Sök Sök
Meny Meny

Logga in

Förhandlare

Huvudförhandlare

 

Catharina Niwhede
e-post: catharina.niwhede@malmo.se
telefon: 070- 282 82 55

Johan Åström
e-post: johan.astrom@malmo.se
telefon: 0768-990924

Ola Schönström 
e-post: ola.schonstrom@malmo.se
telefon: 0702-148573


Förhandlare

Norr: Eva Olofsson
e-post: eva.olofsson@malmo.se

 

Öster: Blerime Hisa
e-post: blerime.hisa@malmo.se

Öster: Eva Norman Persson
e-post: eva.norman@malmo.se

Väster 1: Johan Åström
e-post:johan.astrom@malmo.se
telefon: 076-8990924

 

Väster 2: Magnus Byhlin
e-post: magnus.byhlin@malmo.se
telefon: 070-745 77 04

Söder: Bengt Lövqvist
e-post: bengt.lovqvist@malmo.se
telefon: 072-3996036

 

Innerstaden: Andreas Lindahl
e-post: andreas.lindahl@malmo.se

Samordning och stöd: Lennie Stranne
e-post: lennie.stranne@malmo.se

Förhandlare: Sara Svanlund
e-post: sara.svanlund@malmo.se


Förhandlare för Gymnasie- och vuxenutbildningsförvaltningen

Catharina Niwhede
e-post: catharina.niwhede@malmo.se
telefon: 070-282 82 55

Klas Johansson
e-post: klas.johansson@malmo.se
telefon: 0703843474

Johan B Grinneby
e-post: johan.b.grinneby@malmo.se
telefon: 073-5694914

Monica Tindberg
e-post: monica.tindberg@malmo.se
telefon: 0739-781651

Robert Elg
e-post: robert.elg@malmo.se
telefon: 0706-466823 

Ola Schönström 
e-post: ola.schonstrom@malmo.se
telefon: 0702-148573



Rapportera fel på sidan





Tipsa en vän om artikeln

Vänligen verifiera att du inte är en robot

Du vill spara följande sida som genväg

Ansvarig för sidan: Catharina Niwhede

Sidan senast uppdaterad: 2018-08-22 09.44

Ansvarig redaktör för sidan: Peter Käll