Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Tim Stenlund Kommunombud
tim.stenlund@boden.se
070-2745166
Eva Jansson Kommunombud biträdande
eva.jansson@boden.se
0921-62502
070-6630837
Åsa Larsson Kommunombud biträdande
asa.larsson@boden.se
0921-62000
076-8389611
Ulrica Lindström LokalombudBjörknäsgymnasiet
ulrica.lindstrom@boden.se
0921-62520
070-5398438
Charlotte Lundmark LokalombudBrönjaskolan
charlotte.lundmark@boden.se
Jeanette Kassberg LokalombudLärcentrum
jeanette.kassberg@boden.se
0921-78274
070-6819958
Erika Christoffersson LokalombudMårängskolan
erika.christoffersson@boden.se
0921-62000
Kenneth Hagbro LokalombudPrästholmsskolan
kenneth.hagbro@boden.se
070-3239668
Tim Stenlund LokalombudStureskolan
tim.stenlund@boden.se
070-2745166
Åsa Larsson Huvudskyddsombud
asa.larsson@boden.se
0921-62000
076-8389611
Eva Jansson Huvudskyddsombud
eva.jansson@boden.se
0921-62502
070-6630837
Kristina Grahn SkyddsombudBrönjaskolan
kristina.grahn@boden.se
070-5502832
Tim Stenlund Kommunföreningsordförande
tim.stenlund@boden.se
070-2745166
Eva Jansson Kommunföreningsordförande vice
eva.jansson@boden.se
0921-62502
070-6630837
Åsa Larsson Kommunföreningsordförande vice
asa.larsson@boden.se
0921-62000
076-8389611

Tim Stenlund
Kommunombud
tim.stenlund@boden.se
070-2745166

Eva Jansson
Kommunombud biträdande
eva.jansson@boden.se
0921-62502
070-6630837

Åsa Larsson
Kommunombud biträdande
asa.larsson@boden.se
0921-62000
076-8389611

Ulrica Lindström
Lokalombud, Björknäsgymnasiet
ulrica.lindstrom@boden.se
0921-62520
070-5398438

Charlotte Lundmark
Lokalombud, Brönjaskolan
charlotte.lundmark@boden.se

Jeanette Kassberg
Lokalombud, Lärcentrum
jeanette.kassberg@boden.se
0921-78274
070-6819958

Erika Christoffersson
Lokalombud, Mårängskolan
erika.christoffersson@boden.se
0921-62000

Kenneth Hagbro
Lokalombud, Prästholmsskolan
kenneth.hagbro@boden.se
070-3239668

Tim Stenlund
Lokalombud, Stureskolan
tim.stenlund@boden.se
070-2745166

Åsa Larsson
Huvudskyddsombud
asa.larsson@boden.se
0921-62000
076-8389611

Eva Jansson
Huvudskyddsombud
eva.jansson@boden.se
0921-62502
070-6630837

Kristina Grahn
Skyddsombud, Brönjaskolan
kristina.grahn@boden.se
070-5502832

Tim Stenlund
Kommunföreningsordförande
tim.stenlund@boden.se
070-2745166

Eva Jansson
Kommunföreningsordförande vice
eva.jansson@boden.se
0921-62502
070-6630837

Åsa Larsson
Kommunföreningsordförande vice
asa.larsson@boden.se
0921-62000
076-8389611