Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Johan Runesson DistriktsordförandeKronoberg
johan.runesson@lr.se
0733057584
0733057584
Anders Johansson Distriktsordförande viceKronoberg
anders.johansson@almhult.se
070-7916367
Ulrika Runesson KommunombudAlvesta
ulrika.kedjevag@alvesta.se
0472-595610
072-9752247
Tina Alhbin KommunombudLjungby
tina.alhbin@skola.ljungby.se
073-8029739
Bertil Pålsson KommunombudMarkaryd
palsson.bertil@gmail.com
0433-72232
076-3701700
Robert L Gallus KommunombudTingsryd
robert.gallus@tingsryd.se
0477-44481
070-9402364
Kerstin Hultqvist KommunombudUppvidinge
kerstin.hultquist@uppvidinge.se
0474-47120
070-3734997
Peter Hagelberg KommunombudVäxjö
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645
Anders Johansson KommunombudÄlmhult
anders.johansson@almhult.se
070-7916367
Ingemar Lund FöreningsombudPraktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529
Tina Alhbin HuvudskyddsombudLjungby
tina.alhbin@skola.ljungby.se
073-8029739
Ellinor Silvudden HuvudskyddsombudTingsryd
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043
Ann-Christine Isaksson HuvudskyddsombudUppvidinge
ann-christine.isaksson@uppvidinge.se
0474-47119
073-3296053
Lisette Bergquist HuvudskyddsombudUppvidinge
lisette.bergquist@uppvidinge.se
0481-47462
070-3115590
Martin Wikman HuvudskyddsombudVäxjö
martin.wikman@live.se
073-9694288
Peter Hagelberg HuvudskyddsombudVäxjö
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645
Mårten Wigardt HuvudskyddsombudÄlmhult
marten.wigardt@almhult.se
070-8450596
Charlotta Rahm Kommunombud biträdandeAlvesta
charlotta.rahm@alvesta.se
070-6247520
Lena Siljedahl Kommunombud biträdandeAlvesta
lena.siljedahl@alvesta.se
070-6741074
Sven-Arne Björåker Kommunombud biträdandeLjungby
sven-arne.bjoraker@skola.ljungby.se
0372-784067
070-5530123
Ann Nilsson Kommunombud biträdandeMarkaryd
ann.nilsson@markaryd.se
070-2809622
Robert L Gallus Kommunombud biträdandeTingsryd
robert.gallus@tingsryd.se
0477-44481
070-9402364
Johanna Ekros Kommunombud biträdandeUppvidinge
johanna.ekros@uppvidinge.se
0474-47648
070-8771282
Ellinor Silvudden Kommunombud biträdandeVäxjö
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043
Karin Welin Kommunombud biträdandeVäxjö
karin.nilsson2@skola.vaxjo.se
070-7620922
Lena Andersson Kommunombud biträdandeVäxjö
lena.andersson@skola.vaxjo.se
073-3693413
Lis-Marie Ericsson Kommunombud biträdandeVäxjö
lisa.eriksson@lr.se
0470-41854
070-2982490
Lisette Bergquist Huvudskyddsombud biträdandeUppvidinge
lisette.bergquist@uppvidinge.se
0481-47462
070-3115590

Johan Runesson
Distriktsordförande, Kronoberg
johan.runesson@lr.se
0733057584
0733057584

Anders Johansson
Distriktsordförande vice, Kronoberg
anders.johansson@almhult.se
070-7916367

Ulrika Runesson
Kommunombud, Alvesta
ulrika.kedjevag@alvesta.se
0472-595610
072-9752247

Tina Alhbin
Kommunombud, Ljungby
tina.alhbin@skola.ljungby.se
073-8029739

Bertil Pålsson
Kommunombud, Markaryd
palsson.bertil@gmail.com
0433-72232
076-3701700

Robert L Gallus
Kommunombud, Tingsryd
robert.gallus@tingsryd.se
0477-44481
070-9402364

Kerstin Hultqvist
Kommunombud, Uppvidinge
kerstin.hultquist@uppvidinge.se
0474-47120
070-3734997

Peter Hagelberg
Kommunombud, Växjö
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645

Anders Johansson
Kommunombud, Älmhult
anders.johansson@almhult.se
070-7916367

Ingemar Lund
Föreningsombud, Praktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529

Tina Alhbin
Huvudskyddsombud, Ljungby
tina.alhbin@skola.ljungby.se
073-8029739

Ellinor Silvudden
Huvudskyddsombud, Tingsryd
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043

Ann-Christine Isaksson
Huvudskyddsombud, Uppvidinge
ann-christine.isaksson@uppvidinge.se
0474-47119
073-3296053

Lisette Bergquist
Huvudskyddsombud, Uppvidinge
lisette.bergquist@uppvidinge.se
0481-47462
070-3115590

Martin Wikman
Huvudskyddsombud, Växjö
martin.wikman@live.se
073-9694288

Peter Hagelberg
Huvudskyddsombud, Växjö
karlpeterhagelberg@gmail.com
0470-41561
070-6930645

Mårten Wigardt
Huvudskyddsombud, Älmhult
marten.wigardt@almhult.se
070-8450596

Charlotta Rahm
Kommunombud biträdande, Alvesta
charlotta.rahm@alvesta.se
070-6247520

Lena Siljedahl
Kommunombud biträdande, Alvesta
lena.siljedahl@alvesta.se
070-6741074

Sven-Arne Björåker
Kommunombud biträdande, Ljungby
sven-arne.bjoraker@skola.ljungby.se
0372-784067
070-5530123

Ann Nilsson
Kommunombud biträdande, Markaryd
ann.nilsson@markaryd.se
070-2809622

Robert L Gallus
Kommunombud biträdande, Tingsryd
robert.gallus@tingsryd.se
0477-44481
070-9402364

Johanna Ekros
Kommunombud biträdande, Uppvidinge
johanna.ekros@uppvidinge.se
0474-47648
070-8771282

Ellinor Silvudden
Kommunombud biträdande, Växjö
ellinor.silvudden@skola.vaxjo.se
073-0559043

Karin Welin
Kommunombud biträdande, Växjö
karin.nilsson2@skola.vaxjo.se
070-7620922

Lena Andersson
Kommunombud biträdande, Växjö
lena.andersson@skola.vaxjo.se
073-3693413

Lis-Marie Ericsson
Kommunombud biträdande, Växjö
lisa.eriksson@lr.se
0470-41854
070-2982490

Lisette Bergquist
Huvudskyddsombud biträdande, Uppvidinge
lisette.bergquist@uppvidinge.se
0481-47462
070-3115590