Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Per Johansson Kommunombud
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403
Kenth Olsson Kommunombud biträdande
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229
Per Emanuelsson LokalombudKungsgårdsskolan
p.emanuelsson@telia.com
0431-87279
Stefan Lejon LokalombudMagnarps skola
luxcit@telia.com
Per Johansson LokalombudNyhemsskolan
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403
Maria P Johansson LokalombudStrövelstorps skola
maria.pjohansson@engelholm.se
Hanna Eriksson LokalombudSöndrebalgs skola
hanna.eriksson@engelholm.se
070-9617127
Ulrika Lindahl LokalombudToftaskolan
ulrika.rosqvist-lindahl@engelholm.se
0431-468410
070-2199189
Annika Martell LokalombudVillanskolan
annika.martell@engelholm.se
87000
070-2248282
Cecilia Andersson LokalombudVuxenutbildningen i Ängelholm
cecilia2011@hotmail.se
0431-468675
073-3667650
Benny Lundberg LokalombudVuxenutbildningen i Ängelholm
benny.lundberg@engelholm.se
0431-468684
070-7149204
Jonas Hansson LokalombudÄngelholms gymnasieskola Rönneskolan
jonas.hansson@engelholm.se
070-3427300
Kenth Olsson Huvudskyddsombud
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229
Per Emanuelsson SkyddsombudKungsgårdsskolan
p.emanuelsson@telia.com
0431-87279
Per Johansson SkyddsombudNyhemsskolan
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403
Ingela Andersson SkyddsombudToftaskolan
ingela_anna@hotmail.com
070-3746148
Richard Wood SkyddsombudToftaskolan
richard.wood@engelholm.se
070-9529365
Kenth Olsson SkyddsombudÄngelholms gymnasieskola Rönneskolan
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229
Per Johansson Kommunföreningsordförande
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403

Per Johansson
Kommunombud
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403

Kenth Olsson
Kommunombud biträdande
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229

Per Emanuelsson
Lokalombud, Kungsgårdsskolan
p.emanuelsson@telia.com
0431-87279

Stefan Lejon
Lokalombud, Magnarps skola
luxcit@telia.com

Per Johansson
Lokalombud, Nyhemsskolan
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403

Maria P Johansson
Lokalombud, Strövelstorps skola
maria.pjohansson@engelholm.se

Hanna Eriksson
Lokalombud, Söndrebalgs skola
hanna.eriksson@engelholm.se
070-9617127

Ulrika Lindahl
Lokalombud, Toftaskolan
ulrika.rosqvist-lindahl@engelholm.se
0431-468410
070-2199189

Annika Martell
Lokalombud, Villanskolan
annika.martell@engelholm.se
87000
070-2248282

Cecilia Andersson
Lokalombud, Vuxenutbildningen i Ängelholm
cecilia2011@hotmail.se
0431-468675
073-3667650

Benny Lundberg
Lokalombud, Vuxenutbildningen i Ängelholm
benny.lundberg@engelholm.se
0431-468684
070-7149204

Jonas Hansson
Lokalombud, Ängelholms gymnasieskola Rönneskolan
jonas.hansson@engelholm.se
070-3427300

Kenth Olsson
Huvudskyddsombud
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229

Per Emanuelsson
Skyddsombud, Kungsgårdsskolan
p.emanuelsson@telia.com
0431-87279

Per Johansson
Skyddsombud, Nyhemsskolan
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403

Ingela Andersson
Skyddsombud, Toftaskolan
ingela_anna@hotmail.com
070-3746148

Richard Wood
Skyddsombud, Toftaskolan
richard.wood@engelholm.se
070-9529365

Kenth Olsson
Skyddsombud, Ängelholms gymnasieskola Rönneskolan
kenth.olsson@engelholm.se
0733 234229

Per Johansson
Kommunföreningsordförande
per.faxman@bredband.net
0431-87095
070-1561403