Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Anders Hallberg Kommunombud
anders.hallberg@eslov.se
0413-62000
Carola Håkansson Kommunombud biträdande
carola.hakansson@eslov.se
070-6814371
Mathias Magnusson LokalombudBergagymnasiet
Mathias.Magnusson@eslov.se
0413-62577
073-3890172
Christer Magnusson LokalombudEkenässkolan
christer.magnusson@eslov.se
0413-62365
073-5682089
Carola Håkansson LokalombudKällebergsskolan
carola.hakansson@eslov.se
070-6814371
Lars Westerlund LokalombudNorrevångsskolan
lars.vesterlund@eslov.se
0413-622 32
070-5747913
Karin Wrammerfors LokalombudÖlyckeskolan
karin.wrammerfors@eslov.se
0413-641 50
0723-156176
Pia Hessman Larsson Huvudskyddsombud
pia.hessman-larsson@eslov.se
0413-62238
Tomas Nilsson SkyddsombudBergagymnasiet
tomasnilsson@live.com
073-3191719
Anica Jonsson SkyddsombudKällebergsskolan
anica.jonsson@eslov.se
070-3247939
Karin Wrammerfors SkyddsombudÖlyckeskolan
karin.wrammerfors@eslov.se
0413-641 50
0723-156176

Anders Hallberg
Kommunombud
anders.hallberg@eslov.se
0413-62000

Carola Håkansson
Kommunombud biträdande
carola.hakansson@eslov.se
070-6814371

Mathias Magnusson
Lokalombud, Bergagymnasiet
Mathias.Magnusson@eslov.se
0413-62577
073-3890172

Christer Magnusson
Lokalombud, Ekenässkolan
christer.magnusson@eslov.se
0413-62365
073-5682089

Carola Håkansson
Lokalombud, Källebergsskolan
carola.hakansson@eslov.se
070-6814371

Lars Westerlund
Lokalombud, Norrevångsskolan
lars.vesterlund@eslov.se
0413-622 32
070-5747913

Karin Wrammerfors
Lokalombud, Ölyckeskolan
karin.wrammerfors@eslov.se
0413-641 50
0723-156176

Pia Hessman Larsson
Huvudskyddsombud
pia.hessman-larsson@eslov.se
0413-62238

Tomas Nilsson
Skyddsombud, Bergagymnasiet
tomasnilsson@live.com
073-3191719

Anica Jonsson
Skyddsombud, Källebergsskolan
anica.jonsson@eslov.se
070-3247939

Karin Wrammerfors
Skyddsombud, Ölyckeskolan
karin.wrammerfors@eslov.se
0413-641 50
0723-156176