Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till distriktsordförande, kommunombuden och huvudskyddsombuden inom distriktet. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Jessica Olsson DistriktsordförandeSödermanland
jessica.olsson@lr.se
070-0893673
Jan-Håkan Svensson Distriktsordförande viceSödermanland
jan-hakan.svensson@edu.flen.se
070-5114255
Jessica Olsson KommunombudEskilstuna
jessica.olsson@lr.se
070-0893673
Dan Olofsson KommunombudFlen
svampar@fungus.se
073-0744545
Annelie Svingdal KommunombudGnesta
annelie.svingdahl@telia.com
0158-275613
070-2615342
Alexander Broberg KommunombudKatrineholm
alexander.broberg@katrineholm.se
073-7149630
Gunnar Hansson KommunombudNyköping
gunnar.hansson@nykoping.se
073-3783420
Ann-Kristin Boström KommunombudOxelösund
ann-kristin.bostrom@oxelosund.se
070-4425258
Anna Hounslow KommunombudTrosa
anna.hounslow@edu.trosa.se
0707516590
Jessica Fryksten FöreningsombudInternationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393
Nicklas Román FöreningsombudKunskapsskolan
nicklas.roman@kunskapsskolan.se
076-1611305
Johan Bengtsson FöreningsombudLärande AB
bioguard@mail.com
0761-949910
Jessica Olsson HuvudskyddsombudEskilstuna
jessica.olsson@lr.se
070-0893673
Annelie Svingdal HuvudskyddsombudGnesta
annelie.svingdahl@telia.com
0158-275613
070-2615342
Alexander Broberg HuvudskyddsombudKatrineholm
alexander.broberg@katrineholm.se
073-7149630
Magnus Edgarsson HuvudskyddsombudNyköping
magnus.edgarsson@nykoping.se
0155-457629
070-3997077
Ann-Kristin Boström HuvudskyddsombudOxelösund
ann-kristin.bostrom@oxelosund.se
070-4425258
Jarl Gullbrandsson HuvudskyddsombudSträngnäs
jarl.gullbrandsson@strangnas.se
Gunilla Skogsmo Kommunombud biträdandeEskilstuna
gunilla.skogsmo@eskilstuna.se
016-7102626
070-9443131
Linn Hill Kommunombud biträdandeEskilstuna
hill.linn89@gmail.com
Ulrika Rytterström Kommunombud biträdandeEskilstuna
ulrika.rytterstrom@eskilstuna.se
Jan-Håkan Svensson Kommunombud biträdandeFlen
jan-hakan.svensson@edu.flen.se
070-5114255
Susan Persson Payne Kommunombud biträdandeFlen
s.perssonpayne61@gmail.com
070-5584912
Anna-Karin Johansson Kommunombud biträdandeGnesta
anna-karin.johansson@gnesta.se
Marie Andersson Kommunombud biträdandeGnesta
marie.andersson@gnesta.se
070-5673583
Susann Eklund Kommunombud biträdandeGnesta
susann.eklund@gnesta.se
070-7398785
Pauliina Turunen Johansson Kommunombud biträdandeKatrineholm
pauliina@gagnertraning.se
070-7547665
Torbjörn Nilsson Kommunombud biträdandeKatrineholm
torbjorn.nilsson@katrineholm.se
Gunnar Hansson Kommunombud biträdandeNyköping
gunnar.hansson@nykoping.se
073-3783420
Johan Dunér Kommunombud biträdandeSträngnäs
Johan.duner@strangnas.se
0152-29100
070-4917498
Sanna Hillerdal Kommunombud biträdandeSträngnäs
sanna.hillerdal@gmail.com
070-7759285
Christine Cederloo Rosenqvist Kommunombud biträdandeTrosa
Christine.CederlooRosenqvist@edu.trosa.se
0156-52262
073-6922077
Talis Olausson Kommunombud biträdandeVingåker
talis.olausson@vingaker.se
0151-19222
Elin Nyman Föreningsombud biträdandeInternationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476
Anders Nilsson Föreningsombud biträdandeKunskapsskolan
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647
Johanna Juhlin Föreningsombud biträdandeKunskapsskolan
johanna.juhlin@kunskapsskolan.se
073-6568031

Jessica Olsson
Distriktsordförande, Södermanland
jessica.olsson@lr.se
070-0893673

Jan-Håkan Svensson
Distriktsordförande vice, Södermanland
jan-hakan.svensson@edu.flen.se
070-5114255

Jessica Olsson
Kommunombud, Eskilstuna
jessica.olsson@lr.se
070-0893673

Dan Olofsson
Kommunombud, Flen
svampar@fungus.se
073-0744545

Annelie Svingdal
Kommunombud, Gnesta
annelie.svingdahl@telia.com
0158-275613
070-2615342

Alexander Broberg
Kommunombud, Katrineholm
alexander.broberg@katrineholm.se
073-7149630

Gunnar Hansson
Kommunombud, Nyköping
gunnar.hansson@nykoping.se
073-3783420

Ann-Kristin Boström
Kommunombud, Oxelösund
ann-kristin.bostrom@oxelosund.se
070-4425258

Anna Hounslow
Kommunombud, Trosa
anna.hounslow@edu.trosa.se
0707516590

Jessica Fryksten
Föreningsombud, Internationella engelska skolan i Sverige AB
jessica.fryksten.lr@gmail.com
070-5975393

Nicklas Román
Föreningsombud, Kunskapsskolan
nicklas.roman@kunskapsskolan.se
076-1611305

Johan Bengtsson
Föreningsombud, Lärande AB
bioguard@mail.com
0761-949910

Jessica Olsson
Huvudskyddsombud, Eskilstuna
jessica.olsson@lr.se
070-0893673

Annelie Svingdal
Huvudskyddsombud, Gnesta
annelie.svingdahl@telia.com
0158-275613
070-2615342

Alexander Broberg
Huvudskyddsombud, Katrineholm
alexander.broberg@katrineholm.se
073-7149630

Magnus Edgarsson
Huvudskyddsombud, Nyköping
magnus.edgarsson@nykoping.se
0155-457629
070-3997077

Ann-Kristin Boström
Huvudskyddsombud, Oxelösund
ann-kristin.bostrom@oxelosund.se
070-4425258

Jarl Gullbrandsson
Huvudskyddsombud, Strängnäs
jarl.gullbrandsson@strangnas.se

Gunilla Skogsmo
Kommunombud biträdande, Eskilstuna
gunilla.skogsmo@eskilstuna.se
016-7102626
070-9443131

Linn Hill
Kommunombud biträdande, Eskilstuna
hill.linn89@gmail.com

Ulrika Rytterström
Kommunombud biträdande, Eskilstuna
ulrika.rytterstrom@eskilstuna.se

Jan-Håkan Svensson
Kommunombud biträdande, Flen
jan-hakan.svensson@edu.flen.se
070-5114255

Susan Persson Payne
Kommunombud biträdande, Flen
s.perssonpayne61@gmail.com
070-5584912

Anna-Karin Johansson
Kommunombud biträdande, Gnesta
anna-karin.johansson@gnesta.se

Marie Andersson
Kommunombud biträdande, Gnesta
marie.andersson@gnesta.se
070-5673583

Susann Eklund
Kommunombud biträdande, Gnesta
susann.eklund@gnesta.se
070-7398785

Pauliina Turunen Johansson
Kommunombud biträdande, Katrineholm
pauliina@gagnertraning.se
070-7547665

Torbjörn Nilsson
Kommunombud biträdande, Katrineholm
torbjorn.nilsson@katrineholm.se

Gunnar Hansson
Kommunombud biträdande, Nyköping
gunnar.hansson@nykoping.se
073-3783420

Johan Dunér
Kommunombud biträdande, Strängnäs
Johan.duner@strangnas.se
0152-29100
070-4917498

Sanna Hillerdal
Kommunombud biträdande, Strängnäs
sanna.hillerdal@gmail.com
070-7759285

Christine Cederloo Rosenqvist
Kommunombud biträdande, Trosa
Christine.CederlooRosenqvist@edu.trosa.se
0156-52262
073-6922077

Talis Olausson
Kommunombud biträdande, Vingåker
talis.olausson@vingaker.se
0151-19222

Elin Nyman
Föreningsombud biträdande, Internationella engelska skolan i Sverige AB
elin.m.nym@gmail.com
073-9691476

Anders Nilsson
Föreningsombud biträdande, Kunskapsskolan
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647

Johanna Juhlin
Föreningsombud biträdande, Kunskapsskolan
johanna.juhlin@kunskapsskolan.se
073-6568031