Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Stefan Hemb DistriktsordförandeSkaraborg
stefan.hemb@lr.se
0511-32321
0768949060
Olof Björk Distriktsordförande viceSkaraborg
olle.bjork@skovde.se
070-8980765
Therese Jacobsson KommunombudEssunga
therese.jacobsson@essunga.se
070-8109587
Zora Bergström KommunombudFalköping
zora.bergstrom@edu.falkoping.se
0515-885120
070-2194013
Martin Andersson KommunombudGrästorp
martin.andersson@grastorp.se
0514-58049
070-2661201
Annika van Dorpel KommunombudGullspång
annika.van-dorpel@gullspang.se
072-5016312
Anna Jakobsson KommunombudHjo
anna.jakobsson@hjo.se
070-7203526
Anna Bruzell KommunombudKarlsborg
anna.bruzell@karlsborg.se
0505-17058
Roy Karlsson KommunombudLidköping
royk@bahnhof.se
0510-770703
070-6374617
Thomas Östling KommunombudMariestad
thomas.ostling@mariestad.se
0501-755287
070-6660838
Stefan Hemb KommunombudSkara
stefan.hemb@lr.se
0511-32321
0768949060
Olof Björk KommunombudSkövde
olle.bjork@skovde.se
070-8980765
Jan Eneroth KommunombudTidaholm
jan.eneroth@tidaholm.se
0502-606315
070-3969738
Lennart Holmqvist KommunombudTöreboda
0506-18252
Fredrik Möller KommunombudVara
fredrik.moller@vara.se
0512-31928
073-2162922
Ingemar Lund FöreningsombudPraktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529
Johan Sipola FöreningsombudVästra Götalands läns landsting
johan.sipola@vgregion.se
073-4167112
Nina Roslund HuvudskyddsombudFalköping
nina.roslund@edu.falkoping.se
0515-885900
073-0969674
Carin Ericksson HuvudskyddsombudGullspång
carin.ericksson@gullspang.se
0551-28264
073-8038219
Agneta Halldin HuvudskyddsombudLidköping
agneta.halldin@lidkoping.se
0510-770666
073-1426642
Ingemar Andersson HuvudskyddsombudMariestad
ingemar.andersson@mariestad.se
0501-77935
070-2065703
Erland Runelid HuvudskyddsombudSkara
erland.runelid@gmail.com
073-0751076
Johan Hjertén HuvudskyddsombudSkara
johanhjerten@gmail.com
0511-32290
070-9326529
Olof Björk HuvudskyddsombudSkövde
olle.bjork@skovde.se
070-8980765
Kenneth Holgersson HuvudskyddsombudTidaholm
kenneth.holgerson@tidaholm.se
0502-606352
Göran Kamperin HuvudskyddsombudVara
goran.kamperin@vara.se
Karin Hogström Kommunombud biträdandeFalköping
karin.hogstrom@gmail.com
073-3004716
Ola Johansson Kommunombud biträdandeFalköping
olaj54@hotmail.com
0515-886291
070-7485038
Martin Andersson Kommunombud biträdandeGrästorp
martin.andersson@grastorp.se
0514-58049
070-2661201
Niclas Djupström Kommunombud biträdandeHjo
niclas_hjo@hotmail.com
073-6400729
Josefine Wibjörk Kommunombud biträdandeKarlsborg
josefine_wibjork@hotmail.se
070-2394562
Ingela Kronlid Kommunombud biträdandeLidköping
ingela.kronlid@lidkoping.se
0510-770754
073-2317005
Johan Andersson Kommunombud biträdandeMariestad
johan199@student.liu.se
0501-755600
073-7051151
Tommy Appelgren Kommunombud biträdandeMariestad
tommy.appelgren@mariestad.se
070-4826892
Lennart Karlsson Kommunombud biträdandeSkara
skomakartorp@yahoo.se
0511-32327
070-5193106
Sune Strömberg Kommunombud biträdandeSkara
sune.stromberg@skara.se
070-3890747
Magnus Sannö Kommunombud biträdandeSkövde
magnus.sanno@skovde.se
070-5462221
Lars Åkerström Kommunombud biträdandeTöreboda
lars.akerstrom@toreboda.se
0506-18252
073-5069322
Johan Magnusson Kommunombud biträdandeVara
johan.magnusson@vara.se
0512-31205
070-6516446
Magnus Andersson Kommunombud biträdandeVara
skyttaheden@hotmail.com
070-6245725
070-6245725
Olle Ross Kommunombud biträdandeVara
olov.ross@vara.se
070-6520241
Ingrid Sahlström Föreningsombud biträdandeVästra Götalands läns landsting
ingrid.sahlstrom@vgregion.se
0700-816590
070-2153413
Johan Østerstrøm Huvudskyddsombud biträdandeSkövde
Johan.Osterstrom@skovde.se

Stefan Hemb
Distriktsordförande, Skaraborg
stefan.hemb@lr.se
0511-32321
0768949060

Olof Björk
Distriktsordförande vice, Skaraborg
olle.bjork@skovde.se
070-8980765

Therese Jacobsson
Kommunombud, Essunga
therese.jacobsson@essunga.se
070-8109587

Zora Bergström
Kommunombud, Falköping
zora.bergstrom@edu.falkoping.se
0515-885120
070-2194013

Martin Andersson
Kommunombud, Grästorp
martin.andersson@grastorp.se
0514-58049
070-2661201

Annika van Dorpel
Kommunombud, Gullspång
annika.van-dorpel@gullspang.se
072-5016312

Anna Jakobsson
Kommunombud, Hjo
anna.jakobsson@hjo.se
070-7203526

Anna Bruzell
Kommunombud, Karlsborg
anna.bruzell@karlsborg.se
0505-17058

Roy Karlsson
Kommunombud, Lidköping
royk@bahnhof.se
0510-770703
070-6374617

Thomas Östling
Kommunombud, Mariestad
thomas.ostling@mariestad.se
0501-755287
070-6660838

Stefan Hemb
Kommunombud, Skara
stefan.hemb@lr.se
0511-32321
0768949060

Olof Björk
Kommunombud, Skövde
olle.bjork@skovde.se
070-8980765

Jan Eneroth
Kommunombud, Tidaholm
jan.eneroth@tidaholm.se
0502-606315
070-3969738

Lennart Holmqvist
Kommunombud, Töreboda
0506-18252

Fredrik Möller
Kommunombud, Vara
fredrik.moller@vara.se
0512-31928
073-2162922

Ingemar Lund
Föreningsombud, Praktiska Sverige
inglun55@gmail.com
070-2835529

Johan Sipola
Föreningsombud, Västra Götalands läns landsting
johan.sipola@vgregion.se
073-4167112

Nina Roslund
Huvudskyddsombud, Falköping
nina.roslund@edu.falkoping.se
0515-885900
073-0969674

Carin Ericksson
Huvudskyddsombud, Gullspång
carin.ericksson@gullspang.se
0551-28264
073-8038219

Agneta Halldin
Huvudskyddsombud, Lidköping
agneta.halldin@lidkoping.se
0510-770666
073-1426642

Ingemar Andersson
Huvudskyddsombud, Mariestad
ingemar.andersson@mariestad.se
0501-77935
070-2065703

Erland Runelid
Huvudskyddsombud, Skara
erland.runelid@gmail.com
073-0751076

Johan Hjertén
Huvudskyddsombud, Skara
johanhjerten@gmail.com
0511-32290
070-9326529

Olof Björk
Huvudskyddsombud, Skövde
olle.bjork@skovde.se
070-8980765

Kenneth Holgersson
Huvudskyddsombud, Tidaholm
kenneth.holgerson@tidaholm.se
0502-606352

Göran Kamperin
Huvudskyddsombud, Vara
goran.kamperin@vara.se

Karin Hogström
Kommunombud biträdande, Falköping
karin.hogstrom@gmail.com
073-3004716

Ola Johansson
Kommunombud biträdande, Falköping
olaj54@hotmail.com
0515-886291
070-7485038

Martin Andersson
Kommunombud biträdande, Grästorp
martin.andersson@grastorp.se
0514-58049
070-2661201

Niclas Djupström
Kommunombud biträdande, Hjo
niclas_hjo@hotmail.com
073-6400729

Josefine Wibjörk
Kommunombud biträdande, Karlsborg
josefine_wibjork@hotmail.se
070-2394562

Ingela Kronlid
Kommunombud biträdande, Lidköping
ingela.kronlid@lidkoping.se
0510-770754
073-2317005

Johan Andersson
Kommunombud biträdande, Mariestad
johan199@student.liu.se
0501-755600
073-7051151

Tommy Appelgren
Kommunombud biträdande, Mariestad
tommy.appelgren@mariestad.se
070-4826892

Lennart Karlsson
Kommunombud biträdande, Skara
skomakartorp@yahoo.se
0511-32327
070-5193106

Sune Strömberg
Kommunombud biträdande, Skara
sune.stromberg@skara.se
070-3890747

Magnus Sannö
Kommunombud biträdande, Skövde
magnus.sanno@skovde.se
070-5462221

Lars Åkerström
Kommunombud biträdande, Töreboda
lars.akerstrom@toreboda.se
0506-18252
073-5069322

Johan Magnusson
Kommunombud biträdande, Vara
johan.magnusson@vara.se
0512-31205
070-6516446

Magnus Andersson
Kommunombud biträdande, Vara
skyttaheden@hotmail.com
070-6245725
070-6245725

Olle Ross
Kommunombud biträdande, Vara
olov.ross@vara.se
070-6520241

Ingrid Sahlström
Föreningsombud biträdande, Västra Götalands läns landsting
ingrid.sahlstrom@vgregion.se
0700-816590
070-2153413

Johan Østerstrøm
Huvudskyddsombud biträdande, Skövde
Johan.Osterstrom@skovde.se