Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Styrelse

Distriktsmötet utser ordförande, vice ordförande och kassör. Respektive kommunförening utser en ledamot. Kongressledamöter är ständigt adjungerade.

Ordförande     Hans Eric Lindahl 
hans-eric.lindahl@uppsala.se

V. ordf               Katarina Reineck                        katarina.reineck@uppsala.se

Kassör                Mia Wikner     
miawikner@yahoo.se

RO, adjungerad  Björn Cardenas                          
bjorn.cardenas@lr.se

Heby                  Lasse Lundkvist                          
lasse.lundkvist@spray.se

Enköping          Annelie Wargdal                         annelie.wargdal@enkoping.se

Håbo                  Kristina Jonsson                          kristina.jonsson@edu.habo.se

Uppsala             Katarina Reineck                        katarina.reineck@uppsala.se

Knivsta              Maria Karlsson                            maria.karlsson@knivsta.se

Tierp                   Lars Hedin       
lars.hedin@utb.tierp.se

Älvkarleby        Lotta Andersson                         lotta.andersson@alvkarleby.se

Östhammar     Sofia Lindgren                             sofia.lindgren@edu.osthammar.se

LR-stud              Anton Bengtsson                       anton.fredrik.bengtsson@gmail.com

Adjungerad     Lada Ustamujic                           lada.ustamujic@uppsala.se

Adjungerad     Marcus Kjellberg                        marcus.kjellberg@uppsala.se

Rapportera fel på sidan





Tipsa en vän om artikeln

Vänligen verifiera att du inte är en robot

Du vill spara följande sida som genväg

Ansvarig för sidan: Hans Eric Lindahl

Sidan senast uppdaterad: 2016-05-31 11.21