Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Hanna Meijer Holmqvist Kommunombud
hanna.meijerholmqvist@falun.se
023-82775
070-205 31 54
Britta Forsling Kommunombud biträdande
britta.forsling@falun.se
070-7398399
Lena Korsgren Kommunombud biträdande
lena.korsgren@falun.se
073-5595146
Erno Schroeder LokalombudBackafors friskola
erno.schroder@attendo.se
070-2300590
Lena Österlund Wiklund LokalombudBritsarvsskolan
lena.wiklund@falun.se
073-0457270
Isaksson Charlotte LokalombudFaluns Praktiska Gymnasium
isaksson.charlotte@gmail.com
023-703233
070-7910595
Rosie Nieminen Norling LokalombudHagströmska Gymnasiet (f.d. YA Fri) Falun
rose-marie.nieminen.norling@hagstromska.se
072-4024666
Carin Holmström LokalombudHälsingbergsskolan
carinholmstrom@hotmail.com
Anders Kjellsson LokalombudHälsinggårdsskolan
Anders.Kjellson@falun.se
023-83873
073-6429733
Beatrice Holmgren LokalombudInternationella Engelska Skolan i Falun
beatrice.holmgren.falun@engelska.se
073-7461191
070-7217892
Ulla Milstam LokalombudLugnet Gymnasiet
ulla.milstam@falun.se
072-5084222
Maria Hedberg LokalombudLugnet Gymnasiet
mia.hedberg@falun.se
Rebecca Röjås LokalombudMontessoriskolan
rebecca.rojas@me.com
073-38158111
Erik Svadling LokalombudSlättaskolan
erik.svadling@surfpost.se
Viktor Ivicz LokalombudSvärdsjöskolan
ivicz4@gmail.com
070-6665746
Maria Dahlberg LokalombudSöderbaumska skolan, Falun
dahlberg.lovkvist@telia.com
Rebecka Hellström LokalombudUtbildningsförvaltningen, Falu kommun
rebecka.hellstrom@gmail.com
070-6618771
Åsa Österlund LokalombudVästra skolan
Asa.Osterlund@falun.se
0706759605
Hanna Meijer Holmqvist Huvudskyddsombud
hanna.meijerholmqvist@falun.se
023-82775
070-205 31 54
Mats Törnkvist SkyddsombudBritsarvsskolan
tornkvizt@gmail.com
070-3929183
Malin Bergmann SkyddsombudHagströmska Gymnasiet (f.d. YA Fri) Falun
malin.bergmann86@gmail.com
073-0914746
Carin Holmström SkyddsombudHälsingbergsskolan
carinholmstrom@hotmail.com
Sven Olsson SkyddsombudHälsinggårdsskolan
sven.olsson@falun.se
023-83901
Brita Skoglund SkyddsombudKristinegymnasiet
bsk05@skola.falun.se
Anna Persson SkyddsombudLugnet Gymnasiet
ape38@skola.falun.se
070-3464295
Markus Pettersson SkyddsombudNTI-gymnasiet Falun
markus.pettersson@ntig.se
023-68986
070-6932890
Lennart Berg SkyddsombudPlusgymnasiet Falun
lennart.p-e.berg@hotmail.com
073-8417908
Anna Olars SkyddsombudSvärdsjöskolan
anna.olars@telia.com
0246-81590
070-2783240
Åsa Österlund SkyddsombudVästra skolan
Asa.Osterlund@falun.se
0706759605
Hanna Meijer Holmqvist Kommunföreningsordförande
hanna.meijerholmqvist@falun.se
023-82775
070-205 31 54

Hanna Meijer Holmqvist
Kommunombud
hanna.meijerholmqvist@falun.se
023-82775
070-205 31 54

Britta Forsling
Kommunombud biträdande
britta.forsling@falun.se
070-7398399

Lena Korsgren
Kommunombud biträdande
lena.korsgren@falun.se
073-5595146

Erno Schroeder
Lokalombud, Backafors friskola
erno.schroder@attendo.se
070-2300590

Lena Österlund Wiklund
Lokalombud, Britsarvsskolan
lena.wiklund@falun.se
073-0457270

Isaksson Charlotte
Lokalombud, Faluns Praktiska Gymnasium
isaksson.charlotte@gmail.com
023-703233
070-7910595

Rosie Nieminen Norling
Lokalombud, Hagströmska Gymnasiet (f.d. YA Fri) Falun
rose-marie.nieminen.norling@hagstromska.se
072-4024666

Carin Holmström
Lokalombud, Hälsingbergsskolan
carinholmstrom@hotmail.com

Anders Kjellsson
Lokalombud, Hälsinggårdsskolan
Anders.Kjellson@falun.se
023-83873
073-6429733

Beatrice Holmgren
Lokalombud, Internationella Engelska Skolan i Falun
beatrice.holmgren.falun@engelska.se
073-7461191
070-7217892

Ulla Milstam
Lokalombud, Lugnet Gymnasiet
ulla.milstam@falun.se
072-5084222

Maria Hedberg
Lokalombud, Lugnet Gymnasiet
mia.hedberg@falun.se

Rebecca Röjås
Lokalombud, Montessoriskolan
rebecca.rojas@me.com
073-38158111

Erik Svadling
Lokalombud, Slättaskolan
erik.svadling@surfpost.se

Viktor Ivicz
Lokalombud, Svärdsjöskolan
ivicz4@gmail.com
070-6665746

Maria Dahlberg
Lokalombud, Söderbaumska skolan, Falun
dahlberg.lovkvist@telia.com

Rebecka Hellström
Lokalombud, Utbildningsförvaltningen, Falu kommun
rebecka.hellstrom@gmail.com
070-6618771

Åsa Österlund
Lokalombud, Västra skolan
Asa.Osterlund@falun.se
0706759605

Hanna Meijer Holmqvist
Huvudskyddsombud
hanna.meijerholmqvist@falun.se
023-82775
070-205 31 54

Mats Törnkvist
Skyddsombud, Britsarvsskolan
tornkvizt@gmail.com
070-3929183

Malin Bergmann
Skyddsombud, Hagströmska Gymnasiet (f.d. YA Fri) Falun
malin.bergmann86@gmail.com
073-0914746

Carin Holmström
Skyddsombud, Hälsingbergsskolan
carinholmstrom@hotmail.com

Sven Olsson
Skyddsombud, Hälsinggårdsskolan
sven.olsson@falun.se
023-83901

Brita Skoglund
Skyddsombud, Kristinegymnasiet
bsk05@skola.falun.se

Anna Persson
Skyddsombud, Lugnet Gymnasiet
ape38@skola.falun.se
070-3464295

Markus Pettersson
Skyddsombud, NTI-gymnasiet Falun
markus.pettersson@ntig.se
023-68986
070-6932890

Lennart Berg
Skyddsombud, Plusgymnasiet Falun
lennart.p-e.berg@hotmail.com
073-8417908

Anna Olars
Skyddsombud, Svärdsjöskolan
anna.olars@telia.com
0246-81590
070-2783240

Åsa Österlund
Skyddsombud, Västra skolan
Asa.Osterlund@falun.se
0706759605

Hanna Meijer Holmqvist
Kommunföreningsordförande
hanna.meijerholmqvist@falun.se
023-82775
070-205 31 54