Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Henrik Hjalmarsson Kommunombud
henrik.hjalmarsson@falkenberg.se
0346-886747
070-7779783
Birgitta Jonsson Kommunombud biträdande
birgitta.jonsson1@varberg.se
0723516385
Hans Hulten Kommunombud biträdande
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201
Henrik Hjalmarsson LokalombudFalkenbergs gymnasieskola
henrik.hjalmarsson@falkenberg.se
0346-886747
070-7779783
Madelene Karlsson LokalombudKatrinebergs folkhögskola
madelene.a.karlsson@regionhalland.se
035227625
070-3724928
Catrin Haglund LokalombudSlöingeskolan
catrin.haglund@falkenberg.se
070-2533753
Caroline Gresell LokalombudThorén Framtid Falkenberg fd Karl-Oskar
070-2973646
Hans Hulten LokalombudTullbroskolan
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201
Louis Bakiras LokalombudTångaskolan
louis.bakiras@falkenberg.se
Hans Hulten Huvudskyddsombud
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201
Gunilla Djuffelt Martinsson SkyddsombudTullbroskolan
gunilla.djuvfelt-martinsson@falkenberg.se
0346-886517
076-1114960
Henrik Hjalmarsson Kommunföreningsordförande
henrik.hjalmarsson@falkenberg.se
0346-886747
070-7779783

Henrik Hjalmarsson
Kommunombud
henrik.hjalmarsson@falkenberg.se
0346-886747
070-7779783

Birgitta Jonsson
Kommunombud biträdande
birgitta.jonsson1@varberg.se
0723516385

Hans Hulten
Kommunombud biträdande
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201

Henrik Hjalmarsson
Lokalombud, Falkenbergs gymnasieskola
henrik.hjalmarsson@falkenberg.se
0346-886747
070-7779783

Madelene Karlsson
Lokalombud, Katrinebergs folkhögskola
madelene.a.karlsson@regionhalland.se
035227625
070-3724928

Catrin Haglund
Lokalombud, Slöingeskolan
catrin.haglund@falkenberg.se
070-2533753

Caroline Gresell
Lokalombud, Thorén Framtid Falkenberg fd Karl-Oskar
070-2973646

Hans Hulten
Lokalombud, Tullbroskolan
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201

Louis Bakiras
Lokalombud, Tångaskolan
louis.bakiras@falkenberg.se

Hans Hulten
Huvudskyddsombud
hans.hulten@falkenberg.se
0346-886512
070-1130201

Gunilla Djuffelt Martinsson
Skyddsombud, Tullbroskolan
gunilla.djuvfelt-martinsson@falkenberg.se
0346-886517
076-1114960

Henrik Hjalmarsson
Kommunföreningsordförande
henrik.hjalmarsson@falkenberg.se
0346-886747
070-7779783