Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss


Peter Bergander Kommunombud
Peter.bergander@botkyrka.se
073-0545868 sms
Anne-Charlotte Wessman Kommunombud biträdande
anne-charlotte.wessman@botkyrka.se
070-4607374
Ulf Hallberg Kommunombud biträdande
ulf.hallberg@botkyrka.se
08-53061574
070-2530512
Monica Widstrand Kommunombud biträdande
monica.widstrand@botkyrka.se
073-5918120
Kerstin Margareta Backström LokalombudBanslättsskolan
kerstin.backstrom@botkyrka.se
070-7946503
Stina Gustafsson LokalombudBjörkhaga skola
Stina.gustafsson@botkyrka.se
070-8840786
Rihad Rahman LokalombudBorgskolan
rihad.rahman@botkyrka.se
070-7359006
070-7359006
Eva Bartos LokalombudBotkyrka Vuxenutbildning
eva.bartos@botkyrka.se
08-53062409
070-5105974
Sanna Falck LokalombudBroängsskolan
sanna.falck@botkyrka.se
073-5829673
Karin Marklund LokalombudEklidsskolan
karin.marklundkm@gmail.com
070-8750586
Martin Svensson LokalombudFittjaskolan Botkyrka Norra
martin_svenss74@hotmail.com
070-7628183
Anders Marnetoft LokalombudGullviva Gymnasium
marnetoft_anders@hotmail.com
073-7133223
Evangalin Fernando LokalombudHammerstaskolan
vanga_09@hotmail.com
072-0020976
Anne Altinisik LokalombudKarsby International School
annema59@hotmail.se
070-4136858
Helena Gautier LokalombudKassmyraskolan
helena.gautier@gmail.com
070-8282811
Thord Friström LokalombudKulturskolan
08-53061000
070-5802915
Mats J Skogfält LokalombudMalmsjö skola
mj.skogfalt@gmail.com
0709987520
Benilla Adolfsson LokalombudParkhemsskolan
benilla.adolfsson@botkyrka.se
Elisabeth Tjörnhammar LokalombudS:t Botvids gymnasium
elisabeth@tjornhammar.com
070-3254514
Ulf Persson LokalombudSkyttbrinks gymnasium
ulfp57@gmail.com
072-2373440
070-7567839
Augin Melki LokalombudSpecialistenheten
auginmelki@home.se
073-9699090
Eva Viltvinge LokalombudStorvretskolan
eva.viltvinge@icloud.com
070-1445021
Ulker Balta LokalombudTallidsskolan
ulkerbalta@yahoo.se
08-53063860
073-9390480
Maria Lindroth LokalombudTrädgårdsstadsskolan
maria.lindroth@botkyrka.se
073-9835176
Åsa Forslin Aronsson LokalombudTullinge gymnasium
asa.forslin.aronsson@gmail.com
070-8960712
Daniel Larsson LokalombudTumba gymnasium
daaniieel@gmail.com
070-2564294
Åsa Forsberg Dimopoulos LokalombudTunaskolan
asafd72@gmail.com
070-8173774
Sylvia Andersson Larsson LokalombudXenter
sylvia.andersson@xenter.se
08-53063028
070-8112775
Ulf Hallberg Huvudskyddsombud
ulf.hallberg@botkyrka.se
08-53061574
070-2530512
Stina Gustafsson SkyddsombudBjörkhaga skola
Stina.gustafsson@botkyrka.se
070-8840786
Britta Baltzari SkyddsombudBorgskolan
brittabaltzari@hotmail.com
08-53063800
0733-540495
Göran Basth SkyddsombudBotkyrka folkhögskola
goran.basth@hotmail.se
08-53191505
Totta Tsogias SkyddsombudBotkyrka Friskola
totta_tsogias@hotmail.com
08-53170040
070-6336893
Christian Brändh SkyddsombudBotkyrka Vuxenutbildning
christian.brandh75@gmail.com
070-1825363
076-3214149
Eva Mårtensson SkyddsombudBroängsskolan
eva.martensson@botkyrka.se
Tomas Hiller SkyddsombudBrunnaskolan
Ida Salomonsson SkyddsombudFittjaskolan Botkyrka Norra
ida_stina@hotmail.com
070-7451024
Jadwiga Mazowska SkyddsombudHammerstaskolan
jadwiga.mazowska@gmail.com
08-53063812
070-5211155
Anders Boyacioglu SkyddsombudKarsby International School
anders.boyacioglu@gmail.com
070-4580675
Per Eriksson SkyddsombudKassmyraskolan
pereriksson74@hotmail.com
Anders Holmström Svensson SkyddsombudKassmyraskolan
076-2033100
Henrik von Knorring SkyddsombudKunskapsskolan Botkyrka
henrik.vonknorring@kunskapsskolan.se
070-6847702
Tony Nilsson SkyddsombudKvarnhagsskolan
hanstony71@gmail.com
070-8784423
Geraldine Illanes SkyddsombudMalmsjö skola
geraldine.illanes@botkyrka.se
070-7798342
Jeanette Kristiansson Vänehem SkyddsombudS:t Botvids gymnasium
jk.vanehem@hotmail.se
070-3632100
Filip Sekulovski SkyddsombudTallidsskolan
sekulovskiFilip1@gmail.com
08-53063860
073-9801378
Lars Häggberg SkyddsombudTrädgårdsstadsskolan
lars.haggberg@botkyrka.se
Sandra Forsman SkyddsombudTullinge gymnasium
sandra.forsman@gmail.com
070-4584583
Anneli Wallin SkyddsombudTumba gymnasium
anneli.wallin@gmail.com
070-5307290
Ulf Hallberg Kommunföreningsordförande
ulf.hallberg@botkyrka.se
08-53061574
070-2530512

Peter Bergander
Kommunombud
Peter.bergander@botkyrka.se
073-0545868 sms

Anne-Charlotte Wessman
Kommunombud biträdande
anne-charlotte.wessman@botkyrka.se
070-4607374

Ulf Hallberg
Kommunombud biträdande
ulf.hallberg@botkyrka.se
08-53061574
070-2530512

Monica Widstrand
Kommunombud biträdande
monica.widstrand@botkyrka.se
073-5918120

Kerstin Margareta Backström
Lokalombud, Banslättsskolan
kerstin.backstrom@botkyrka.se
070-7946503

Stina Gustafsson
Lokalombud, Björkhaga skola
Stina.gustafsson@botkyrka.se
070-8840786

Rihad Rahman
Lokalombud, Borgskolan
rihad.rahman@botkyrka.se
070-7359006
070-7359006

Eva Bartos
Lokalombud, Botkyrka Vuxenutbildning
eva.bartos@botkyrka.se
08-53062409
070-5105974

Sanna Falck
Lokalombud, Broängsskolan
sanna.falck@botkyrka.se
073-5829673

Karin Marklund
Lokalombud, Eklidsskolan
karin.marklundkm@gmail.com
070-8750586

Martin Svensson
Lokalombud, Fittjaskolan Botkyrka Norra
martin_svenss74@hotmail.com
070-7628183

Anders Marnetoft
Lokalombud, Gullviva Gymnasium
marnetoft_anders@hotmail.com
073-7133223

Evangalin Fernando
Lokalombud, Hammerstaskolan
vanga_09@hotmail.com
072-0020976

Anne Altinisik
Lokalombud, Karsby International School
annema59@hotmail.se
070-4136858

Helena Gautier
Lokalombud, Kassmyraskolan
helena.gautier@gmail.com
070-8282811

Thord Friström
Lokalombud, Kulturskolan
08-53061000
070-5802915

Mats J Skogfält
Lokalombud, Malmsjö skola
mj.skogfalt@gmail.com
0709987520

Benilla Adolfsson
Lokalombud, Parkhemsskolan
benilla.adolfsson@botkyrka.se

Elisabeth Tjörnhammar
Lokalombud, S:t Botvids gymnasium
elisabeth@tjornhammar.com
070-3254514

Ulf Persson
Lokalombud, Skyttbrinks gymnasium
ulfp57@gmail.com
072-2373440
070-7567839

Augin Melki
Lokalombud, Specialistenheten
auginmelki@home.se
073-9699090

Eva Viltvinge
Lokalombud, Storvretskolan
eva.viltvinge@icloud.com
070-1445021

Ulker Balta
Lokalombud, Tallidsskolan
ulkerbalta@yahoo.se
08-53063860
073-9390480

Maria Lindroth
Lokalombud, Trädgårdsstadsskolan
maria.lindroth@botkyrka.se
073-9835176

Åsa Forslin Aronsson
Lokalombud, Tullinge gymnasium
asa.forslin.aronsson@gmail.com
070-8960712

Daniel Larsson
Lokalombud, Tumba gymnasium
daaniieel@gmail.com
070-2564294

Åsa Forsberg Dimopoulos
Lokalombud, Tunaskolan
asafd72@gmail.com
070-8173774

Sylvia Andersson Larsson
Lokalombud, Xenter
sylvia.andersson@xenter.se
08-53063028
070-8112775

Ulf Hallberg
Huvudskyddsombud
ulf.hallberg@botkyrka.se
08-53061574
070-2530512

Stina Gustafsson
Skyddsombud, Björkhaga skola
Stina.gustafsson@botkyrka.se
070-8840786

Britta Baltzari
Skyddsombud, Borgskolan
brittabaltzari@hotmail.com
08-53063800
0733-540495

Göran Basth
Skyddsombud, Botkyrka folkhögskola
goran.basth@hotmail.se
08-53191505

Totta Tsogias
Skyddsombud, Botkyrka Friskola
totta_tsogias@hotmail.com
08-53170040
070-6336893

Christian Brändh
Skyddsombud, Botkyrka Vuxenutbildning
christian.brandh75@gmail.com
070-1825363
076-3214149

Eva Mårtensson
Skyddsombud, Broängsskolan
eva.martensson@botkyrka.se

Tomas Hiller
Skyddsombud, Brunnaskolan

Ida Salomonsson
Skyddsombud, Fittjaskolan Botkyrka Norra
ida_stina@hotmail.com
070-7451024

Jadwiga Mazowska
Skyddsombud, Hammerstaskolan
jadwiga.mazowska@gmail.com
08-53063812
070-5211155

Anders Boyacioglu
Skyddsombud, Karsby International School
anders.boyacioglu@gmail.com
070-4580675

Per Eriksson
Skyddsombud, Kassmyraskolan
pereriksson74@hotmail.com

Anders Holmström Svensson
Skyddsombud, Kassmyraskolan
076-2033100

Henrik von Knorring
Skyddsombud, Kunskapsskolan Botkyrka
henrik.vonknorring@kunskapsskolan.se
070-6847702

Tony Nilsson
Skyddsombud, Kvarnhagsskolan
hanstony71@gmail.com
070-8784423

Geraldine Illanes
Skyddsombud, Malmsjö skola
geraldine.illanes@botkyrka.se
070-7798342

Jeanette Kristiansson Vänehem
Skyddsombud, S:t Botvids gymnasium
jk.vanehem@hotmail.se
070-3632100

Filip Sekulovski
Skyddsombud, Tallidsskolan
sekulovskiFilip1@gmail.com
08-53063860
073-9801378

Lars Häggberg
Skyddsombud, Trädgårdsstadsskolan
lars.haggberg@botkyrka.se

Sandra Forsman
Skyddsombud, Tullinge gymnasium
sandra.forsman@gmail.com
070-4584583

Anneli Wallin
Skyddsombud, Tumba gymnasium
anneli.wallin@gmail.com
070-5307290

Ulf Hallberg
Kommunföreningsordförande
ulf.hallberg@botkyrka.se
08-53061574
070-2530512

LR Botkyrkas kommunförening har sitt kansli i Tumba, Munkhättevägen 49, plan 2.

Bemannat tisdag-fredag 8.30-16.30. 072-534 53 70.

Akuta ärenden kontakta medlemsjouren 08-613 27 00.

Det går också bra att nå oss via mail: botkyrka@lr.se

Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.