Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Styrelse

Distriktsmötet utser ordförande, vice ordförande och kassör. Respektive kommunförening utser en ledamot. Kongressledamöter är ständigt adjungerade.

Ordförande     Hans Eric Lindahl 
hans-eric.lindahl@uppsala.se

V. ordf               Katarina Reineck                        katarina.reineck@uppsala.se

Kassör                Mia Wikner     
miawikner@yahoo.se

RO, adjungerad  Marcus Kjellberg                         
marcus.kjellberg@lr.se

Heby                  Lasse Lundkvist                          
lasse.lundkvist@spray.se

Enköping          Jenny Wibrell                        jenny.wibrell@enkoping.se

Håbo                  Joakim Läbom                          joakimlabom@gmail.com

Uppsala             Katarina Reineck                        katarina.reineck@uppsala.se

Knivsta              Maria Karlsson                            maria.karlsson@knivsta.se

Tierp                   Christer Olausson       
christer.olausson@utb.tierp.se

Älvkarleby        Ann-Margret Aleskog                        
ann-margret.aleskog@alvkarleby.se

Östhammar     Sofia Lindgren                             sofia.lindgren@edu.osthammar.se

LR-stud              Ellen Källback                      ellen.kallback@hotmail.com

 

Rapportera fel på sidan





Tipsa en vän om artikeln

Vänligen verifiera att du inte är en robot

Du vill spara följande sida som genväg

Ansvarig för sidan: Hans Eric Lindahl

Sidan senast uppdaterad: 2018-06-04 09.18

Ansvarig redaktör för sidan: Peter Käll