Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Anne Pihlo Kommunombud
anne.pihlo@boras.se
033-357969
076-8887969
Kristina Wahle Kommunombud biträdande
kristina.wahle@edu.boras.se
033-358710
070-5114202
Towe Norder Kommunombud biträdande
towe.norder@edu.boras.se
033-353137
073-9259449
Daniel Stern Kommunombud biträdande
daniel.stern@edu.boras.se
033-357871
070-5274549
Dennis Ljung Kommunombud biträdande
dennis.ljung@edu.boras.se
033-358710
070-5248785
Ann Ståhlbrand LokalombudAlmåsgymnasiet
annstahlbrand@gmail.com
033357787
0709452915
Andreas Sjögren LokalombudBjörkängsgymnasiet
andreas.sjogren@edu.boras.se
073-7587316
Anne Pihlo LokalombudBäckängsgymnasiet
anne.pihlo@boras.se
033-357969
076-8887969
Kristina Wahle LokalombudDalsjöskolan
kristina.wahle@edu.boras.se
033-358710
070-5114202
Lisa Lorentzon LokalombudDaltorpskolan
lisalonqvist@hotmail.com
070-2141327
Beth Åse Hellström LokalombudEngelbrektskolan
bethase@hotmail.com
033-357997
073-0850085
Henrik Liljenberg Hansson LokalombudErikslundskolan
hh@hhibab.se
033-358020
070-5248400
Linda Skogh LokalombudFjärdingskolan
linda.skogh@edu.boras.se
033-358035
073-8335299
Petra Ecke LokalombudFristadskolan H
petra.ecke@edu.boras.se
073-6782741
Marge Sundström LokalombudSparsörskolan
marge.sundstrom@gmail.com
033-358775
073-8480824
Mikaela Andersson LokalombudSven Eriksongymnasiet
mikaela.andersson@edu.boras.se
033-358046
Daniel Stern LokalombudSärlaskolan
daniel.stern@edu.boras.se
033-357871
070-5274549
Pia Karlsson Lilja LokalombudViskaforsskolan
pia.karlsson.lilja@edu.boras.se
Towe Norder LokalombudViskastrandsgymnasiet
towe.norder@edu.boras.se
033-353137
073-9259449
Maria Andersson LokalombudVuxenutbildningen i Borås
maria.andersson@edu.boras.se
033-358138
070-5454334
Stefan Holström Huvudskyddsombud
holstrom.stefan@gmail.com
033-358824
073-4407033
Nevad Subasic Huvudskyddsombud
Nesa2829@hotmail.com
076-6230983
Åke Ramsten Huvudskyddsombud
ake.ramsten@edu.boras.se
070-6970213
Mary Aghaei SkyddsombudAlmåsgymnasiet
mehrnazaghaei@gmail.com
073 654 5042
Ann Ståhlbrand SkyddsombudAlmåsgymnasiet
annstahlbrand@gmail.com
033357787
0709452915
Viktor Svenkvist SkyddsombudBodaskolan
viktor.svenkvist@edu.boras.se
033-357921
073-6463370
Annika Mülla SkyddsombudDaltorpskolan
annika.mulla@hotmail.com
073-8448436
Fredrik Runesson SkyddsombudEngelbrektskolan
fredrik.runesson@edu.boras.se
Bengt Lindgren SkyddsombudErikslundskolan
bengt.lindgren@edu.boras.se
033-358035
073-6634951
Victor Liesto SkyddsombudFjärdingskolan
victor.liesto@edu.boras.se
070-8687802
Anneli Alm SkyddsombudFristadskolan H
anneli@alm.nu
033-358770
070-8591396
Stefan Holström SkyddsombudSandgärdskolan
holstrom.stefan@gmail.com
033-358824
073-4407033
Sven Dahlberg SkyddsombudSven Eriksongymnasiet
sven.dahlberg@edu.boras.se
Lena Adolfsson SkyddsombudSärlaskolan
lena.adolfsson@edu.boras.se
Nils-Erik Hallberg SkyddsombudViskaforsskolan
erik.hallberg@edu.boras.se
070-0448428
070-0448428
Alina Maria Breitigam Sandström SkyddsombudVuxenutbildningen i Borås
alina.sandstrom@edu.boras.se
033-131090
076-8001477
Anne Pihlo Kommunföreningsordförande
anne.pihlo@boras.se
033-357969
076-8887969
Towe Norder Kommunföreningsordförande vice
towe.norder@edu.boras.se
033-353137
073-9259449

Anne Pihlo
Kommunombud
anne.pihlo@boras.se
033-357969
076-8887969

Kristina Wahle
Kommunombud biträdande
kristina.wahle@edu.boras.se
033-358710
070-5114202

Towe Norder
Kommunombud biträdande
towe.norder@edu.boras.se
033-353137
073-9259449

Daniel Stern
Kommunombud biträdande
daniel.stern@edu.boras.se
033-357871
070-5274549

Dennis Ljung
Kommunombud biträdande
dennis.ljung@edu.boras.se
033-358710
070-5248785

Ann Ståhlbrand
Lokalombud, Almåsgymnasiet
annstahlbrand@gmail.com
033357787
0709452915

Andreas Sjögren
Lokalombud, Björkängsgymnasiet
andreas.sjogren@edu.boras.se
073-7587316

Anne Pihlo
Lokalombud, Bäckängsgymnasiet
anne.pihlo@boras.se
033-357969
076-8887969

Kristina Wahle
Lokalombud, Dalsjöskolan
kristina.wahle@edu.boras.se
033-358710
070-5114202

Lisa Lorentzon
Lokalombud, Daltorpskolan
lisalonqvist@hotmail.com
070-2141327

Beth Åse Hellström
Lokalombud, Engelbrektskolan
bethase@hotmail.com
033-357997
073-0850085

Henrik Liljenberg Hansson
Lokalombud, Erikslundskolan
hh@hhibab.se
033-358020
070-5248400

Linda Skogh
Lokalombud, Fjärdingskolan
linda.skogh@edu.boras.se
033-358035
073-8335299

Petra Ecke
Lokalombud, Fristadskolan H
petra.ecke@edu.boras.se
073-6782741

Marge Sundström
Lokalombud, Sparsörskolan
marge.sundstrom@gmail.com
033-358775
073-8480824

Mikaela Andersson
Lokalombud, Sven Eriksongymnasiet
mikaela.andersson@edu.boras.se
033-358046

Daniel Stern
Lokalombud, Särlaskolan
daniel.stern@edu.boras.se
033-357871
070-5274549

Pia Karlsson Lilja
Lokalombud, Viskaforsskolan
pia.karlsson.lilja@edu.boras.se

Towe Norder
Lokalombud, Viskastrandsgymnasiet
towe.norder@edu.boras.se
033-353137
073-9259449

Maria Andersson
Lokalombud, Vuxenutbildningen i Borås
maria.andersson@edu.boras.se
033-358138
070-5454334

Stefan Holström
Huvudskyddsombud
holstrom.stefan@gmail.com
033-358824
073-4407033

Nevad Subasic
Huvudskyddsombud
Nesa2829@hotmail.com
076-6230983

Åke Ramsten
Huvudskyddsombud
ake.ramsten@edu.boras.se
070-6970213

Mary Aghaei
Skyddsombud, Almåsgymnasiet
mehrnazaghaei@gmail.com
073 654 5042

Ann Ståhlbrand
Skyddsombud, Almåsgymnasiet
annstahlbrand@gmail.com
033357787
0709452915

Viktor Svenkvist
Skyddsombud, Bodaskolan
viktor.svenkvist@edu.boras.se
033-357921
073-6463370

Annika Mülla
Skyddsombud, Daltorpskolan
annika.mulla@hotmail.com
073-8448436

Fredrik Runesson
Skyddsombud, Engelbrektskolan
fredrik.runesson@edu.boras.se

Bengt Lindgren
Skyddsombud, Erikslundskolan
bengt.lindgren@edu.boras.se
033-358035
073-6634951

Victor Liesto
Skyddsombud, Fjärdingskolan
victor.liesto@edu.boras.se
070-8687802

Anneli Alm
Skyddsombud, Fristadskolan H
anneli@alm.nu
033-358770
070-8591396

Stefan Holström
Skyddsombud, Sandgärdskolan
holstrom.stefan@gmail.com
033-358824
073-4407033

Sven Dahlberg
Skyddsombud, Sven Eriksongymnasiet
sven.dahlberg@edu.boras.se

Lena Adolfsson
Skyddsombud, Särlaskolan
lena.adolfsson@edu.boras.se

Nils-Erik Hallberg
Skyddsombud, Viskaforsskolan
erik.hallberg@edu.boras.se
070-0448428
070-0448428

Alina Maria Breitigam Sandström
Skyddsombud, Vuxenutbildningen i Borås
alina.sandstrom@edu.boras.se
033-131090
076-8001477

Anne Pihlo
Kommunföreningsordförande
anne.pihlo@boras.se
033-357969
076-8887969

Towe Norder
Kommunföreningsordförande vice
towe.norder@edu.boras.se
033-353137
073-9259449