Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Linda Backman Kommunombud
linda.backman@alvdalen.se
073-5451391
Elisabeth Grund Kommunombud
elisabeth.grund@edu.alvdalen.se
0251-31139
072-3209429
Elisabeth Grund Kommunombud biträdande
elisabeth.grund@edu.alvdalen.se
0251-31139
072-3209429
Karin Magnusson LokalombudStrandskolan
karin.magnusson@alvdalen.se
0253-596623
073-0205778
Stephan Erixon Knagg LokalombudÄlvdalens utbildningscentrum
stephan.erixon-knagg@alvdalen.se
070-5950077
073-5022174
Anneli Håmås LokalombudÄlvdalsskolan
annelie.hamas@alvdalen.se
073-1839211
Ida Bergseth SkyddsombudStrandskolan
ida.bergseth@gmail.com
073-3863511
Ann-Catrin Olsson SkyddsombudÄlvdalsskolan
ann-catrin.olsson@alvdalen.se
0251-80129
070-3906900
Ann-Sofi Håmås Wallin SkyddsombudÄlvdalsskolan
ann-sofi.hamas@alvdalen.se
0251-80290
073-6433605
Linda Backman Kommunföreningsordförande
linda.backman@alvdalen.se
073-5451391
Stephan Erixon Knagg Kommunföreningsordförande
stephan.erixon-knagg@alvdalen.se
070-5950077
073-5022174
Anneli Håmås Kommunföreningsordförande vice
annelie.hamas@alvdalen.se
073-1839211

Linda Backman
Kommunombud
linda.backman@alvdalen.se
073-5451391

Elisabeth Grund
Kommunombud
elisabeth.grund@edu.alvdalen.se
0251-31139
072-3209429

Elisabeth Grund
Kommunombud biträdande
elisabeth.grund@edu.alvdalen.se
0251-31139
072-3209429

Karin Magnusson
Lokalombud, Strandskolan
karin.magnusson@alvdalen.se
0253-596623
073-0205778

Stephan Erixon Knagg
Lokalombud, Älvdalens utbildningscentrum
stephan.erixon-knagg@alvdalen.se
070-5950077
073-5022174

Anneli Håmås
Lokalombud, Älvdalsskolan
annelie.hamas@alvdalen.se
073-1839211

Ida Bergseth
Skyddsombud, Strandskolan
ida.bergseth@gmail.com
073-3863511

Ann-Catrin Olsson
Skyddsombud, Älvdalsskolan
ann-catrin.olsson@alvdalen.se
0251-80129
070-3906900

Ann-Sofi Håmås Wallin
Skyddsombud, Älvdalsskolan
ann-sofi.hamas@alvdalen.se
0251-80290
073-6433605

Linda Backman
Kommunföreningsordförande
linda.backman@alvdalen.se
073-5451391

Stephan Erixon Knagg
Kommunföreningsordförande
stephan.erixon-knagg@alvdalen.se
070-5950077
073-5022174

Anneli Håmås
Kommunföreningsordförande vice
annelie.hamas@alvdalen.se
073-1839211