Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Zora Bergström Kommunombud
zora.bergstrom@edu.falkoping.se
0515-885120
070-2194013
Ola Johansson Kommunombud biträdande
olaj54@hotmail.com
0515-886291
070-7485038
Madeleine Boukachabia LokalombudCentralskolan
madeleine.boukachabia@edu.falkoping.se
0515-85120
Nina Roslund LokalombudKinnarpsskolan
nina.roslund@edu.falkoping.se
0515-885900
073-0969674
Lana Svetlana Söderlund LokalombudLärcenter Falbygden
soderlund.lana@gmail.com
0515-887152
070-3875825
Karin Hogström LokalombudStenstorpsskolan
karin.hogstrom@gmail.com
073-3004716
Ola Johansson LokalombudÅllebergsgymnasiet
olaj54@hotmail.com
0515-886291
070-7485038
Nina Roslund Huvudskyddsombud
nina.roslund@edu.falkoping.se
0515-885900
073-0969674
Simon Andersson SkyddsombudCentralskolan
simon.andersson@edu.falkoping.se
070-2567467
Christiane Uhle SkyddsombudFloby skola
christiane.uhle@hotmail.com
073-0593226
Markus Berglund SkyddsombudKyrkerörsskolan
markus.berglund@falkoping.se
073-8031411
Emma Törnqvist SkyddsombudStenstorpsskolan
Slemma2@hotmail.com
076-1864074
Thomas Silvennoinen SkyddsombudÅllebergsgymnasiet
thomas.silvennoinen@gmail.com
0515-886299
070-9323117
Zora Bergström Kommunföreningsordförande
zora.bergstrom@edu.falkoping.se
0515-885120
070-2194013

Zora Bergström
Kommunombud
zora.bergstrom@edu.falkoping.se
0515-885120
070-2194013

Ola Johansson
Kommunombud biträdande
olaj54@hotmail.com
0515-886291
070-7485038

Madeleine Boukachabia
Lokalombud, Centralskolan
madeleine.boukachabia@edu.falkoping.se
0515-85120

Nina Roslund
Lokalombud, Kinnarpsskolan
nina.roslund@edu.falkoping.se
0515-885900
073-0969674

Lana Svetlana Söderlund
Lokalombud, Lärcenter Falbygden
soderlund.lana@gmail.com
0515-887152
070-3875825

Karin Hogström
Lokalombud, Stenstorpsskolan
karin.hogstrom@gmail.com
073-3004716

Ola Johansson
Lokalombud, Ållebergsgymnasiet
olaj54@hotmail.com
0515-886291
070-7485038

Nina Roslund
Huvudskyddsombud
nina.roslund@edu.falkoping.se
0515-885900
073-0969674

Simon Andersson
Skyddsombud, Centralskolan
simon.andersson@edu.falkoping.se
070-2567467

Christiane Uhle
Skyddsombud, Floby skola
christiane.uhle@hotmail.com
073-0593226

Markus Berglund
Skyddsombud, Kyrkerörsskolan
markus.berglund@falkoping.se
073-8031411

Emma Törnqvist
Skyddsombud, Stenstorpsskolan
Slemma2@hotmail.com
076-1864074

Thomas Silvennoinen
Skyddsombud, Ållebergsgymnasiet
thomas.silvennoinen@gmail.com
0515-886299
070-9323117

Zora Bergström
Kommunföreningsordförande
zora.bergstrom@edu.falkoping.se
0515-885120
070-2194013