Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Johan Runesson DistriktsordförandeKronoberg
johan.runesson@lr.se
0733057584
070-3369705
Anders Johansson Distriktsordförande viceKronoberg
anders.johansson@almhult.se
070-7916367
Ulrika Runesson KommunombudAlvesta
ulrika.kedjevag@alvesta.se
0472-595610
072-9752247
Claes Juto KommunombudLessebo
lessebo@lr.se
0478-12625
073-7151910
Sven-Arne Björåker KommunombudLjungby
sven-arne.bjoraker@skola.ljungby.se
0372-784067
070-5530123
Bertil Pålsson KommunombudMarkaryd
palsson.bertil@gmail.com
0433-72232
076-3701700
Ellinor Silvudden KommunombudTingsryd
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043
Kerstin Hultqvist KommunombudUppvidinge
kerstin.hultquist@uppvidinge.se
0474-47120
070-3734997
Peter Hagelberg KommunombudVäxjö
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645
Anders Johansson KommunombudÄlmhult
anders.johansson@almhult.se
070-7916367
Ingemar Lund FöreningsombudPraktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529
Monika Brittesland HuvudskyddsombudLessebo
monika.brittesland@lessebo.se
070-3675602
Ellinor Silvudden HuvudskyddsombudTingsryd
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043
Ann-Christine Isaksson HuvudskyddsombudUppvidinge
ann-christine.isaksson@uppvidinge.se
0474-47119
073-3296053
Lisette Bergquist HuvudskyddsombudUppvidinge
lisette.bergquist@uppvidinge.se
0481-47462
070-3115590
Benny Knutsson HuvudskyddsombudVäxjö
benny.knutsson@vetlanda.se
070-9955558
Peter Hagelberg HuvudskyddsombudVäxjö
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645
Mårten Wigardt HuvudskyddsombudÄlmhult
marten.wigardt@almhult.se
070-8450596
Charlotta Rahm Kommunombud biträdandeAlvesta
charlotta.rahm@alvesta.se
070-6247520
Sebastian Hautamäki Kommunombud biträdandeLessebo
sebastian.hautamaki@edu.lessebo.se
073-5504609
Tina Alhbin Kommunombud biträdandeLjungby
tina.alhbin@skola.ljungby.se
073-8029739
Ann Nilsson Kommunombud biträdandeMarkaryd
ann.nilsson@markaryd.se
070-2809622
Robert L Gallus Kommunombud biträdandeTingsryd
robert.gallus@tingsryd.se
0477-44481
070-9402364
Johanna Ekros Kommunombud biträdandeUppvidinge
johanna.ekros@uppvidinge.se
0474-47648
070-8771282
Benny Knutsson Kommunombud biträdandeVäxjö
benny.knutsson@vetlanda.se
070-9955558
Karin Nilsson Kommunombud biträdandeVäxjö
karin.nilsson2@skola.vaxjo.se
070-7620922
Karin Rydqvist Kommunombud biträdandeVäxjö
karin.rydqvist@skola.vaxjo.se
070-7316426
Lis-Marie Ericsson Kommunombud biträdandeVäxjö
lisa.eriksson@lr.se
0470-41854
070-2982490
Linda Emanuelsson Föreningsombud biträdandePraktiska Sverige
linda.emanuelsson@praktiska.se
060-192960
070-6954839

Johan Runesson
Distriktsordförande, Kronoberg
johan.runesson@lr.se
0733057584
070-3369705

Anders Johansson
Distriktsordförande vice, Kronoberg
anders.johansson@almhult.se
070-7916367

Ulrika Runesson
Kommunombud, Alvesta
ulrika.kedjevag@alvesta.se
0472-595610
072-9752247

Claes Juto
Kommunombud, Lessebo
lessebo@lr.se
0478-12625
073-7151910

Sven-Arne Björåker
Kommunombud, Ljungby
sven-arne.bjoraker@skola.ljungby.se
0372-784067
070-5530123

Bertil Pålsson
Kommunombud, Markaryd
palsson.bertil@gmail.com
0433-72232
076-3701700

Ellinor Silvudden
Kommunombud, Tingsryd
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043

Kerstin Hultqvist
Kommunombud, Uppvidinge
kerstin.hultquist@uppvidinge.se
0474-47120
070-3734997

Peter Hagelberg
Kommunombud, Växjö
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645

Anders Johansson
Kommunombud, Älmhult
anders.johansson@almhult.se
070-7916367

Ingemar Lund
Föreningsombud, Praktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529

Monika Brittesland
Huvudskyddsombud, Lessebo
monika.brittesland@lessebo.se
070-3675602

Ellinor Silvudden
Huvudskyddsombud, Tingsryd
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043

Ann-Christine Isaksson
Huvudskyddsombud, Uppvidinge
ann-christine.isaksson@uppvidinge.se
0474-47119
073-3296053

Lisette Bergquist
Huvudskyddsombud, Uppvidinge
lisette.bergquist@uppvidinge.se
0481-47462
070-3115590

Benny Knutsson
Huvudskyddsombud, Växjö
benny.knutsson@vetlanda.se
070-9955558

Peter Hagelberg
Huvudskyddsombud, Växjö
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645

Mårten Wigardt
Huvudskyddsombud, Älmhult
marten.wigardt@almhult.se
070-8450596

Charlotta Rahm
Kommunombud biträdande, Alvesta
charlotta.rahm@alvesta.se
070-6247520

Sebastian Hautamäki
Kommunombud biträdande, Lessebo
sebastian.hautamaki@edu.lessebo.se
073-5504609

Tina Alhbin
Kommunombud biträdande, Ljungby
tina.alhbin@skola.ljungby.se
073-8029739

Ann Nilsson
Kommunombud biträdande, Markaryd
ann.nilsson@markaryd.se
070-2809622

Robert L Gallus
Kommunombud biträdande, Tingsryd
robert.gallus@tingsryd.se
0477-44481
070-9402364

Johanna Ekros
Kommunombud biträdande, Uppvidinge
johanna.ekros@uppvidinge.se
0474-47648
070-8771282

Benny Knutsson
Kommunombud biträdande, Växjö
benny.knutsson@vetlanda.se
070-9955558

Karin Nilsson
Kommunombud biträdande, Växjö
karin.nilsson2@skola.vaxjo.se
070-7620922

Karin Rydqvist
Kommunombud biträdande, Växjö
karin.rydqvist@skola.vaxjo.se
070-7316426

Lis-Marie Ericsson
Kommunombud biträdande, Växjö
lisa.eriksson@lr.se
0470-41854
070-2982490

Linda Emanuelsson
Föreningsombud biträdande, Praktiska Sverige
linda.emanuelsson@praktiska.se
060-192960
070-6954839