Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Ambjörn Hagström Kommunombud
ambjorn.hagstrom@avesta.se
0226-645298
Emil Kraft Kommunombud biträdande
emil.kraft@avesta.se
0226-645000
073-8262712
Kajsa Källberg LokalombudDomarhagsskolan
kajsa.kallberg@avesta.se
070-3766088
Kerstin Kalin LokalombudJohan-Olovskolan
kerstin.kalin@avesta.se
0226-645939
070-3984156
Pia Boiardt LokalombudKarlfeldtgymnasiet
pia.boiardt@avesta.se
Ambjörn Hagström SkyddsombudDomarhagsskolan
ambjorn.hagstrom@avesta.se
0226-645298
Per Svensson SkyddsombudKarlfeldtgymnasiet
per.svensson@avesta.se
070-3090120
Ilse Ramstedt Bolesch SkyddsombudÅvestadalskolan
ilse.ramstedt-bolesch@avesta.se
0226-645409
073-9989067
Emil Kraft Kommunföreningsordförande
emil.kraft@avesta.se
0226-645000
073-8262712
Susanne Andersson Kommunföreningsordförande vice
susanne.andersson@avesta.se
070-622 62 18
070-6226218

Ambjörn Hagström
Kommunombud
ambjorn.hagstrom@avesta.se
0226-645298

Emil Kraft
Kommunombud biträdande
emil.kraft@avesta.se
0226-645000
073-8262712

Kajsa Källberg
Lokalombud, Domarhagsskolan
kajsa.kallberg@avesta.se
070-3766088

Kerstin Kalin
Lokalombud, Johan-Olovskolan
kerstin.kalin@avesta.se
0226-645939
070-3984156

Pia Boiardt
Lokalombud, Karlfeldtgymnasiet
pia.boiardt@avesta.se

Ambjörn Hagström
Skyddsombud, Domarhagsskolan
ambjorn.hagstrom@avesta.se
0226-645298

Per Svensson
Skyddsombud, Karlfeldtgymnasiet
per.svensson@avesta.se
070-3090120

Ilse Ramstedt Bolesch
Skyddsombud, Åvestadalskolan
ilse.ramstedt-bolesch@avesta.se
0226-645409
073-9989067

Emil Kraft
Kommunföreningsordförande
emil.kraft@avesta.se
0226-645000
073-8262712

Susanne Andersson
Kommunföreningsordförande vice
susanne.andersson@avesta.se
070-622 62 18
070-6226218