Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Fredrik Ganning DistriktsordförandeSjuhärad
fredrik.ganning@bollebygd.se
033-231350
073-0615469
Fredrik Ganning KommunombudBollebygd
fredrik.ganning@bollebygd.se
033-231350
073-0615469
Anne Pihlo KommunombudBorås
anne.pihlo@boras.se
033-357969
076-8887969
Helen Borhammar KommunombudHerrljunga
helen.borhammar@admin.herrljunga.se
0705110636
Per Källman KommunombudMark
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498
Lena Björling KommunombudSvenljunga
lena@fambjorling.se
0325-18202
0706550763
Jukka Ohtonen KommunombudTranemo
jukka.ohtonen@tranemo.se
0325-576631
070-8900849
Eva Rönnestad KommunombudUlricehamn
eva.ronnestad@ulricehamn.se
0321-27282
070-4228733
Martina Andersson Gedda KommunombudVårgårda
martina.andersson@vargarda.se
0322-600860
070-3882868
Jessica Fryksten FöreningsombudInternationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393
Nicklas Román FöreningsombudKunskapsskolan
nicklas.roman@kunskapsskolan.se
076-1611305
Johan Bengtsson FöreningsombudLärande AB
bioguard@mail.com
0761-949910
Ingemar Lund FöreningsombudPraktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529
Johan Sipola FöreningsombudVästra Götalands läns landsting
johan.sipola@vgregion.se
073-4167112
Nevad Subasic HuvudskyddsombudBorås
Nesa2829@hotmail.com
076-6230983
Stefan Holström HuvudskyddsombudBorås
holstrom.stefan@gmail.com
033-358824
073-4407033
Åke Ramsten HuvudskyddsombudBorås
ake.ramsten@edu.boras.se
070-6970213
Per-Olov Häggström HuvudskyddsombudHerrljunga
Per-Olov.Haggstrom@admin.herrljunga.se
0513-17430
076-1862361
Linda Furnander HuvudskyddsombudMark
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139
Eva Ek Josefsson HuvudskyddsombudUlricehamn
evaekjosefsson@hotmail.com
0703567996
Oscar Walting HuvudskyddsombudVårgårda
oscar.walting@gmail.com
073-3575182
070-2725626
Catharina Danielsson Kommunombud biträdandeBollebygd
catharina.danielsson@bollebygd.se
033-231350
073-0362691
Daniel Stern Kommunombud biträdandeBorås
daniel.stern@edu.boras.se
033-357871
070-5274549
Dennis Ljung Kommunombud biträdandeBorås
dennis.ljung@edu.boras.se
033-358710
070-5248785
Kristina Wahle Kommunombud biträdandeBorås
kristina.wahle@edu.boras.se
033-358710
070-5114202
Towe Norder Kommunombud biträdandeBorås
towe.norder@edu.boras.se
033-353137
073-9259449
Carl Eliasson Kommunombud biträdandeMark
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077
Linda Furnander Kommunombud biträdandeMark
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139
Ann Margreth Karlsson Kommunombud biträdandeSvenljunga
ann-margreth.karlsson@svenljunga.se
0325-18571
070-6814603
Madeleine Johansson Kommunombud biträdandeTranemo
madeleine.johansson2@tranemo.se
073-8314061
Eva Ek Josefsson Kommunombud biträdandeUlricehamn
evaekjosefsson@hotmail.com
0703567996
Niklas Karlsson Kommunombud biträdandeUlricehamn
niklas.karlsson@ulricehamn.se
070-5739159
Martina Andersson Gedda Kommunombud biträdandeVårgårda
martina.andersson@vargarda.se
0322-600860
070-3882868
Albert Lauschus Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
albertlauschus@gmail.com
070-0903953
Cecilia Bjärgö Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
bjargo.lr.ies@gmail.com
016-108693
070-6980821
Elin Nyman Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476
Anders Nilsson Föreningsombud biträdandeKunskapsskolan
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647
Linda Emanuelsson Föreningsombud biträdandePraktiska Sverige
linda.emanuelsson@praktiska.se
060-192960
070-6954839
Ingrid Sahlström Föreningsombud biträdandeVästra Götalands läns landsting
ingrid.sahlstrom@vgregion.se
0700-816590
070-2153413

Fredrik Ganning
Distriktsordförande, Sjuhärad
fredrik.ganning@bollebygd.se
033-231350
073-0615469

Fredrik Ganning
Kommunombud, Bollebygd
fredrik.ganning@bollebygd.se
033-231350
073-0615469

Anne Pihlo
Kommunombud, Borås
anne.pihlo@boras.se
033-357969
076-8887969

Helen Borhammar
Kommunombud, Herrljunga
helen.borhammar@admin.herrljunga.se
0705110636

Per Källman
Kommunombud, Mark
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498

Lena Björling
Kommunombud, Svenljunga
lena@fambjorling.se
0325-18202
0706550763

Jukka Ohtonen
Kommunombud, Tranemo
jukka.ohtonen@tranemo.se
0325-576631
070-8900849

Eva Rönnestad
Kommunombud, Ulricehamn
eva.ronnestad@ulricehamn.se
0321-27282
070-4228733

Martina Andersson Gedda
Kommunombud, Vårgårda
martina.andersson@vargarda.se
0322-600860
070-3882868

Jessica Fryksten
Föreningsombud, Internationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393

Nicklas Román
Föreningsombud, Kunskapsskolan
nicklas.roman@kunskapsskolan.se
076-1611305

Johan Bengtsson
Föreningsombud, Lärande AB
bioguard@mail.com
0761-949910

Ingemar Lund
Föreningsombud, Praktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529

Johan Sipola
Föreningsombud, Västra Götalands läns landsting
johan.sipola@vgregion.se
073-4167112

Nevad Subasic
Huvudskyddsombud, Borås
Nesa2829@hotmail.com
076-6230983

Stefan Holström
Huvudskyddsombud, Borås
holstrom.stefan@gmail.com
033-358824
073-4407033

Åke Ramsten
Huvudskyddsombud, Borås
ake.ramsten@edu.boras.se
070-6970213

Per-Olov Häggström
Huvudskyddsombud, Herrljunga
Per-Olov.Haggstrom@admin.herrljunga.se
0513-17430
076-1862361

Linda Furnander
Huvudskyddsombud, Mark
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Eva Ek Josefsson
Huvudskyddsombud, Ulricehamn
evaekjosefsson@hotmail.com
0703567996

Oscar Walting
Huvudskyddsombud, Vårgårda
oscar.walting@gmail.com
073-3575182
070-2725626

Catharina Danielsson
Kommunombud biträdande, Bollebygd
catharina.danielsson@bollebygd.se
033-231350
073-0362691

Daniel Stern
Kommunombud biträdande, Borås
daniel.stern@edu.boras.se
033-357871
070-5274549

Dennis Ljung
Kommunombud biträdande, Borås
dennis.ljung@edu.boras.se
033-358710
070-5248785

Kristina Wahle
Kommunombud biträdande, Borås
kristina.wahle@edu.boras.se
033-358710
070-5114202

Towe Norder
Kommunombud biträdande, Borås
towe.norder@edu.boras.se
033-353137
073-9259449

Carl Eliasson
Kommunombud biträdande, Mark
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077

Linda Furnander
Kommunombud biträdande, Mark
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Ann Margreth Karlsson
Kommunombud biträdande, Svenljunga
ann-margreth.karlsson@svenljunga.se
0325-18571
070-6814603

Madeleine Johansson
Kommunombud biträdande, Tranemo
madeleine.johansson2@tranemo.se
073-8314061

Eva Ek Josefsson
Kommunombud biträdande, Ulricehamn
evaekjosefsson@hotmail.com
0703567996

Niklas Karlsson
Kommunombud biträdande, Ulricehamn
niklas.karlsson@ulricehamn.se
070-5739159

Martina Andersson Gedda
Kommunombud biträdande, Vårgårda
martina.andersson@vargarda.se
0322-600860
070-3882868

Albert Lauschus
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
albertlauschus@gmail.com
070-0903953

Cecilia Bjärgö
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
bjargo.lr.ies@gmail.com
016-108693
070-6980821

Elin Nyman
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476

Anders Nilsson
Föreningsombud biträdande, Kunskapsskolan
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647

Linda Emanuelsson
Föreningsombud biträdande, Praktiska Sverige
linda.emanuelsson@praktiska.se
060-192960
070-6954839

Ingrid Sahlström
Föreningsombud biträdande, Västra Götalands läns landsting
ingrid.sahlstrom@vgregion.se
0700-816590
070-2153413