Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Tomas Dagerbäck Kommunombud
tomas.dagerback@arvika.com
0570-81892
070-6817061
Solbritt Nilsson Kommunombud biträdande
drevhen@gmail.com
0570-81939
073-0252373
Tomas Dagerbäck LokalombudCentralskolan
tomas.dagerback@arvika.com
0570-81892
070-6817061
Camilla Josefsson LokalombudDotteviksskolan
camilla.josefsson@arvika.com
0570-81921
070-2853948
Marie Enoksson LokalombudKyrkebyskolan
marie.enoksson@arvika.com
0570-82760
070-2635074
Magnus Fors LokalombudKyrkebyskolan
magnus.fors@arvika.com
0570-81718
0705200435
Mattias Forsberg LokalombudSolbergagymnasiet
mattias.forsberg@arvika.com
073-8445572
Lars Eriksson LokalombudTaserudsgymnasiet
lars.eriksson@arvika.com
0570-82686
070-5839665
Shakuntala Engström LokalombudTaserudsgymnasiet
shakuntala.engstrom@arvika.se
0570-82649
070-6665888
Solbritt Nilsson Huvudskyddsombud
drevhen@gmail.com
0570-81939
073-0252373
Lars-Olov Ludvigsson Huvudskyddsombud
l-o.ludvigsson@telia.com
0570-82659
073-0649767
Kerstin Eriksson SkyddsombudGlava skola
kerstin.eriksson@arvika.com
0570-38690
070-2498721
Åse Lagnestål SkyddsombudKyrkebyskolan
ase.lagnestal@arvika.com
0570-82760
070-2809797
Hanna Hagberg SkyddsombudSolbergagymnasiet
hanna.c.hagberg@gmail.com
0570-81990
073-206602
Marie Persson SkyddsombudSolbergagymnasiet
marie.persson2@arvika.com
0570-81992
073-1813736
Lars-Olov Ludvigsson SkyddsombudTaserudsgymnasiet
l-o.ludvigsson@telia.com
0570-82659
073-0649767
Ann-Sophie Carlsson Kommunföreningsordförande
ann-sophie.carlsson@arvika.com
073-8206290

Tomas Dagerbäck
Kommunombud
tomas.dagerback@arvika.com
0570-81892
070-6817061

Solbritt Nilsson
Kommunombud biträdande
drevhen@gmail.com
0570-81939
073-0252373

Tomas Dagerbäck
Lokalombud, Centralskolan
tomas.dagerback@arvika.com
0570-81892
070-6817061

Camilla Josefsson
Lokalombud, Dotteviksskolan
camilla.josefsson@arvika.com
0570-81921
070-2853948

Marie Enoksson
Lokalombud, Kyrkebyskolan
marie.enoksson@arvika.com
0570-82760
070-2635074

Magnus Fors
Lokalombud, Kyrkebyskolan
magnus.fors@arvika.com
0570-81718
0705200435

Mattias Forsberg
Lokalombud, Solbergagymnasiet
mattias.forsberg@arvika.com
073-8445572

Lars Eriksson
Lokalombud, Taserudsgymnasiet
lars.eriksson@arvika.com
0570-82686
070-5839665

Shakuntala Engström
Lokalombud, Taserudsgymnasiet
shakuntala.engstrom@arvika.se
0570-82649
070-6665888

Solbritt Nilsson
Huvudskyddsombud
drevhen@gmail.com
0570-81939
073-0252373

Lars-Olov Ludvigsson
Huvudskyddsombud
l-o.ludvigsson@telia.com
0570-82659
073-0649767

Kerstin Eriksson
Skyddsombud, Glava skola
kerstin.eriksson@arvika.com
0570-38690
070-2498721

Åse Lagnestål
Skyddsombud, Kyrkebyskolan
ase.lagnestal@arvika.com
0570-82760
070-2809797

Hanna Hagberg
Skyddsombud, Solbergagymnasiet
hanna.c.hagberg@gmail.com
0570-81990
073-206602

Marie Persson
Skyddsombud, Solbergagymnasiet
marie.persson2@arvika.com
0570-81992
073-1813736

Lars-Olov Ludvigsson
Skyddsombud, Taserudsgymnasiet
l-o.ludvigsson@telia.com
0570-82659
073-0649767

Ann-Sophie Carlsson
Kommunföreningsordförande
ann-sophie.carlsson@arvika.com
073-8206290