Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Jenny Wibrell Kommunombud
jenny.wibrell@enkoping.se
0171-625404
070-1625004
Håkan Elfström Kommunombud biträdande
hakan.elfstrom@enkoping.se
Ann-Helen Ardehed LokalombudBergvretenskolan
ann-helen.ardehed@enkoping.se
070-6213344
Marie Kjellberg LokalombudFjärdhundraskolan
marie.kjellberg@enkoping.se
073-9601112
Jan-Olov Karlsson LokalombudKommunal vuxenutbildning, Enköpings kommun
jan-olov.karlsson@enkoping.se
Susanne Matt LokalombudKorsängsskolan
Susanne.matt@enkoping.se
0171-626760
076-1886070
Håkan Elfström LokalombudS:t Iliansskolan
hakan.elfstrom@enkoping.se
Björn Nilsson LokalombudWesterlundska gymnasiet
bjorn.nilsson@enkoping.se
073-6801162
Karin Berner LokalombudÖrsundsbroskolan
karin.berner@enkoping.se
076-7816512
Håkan Elfström Huvudskyddsombud
hakan.elfstrom@enkoping.se
Theres Johansson SkyddsombudBergvretenskolan
theres.johansson@bergvreten.enkoping.se
0171-626722
070-7510428
Emil Mehic SkyddsombudEntréskolan Enköping
emil.mehic@entreskolan.se
010-2070777
072-0332301
Henrik Vilén SkyddsombudKunskapsskolan Enköping
henrik.vilen@kunskapsskolan.se
070-2003466
Lotta Sainio SkyddsombudWesterlundska gymnasiet
lotta.sainio@enkoping.se
0171-625324
070-3439944
Jenny Wibrell Kommunföreningsordförande
jenny.wibrell@enkoping.se
0171-625404
070-1625004

Jenny Wibrell
Kommunombud
jenny.wibrell@enkoping.se
0171-625404
070-1625004

Håkan Elfström
Kommunombud biträdande
hakan.elfstrom@enkoping.se

Ann-Helen Ardehed
Lokalombud, Bergvretenskolan
ann-helen.ardehed@enkoping.se
070-6213344

Marie Kjellberg
Lokalombud, Fjärdhundraskolan
marie.kjellberg@enkoping.se
073-9601112

Jan-Olov Karlsson
Lokalombud, Kommunal vuxenutbildning, Enköpings kommun
jan-olov.karlsson@enkoping.se

Susanne Matt
Lokalombud, Korsängsskolan
Susanne.matt@enkoping.se
0171-626760
076-1886070

Håkan Elfström
Lokalombud, S:t Iliansskolan
hakan.elfstrom@enkoping.se

Björn Nilsson
Lokalombud, Westerlundska gymnasiet
bjorn.nilsson@enkoping.se
073-6801162

Karin Berner
Lokalombud, Örsundsbroskolan
karin.berner@enkoping.se
076-7816512

Håkan Elfström
Huvudskyddsombud
hakan.elfstrom@enkoping.se

Theres Johansson
Skyddsombud, Bergvretenskolan
theres.johansson@bergvreten.enkoping.se
0171-626722
070-7510428

Emil Mehic
Skyddsombud, Entréskolan Enköping
emil.mehic@entreskolan.se
010-2070777
072-0332301

Henrik Vilén
Skyddsombud, Kunskapsskolan Enköping
henrik.vilen@kunskapsskolan.se
070-2003466

Lotta Sainio
Skyddsombud, Westerlundska gymnasiet
lotta.sainio@enkoping.se
0171-625324
070-3439944

Jenny Wibrell
Kommunföreningsordförande
jenny.wibrell@enkoping.se
0171-625404
070-1625004