249277
070-2437265
Alf Karlsson KommunombudHultsfred
alf.karlsson@hkedu.se
0495-240000
076-0400337
Christer Nilsfors KommunombudKalmar
christer.nilsfors@kalmar.se
0706-921063
Martina Karlsson KommunombudMönsterås
martina.karlsson@monsteras.se
076-1868444
Camilla Olin KommunombudMörbylånga
camilla.olin@skola.morbylanga.se
076-1181153
070-8173600
Angelika Olsson KommunombudNybro
angelikaolsson@hotmail.com
0481-45597
070-8849602
Åke Nilsson KommunombudOskarshamn
ake.nilsson@edu.oskarshamn.se
0491-88547
070-4614938
Pamela Nilsson KommunombudTorsås
pamkyrkebo@hotmail.com
070-6029473
Monika Johansson KommunombudVimmerby
monjoh13@telia.com
0492-769281
073-9750812
Peter Lindström KommunombudVästervik
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970
Bibbi Björk Eriksson FöreningsombudKalmar läns landsting
bibbi.bjork-eriksson@folkbildning.net
0492-14323
Eva Åfors FöreningsombudKalmar läns landsting
ulfsborg@telia.com
Ann-Katrin Wijk FöreningsombudKalmarsunds gymnasieförbund
ann-katrin.wijk@lr.se
072-2003183
Ingemar Lund FöreningsombudPraktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529
Kristoffer Jonsson FöreningsombudProlympia
kristoffer.jonsson@prolympia.se
090-3494823
070-5696348
Madeleine Karström HuvudskyddsombudBorgholm
madeleine.karstrom@utb.borgholm.se
0485-88103
Håkan Ekfeldt HuvudskyddsombudEmmaboda
hakan.ekfeldt@edu.emmaboda.se
0471-249277
070-3389896
Alf Karlsson HuvudskyddsombudHultsfred
alf.karlsson@hkedu.se
0495-240000
076-0400337
Magnus Lindberg HuvudskyddsombudHögsby
fysiklararen@telia.com
072-7358577
072-7358577
Lars Selin HuvudskyddsombudKalmar
lasseman73@gmail.com
Elise Ling HuvudskyddsombudMönsterås
elise.ling@monsteras.se
0703519560
Gunilla Alm HuvudskyddsombudMörbylånga
gunillaalm@hotmail.se
0485-47000
0761161978
Stefan Lindmark HuvudskyddsombudNybro
stefan.lindmark@nybro.se
0481-45525
073-3240039
William Svensson HuvudskyddsombudOskarshamn
williamsvensson@hotmail.com
073-3699440
Carina Nilsson HuvudskyddsombudTorsås
cina71@yahoo.com
0486-33471
070-9172182
Mark Nichols HuvudskyddsombudVimmerby
mark.nichols@vimmerby.se
070-5645070
Jan Direll HuvudskyddsombudVästervik
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652
Bengt-Ola Holgersson Kommunombud biträdandeBorgholm
bengt-ola.holgersson@utb.borgholm.se
0485-88258
073-0386616
Madelaine Klingestam Kommunombud biträdandeBorgholm
madelaine-klingestam@mail.com
070-9925321
Helene Madsen Kommunombud biträdandeKalmar
helene.madsen@kalmar.se
0480-453087
070-8811992
Lars Selin Kommunombud biträdandeKalmar
lasseman73@gmail.com
Malin Komstedt Kommunombud biträdandeKalmar
malin.komstedt@skolakalmar.se
070-5820553
Mia Fryklund Kommunombud biträdandeKalmar
mia.fryklund@kalmar.se
0480-453372
073-6285593
Annelie Toresson Kommunombud biträdandeMönsterås
annelie.toresson@monsteras.se
0499-17540
072-7004176
Daniel Jonesjö Kommunombud biträdandeMörbylånga
Daniel.Jonesjo@gmail.com
070-9793293
Daniel Haapala Brundin Kommunombud biträdandeNybro
daniel.haapala@gmail.com
072-8582244
Annika Bodenholm Kommunombud biträdandeOskarshamn
annika.bodenholm@skola.oskarshamn.se
072-7238091
070-3497565
Camilla Roth Kommunombud biträdandeTorsås
camilla.roth@live.se
072-7462789
Christian Bauer Kommunombud biträdandeVimmerby
chris241181@me.com
0492-769261
072-4521124
Anders Helderud Olsson Kommunombud biträdandeVästervik
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772
Carl Stenström Föreningsombud biträdandeKalmarsunds gymnasieförbund
carl.stenstrom@ksgyf.se
0480-451775
070-9251733
Niklas Blixt Huvudskyddsombud biträdandeVästervik
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403

Ann-Katrin Wijk
Distriktsordförande, Kalmar
ann-katrin.wijk@lr.se
072-2003183

Niklas Blixt
Distriktsordförande vice, Kalmar
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403

Madeleine Karström
Kommunombud, Borgholm
madeleine.karstrom@utb.borgholm.se
0485-88103

Jens Hägerbrand
Kommunombud, Emmaboda
hgerbrandjens@gmail.com
0471-249277
070-2437265

Alf Karlsson
Kommunombud, Hultsfred
alf.karlsson@hkedu.se
0495-240000
076-0400337

Christer Nilsfors
Kommunombud, Kalmar
christer.nilsfors@kalmar.se
0706-921063

Martina Karlsson
Kommunombud, Mönsterås
martina.karlsson@monsteras.se
076-1868444

Camilla Olin
Kommunombud, Mörbylånga
camilla.olin@skola.morbylanga.se
076-1181153
070-8173600

Angelika Olsson
Kommunombud, Nybro
angelikaolsson@hotmail.com
0481-45597
070-8849602

Åke Nilsson
Kommunombud, Oskarshamn
ake.nilsson@edu.oskarshamn.se
0491-88547
070-4614938

Pamela Nilsson
Kommunombud, Torsås
pamkyrkebo@hotmail.com
070-6029473

Monika Johansson
Kommunombud, Vimmerby
monjoh13@telia.com
0492-769281
073-9750812

Peter Lindström
Kommunombud, Västervik
peter.lindstrom@vastervik.se
0490-254233
070-2848970

Bibbi Björk Eriksson
Föreningsombud, Kalmar läns landsting
bibbi.bjork-eriksson@folkbildning.net
0492-14323

Eva Åfors
Föreningsombud, Kalmar läns landsting
ulfsborg@telia.com

Ann-Katrin Wijk
Föreningsombud, Kalmarsunds gymnasieförbund
ann-katrin.wijk@lr.se
072-2003183

Ingemar Lund
Föreningsombud, Praktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529

Kristoffer Jonsson
Föreningsombud, Prolympia
kristoffer.jonsson@prolympia.se
090-3494823
070-5696348

Madeleine Karström
Huvudskyddsombud, Borgholm
madeleine.karstrom@utb.borgholm.se
0485-88103

Håkan Ekfeldt
Huvudskyddsombud, Emmaboda
hakan.ekfeldt@edu.emmaboda.se
0471-249277
070-3389896

Alf Karlsson
Huvudskyddsombud, Hultsfred
alf.karlsson@hkedu.se
0495-240000
076-0400337

Magnus Lindberg
Huvudskyddsombud, Högsby
fysiklararen@telia.com
072-7358577
072-7358577

Lars Selin
Huvudskyddsombud, Kalmar
lasseman73@gmail.com

Elise Ling
Huvudskyddsombud, Mönsterås
elise.ling@monsteras.se
0703519560

Gunilla Alm
Huvudskyddsombud, Mörbylånga
gunillaalm@hotmail.se
0485-47000
0761161978

Stefan Lindmark
Huvudskyddsombud, Nybro
stefan.lindmark@nybro.se
0481-45525
073-3240039

William Svensson
Huvudskyddsombud, Oskarshamn
williamsvensson@hotmail.com
073-3699440

Carina Nilsson
Huvudskyddsombud, Torsås
cina71@yahoo.com
0486-33471
070-9172182

Mark Nichols
Huvudskyddsombud, Vimmerby
mark.nichols@vimmerby.se
070-5645070

Jan Direll
Huvudskyddsombud, Västervik
jan.direll@vastervik.se
070-5260652
070-5260652

Bengt-Ola Holgersson
Kommunombud biträdande, Borgholm
bengt-ola.holgersson@utb.borgholm.se
0485-88258
073-0386616

Madelaine Klingestam
Kommunombud biträdande, Borgholm
madelaine-klingestam@mail.com
070-9925321

Helene Madsen
Kommunombud biträdande, Kalmar
helene.madsen@kalmar.se
0480-453087
070-8811992

Lars Selin
Kommunombud biträdande, Kalmar
lasseman73@gmail.com

Malin Komstedt
Kommunombud biträdande, Kalmar
malin.komstedt@skolakalmar.se
070-5820553

Mia Fryklund
Kommunombud biträdande, Kalmar
mia.fryklund@kalmar.se
0480-453372
073-6285593

Annelie Toresson
Kommunombud biträdande, Mönsterås
annelie.toresson@monsteras.se
0499-17540
072-7004176

Daniel Jonesjö
Kommunombud biträdande, Mörbylånga
Daniel.Jonesjo@gmail.com
070-9793293

Daniel Haapala Brundin
Kommunombud biträdande, Nybro
daniel.haapala@gmail.com
072-8582244

Annika Bodenholm
Kommunombud biträdande, Oskarshamn
annika.bodenholm@skola.oskarshamn.se
072-7238091
070-3497565

Camilla Roth
Kommunombud biträdande, Torsås
camilla.roth@live.se
072-7462789

Christian Bauer
Kommunombud biträdande, Vimmerby
chris241181@me.com
0492-769261
072-4521124

Anders Helderud Olsson
Kommunombud biträdande, Västervik
anders.helderud@vastervik.se
070-7318772

Carl Stenström
Föreningsombud biträdande, Kalmarsunds gymnasieförbund
carl.stenstrom@ksgyf.se
0480-451775
070-9251733

Niklas Blixt
Huvudskyddsombud biträdande, Västervik
niklas.blixt@vastervik.se
0490-254303
073-1517403