Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Angela Arnesen DistriktsordförandeKristianstad
angela.arnesen@hassleholm.se
0451-267274
0723885125
Sebastian Lewenhaupt KommunombudBromölla
sebastian.lewenhaupt@skola.bromolla.se
070-4927078
Jonas Appelgren KommunombudBåstad
jonas.appelgren@akademi.bastad.se
0431-77755
070-6283890
Angela Arnesen KommunombudHässleholm
angela.arnesen@hassleholm.se
0451-267274
0723885125
Gunilla Fristedt KommunombudKlippan
klippan@lr.se
070-5642640
Lars Nilsson KommunombudKristianstad
lasse.nilsson102@icloud.com
073-3139599
0733139599
Johanna Edvinsson KommunombudOsby
1978johanna@gmail.com
070-9305171
Stefan Zetterström KommunombudPerstorp
stefan_zetterstrom@yahoo.se
0435-39265
0709-384749
Sofie Hall KommunombudSimrishamn
sofie.hall@simrishamn.se
Greger Sandell KommunombudTomelilla
greger.sandell@utb.tomelilla.se
0706-668705
Arthur Ledenstrand KommunombudÅstorp
artur.ledenstrand@comhem.se
076-8950468
Per Johansson KommunombudÄngelholm
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403
Andreas Rundgren KommunombudÖrkelljunga
andreas.rundgren@orkelljunga.se
0435-55165
070-5523284
Karin Feldt KommunombudÖstra Göinge
karin.feldt@ostragoinge.se
044-7756506
073-0632657
Jessica Fryksten FöreningsombudInternationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393
Ingemar Lund FöreningsombudPraktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529
Andrés Jerez Lopez FöreningsombudSjölins gymnasium
andres.jerez@lr.se
031-3394586
070-4029656
Gördis Byqvist FöreningsombudSölvesborg-Bromölla Kommunalförbund
g.byqvist@gmail.com
0456-816711
070-2076780
Bengt Murén HuvudskyddsombudBromölla
bengt.muren@skola.bromolla.se
0456-822736
070-6901486
Jonas Appelgren HuvudskyddsombudBåstad
jonas.appelgren@akademi.bastad.se
0431-77755
070-6283890
Eva Engström HuvudskyddsombudHässleholm
eva.engstrom@hassleholm.se
0451-268656
Henrik Hedman HuvudskyddsombudHässleholm
henrik.hedman@hassleholm.se
0451-268623
070-6369491
Marie Lundgren HuvudskyddsombudHässleholm
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278
Martin Lengbrant HuvudskyddsombudHässleholm
martin.lengbrant@hassleholm.se
0451-267680
070-2907525
Bengt Tollstadius HuvudskyddsombudKlippan
bengt.tollstadius@klippan.se
07346996946
Eva Johansson HuvudskyddsombudKristianstad
eva.johansson@utb.kristianstad.se
044-135715
073-4163454
Fredrik Jeppsson HuvudskyddsombudKristianstad
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820
Karin Nilsson HuvudskyddsombudKristianstad
karin.nilsson@lr.se
044-132483
073-2014887
Magnus Svensson HuvudskyddsombudKristianstad
magnus.svensson@utb.kristianstad.se
070-3405468
Maria Wahlund HuvudskyddsombudKristianstad
maria.wah@telia.com
0763459854
Pontus Nilsson HuvudskyddsombudKristianstad
pontus.nilsson@utb.kristianstad.se
Sofie Hall HuvudskyddsombudSimrishamn
sofie.hall@simrishamn.se
Arthur Ledenstrand HuvudskyddsombudÅstorp
artur.ledenstrand@comhem.se
076-8950468
Kenth Olsson HuvudskyddsombudÄngelholm
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229
Anders Cammerudh Kommunombud biträdandeBromölla
anders.cammerudh@skola.bromolla.se
073-5218919
Camilla Axelsson Kommunombud biträdandeBåstad
Camilla.Axelsson@bastad.se
0431-77164
070-8588575
Marie Lundgren Kommunombud biträdandeHässleholm
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278
Fredrik Jeppsson Kommunombud biträdandeKristianstad
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820
Karin Nilsson Kommunombud biträdandeKristianstad
karin.nilsson@lr.se
044-132483
073-2014887
Elin Götborg Kommunombud biträdandeOsby
elin.gotborg@gmail.com
070-9322798
Marc Thelandersson Kommunombud biträdandePerstorp
marc.Thelandersson@perstorp.se
043639292
073-6399292
Britta Eriksson Kommunombud biträdandeSimrishamn
britta.eriksson@simrishamn.se
072-3538008
Benny Asp Kommunombud biträdandeTomelilla
benny.asp@bollerup.se
0417-18512
073-0581295
Christine Schrevelius Kommunombud biträdandeÅstorp
christine.schrevelius@edu.astorp.se
070-6564484
Marie Hallström Kommunombud biträdandeÅstorp
marie.hallstrom@lr.se
042-64365
070-9562861
Kenth Olsson Kommunombud biträdandeÄngelholm
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229
Thomas Nilsson Kommunombud biträdandeÖrkelljunga
thomas.nilsson@orkelljunga.se
Elin Nyman Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476
Magnus Ekblom Föreningsombud biträdandeSjölins gymnasium
magnus.ekblom@gmail.com
070-3917441
Helena Axelsson Föreningsombud biträdandeSölvesborg-Bromölla Kommunalförbund
helena.axelsson@skola.sbkf.se
0456-822764
073-1505026

Angela Arnesen
Distriktsordförande, Kristianstad
angela.arnesen@hassleholm.se
0451-267274
0723885125

Sebastian Lewenhaupt
Kommunombud, Bromölla
sebastian.lewenhaupt@skola.bromolla.se
070-4927078

Jonas Appelgren
Kommunombud, Båstad
jonas.appelgren@akademi.bastad.se
0431-77755
070-6283890

Angela Arnesen
Kommunombud, Hässleholm
angela.arnesen@hassleholm.se
0451-267274
0723885125

Gunilla Fristedt
Kommunombud, Klippan
klippan@lr.se
070-5642640

Lars Nilsson
Kommunombud, Kristianstad
lasse.nilsson102@icloud.com
073-3139599
0733139599

Johanna Edvinsson
Kommunombud, Osby
1978johanna@gmail.com
070-9305171

Stefan Zetterström
Kommunombud, Perstorp
stefan_zetterstrom@yahoo.se
0435-39265
0709-384749

Sofie Hall
Kommunombud, Simrishamn
sofie.hall@simrishamn.se

Greger Sandell
Kommunombud, Tomelilla
greger.sandell@utb.tomelilla.se
0706-668705

Arthur Ledenstrand
Kommunombud, Åstorp
artur.ledenstrand@comhem.se
076-8950468

Per Johansson
Kommunombud, Ängelholm
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403

Andreas Rundgren
Kommunombud, Örkelljunga
andreas.rundgren@orkelljunga.se
0435-55165
070-5523284

Karin Feldt
Kommunombud, Östra Göinge
karin.feldt@ostragoinge.se
044-7756506
073-0632657

Jessica Fryksten
Föreningsombud, Internationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393

Ingemar Lund
Föreningsombud, Praktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529

Andrés Jerez Lopez
Föreningsombud, Sjölins gymnasium
andres.jerez@lr.se
031-3394586
070-4029656

Gördis Byqvist
Föreningsombud, Sölvesborg-Bromölla Kommunalförbund
g.byqvist@gmail.com
0456-816711
070-2076780

Bengt Murén
Huvudskyddsombud, Bromölla
bengt.muren@skola.bromolla.se
0456-822736
070-6901486

Jonas Appelgren
Huvudskyddsombud, Båstad
jonas.appelgren@akademi.bastad.se
0431-77755
070-6283890

Eva Engström
Huvudskyddsombud, Hässleholm
eva.engstrom@hassleholm.se
0451-268656

Henrik Hedman
Huvudskyddsombud, Hässleholm
henrik.hedman@hassleholm.se
0451-268623
070-6369491

Marie Lundgren
Huvudskyddsombud, Hässleholm
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278

Martin Lengbrant
Huvudskyddsombud, Hässleholm
martin.lengbrant@hassleholm.se
0451-267680
070-2907525

Bengt Tollstadius
Huvudskyddsombud, Klippan
bengt.tollstadius@klippan.se
07346996946

Eva Johansson
Huvudskyddsombud, Kristianstad
eva.johansson@utb.kristianstad.se
044-135715
073-4163454

Fredrik Jeppsson
Huvudskyddsombud, Kristianstad
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820

Karin Nilsson
Huvudskyddsombud, Kristianstad
karin.nilsson@lr.se
044-132483
073-2014887

Magnus Svensson
Huvudskyddsombud, Kristianstad
magnus.svensson@utb.kristianstad.se
070-3405468

Maria Wahlund
Huvudskyddsombud, Kristianstad
maria.wah@telia.com
0763459854

Pontus Nilsson
Huvudskyddsombud, Kristianstad
pontus.nilsson@utb.kristianstad.se

Sofie Hall
Huvudskyddsombud, Simrishamn
sofie.hall@simrishamn.se

Arthur Ledenstrand
Huvudskyddsombud, Åstorp
artur.ledenstrand@comhem.se
076-8950468

Kenth Olsson
Huvudskyddsombud, Ängelholm
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229

Anders Cammerudh
Kommunombud biträdande, Bromölla
anders.cammerudh@skola.bromolla.se
073-5218919

Camilla Axelsson
Kommunombud biträdande, Båstad
Camilla.Axelsson@bastad.se
0431-77164
070-8588575

Marie Lundgren
Kommunombud biträdande, Hässleholm
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278

Fredrik Jeppsson
Kommunombud biträdande, Kristianstad
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820

Karin Nilsson
Kommunombud biträdande, Kristianstad
karin.nilsson@lr.se
044-132483
073-2014887

Elin Götborg
Kommunombud biträdande, Osby
elin.gotborg@gmail.com
070-9322798

Marc Thelandersson
Kommunombud biträdande, Perstorp
marc.Thelandersson@perstorp.se
043639292
073-6399292

Britta Eriksson
Kommunombud biträdande, Simrishamn
britta.eriksson@simrishamn.se
072-3538008

Benny Asp
Kommunombud biträdande, Tomelilla
benny.asp@bollerup.se
0417-18512
073-0581295

Christine Schrevelius
Kommunombud biträdande, Åstorp
christine.schrevelius@edu.astorp.se
070-6564484

Marie Hallström
Kommunombud biträdande, Åstorp
marie.hallstrom@lr.se
042-64365
070-9562861

Kenth Olsson
Kommunombud biträdande, Ängelholm
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229

Thomas Nilsson
Kommunombud biträdande, Örkelljunga
thomas.nilsson@orkelljunga.se

Elin Nyman
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476

Magnus Ekblom
Föreningsombud biträdande, Sjölins gymnasium
magnus.ekblom@gmail.com
070-3917441

Helena Axelsson
Föreningsombud biträdande, Sölvesborg-Bromölla Kommunalförbund
helena.axelsson@skola.sbkf.se
0456-822764
073-1505026