Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Hanna Meijer Holmqvist Kommunombud
hanna.meijer-holmqvist@lr.se
070-2053154
070-5173899
Britta Forsling Kommunombud biträdande
mejlatill@hotmail.com
070-7398399
Lena Korsgren Kommunombud biträdande
lena.korsgren@falun.se
073-5595146
Erno Schroeder LokalombudBackafors friskola
erno.schroder@attendo.se
070-2300590
Åsa Kjellberg LokalombudBjursåsskolan
slalom.asa@gmail.com
070-6532749
Lena Österlund Wiklund LokalombudBritsarvsskolan
lena.osterlundwiklund@telia.com
023-87690
073-0457270
Emmy Gluch LokalombudGruvrisskolan
emmy.gluch@falun.se
023-86158
070-2153324
Rosie Nieminen Norling LokalombudHagströmska Gymnasiet (f.d. YA Fri) Falun
rose-marie.nieminen.norling@hagstromska.se
072-4024666
Carin Holmström LokalombudHälsingbergsskolan
carinholmstrom@hotmail.com
Anders Kjellsson LokalombudHälsinggårdsskolan
Anders.Kjellson@falun.se
023-83873
073-6429733
Beatrice Holmgren LokalombudInternationella Engelska Skolan i Falun
bea_holmgren@hotmail.com
073-7461191
070-7217892
Ulla Milstam LokalombudLugnet Gymnasiet
ulla.milstam@falun.se
072-5084222
Maria Hedberg LokalombudLugnet Gymnasiet
mia.hedberg@falun.se
Rebecca Röjås LokalombudMontessoriskolan
rebecca.rojas@me.com
073-38158111
Anna Lerneman LokalombudMusikkonservatoriet Falun
lerneman@yahoo.se
Erik Svadling LokalombudSlättaskolan
erik.svadling@surfpost.se
Viktor Ivicz LokalombudSvärdsjöskolan
ivicz4@gmail.com
070-6665746
Maria Dahlberg LokalombudSöderbaumska skolan, Falun
dahlberg.lovkvist@telia.com
Rebecka Hellström LokalombudUtbildningsförvaltningen, Falu kommun
rebecka.hellstrom@gmail.com
070-6618771
Lena Johansson LokalombudVikaskolan
lenabjo50@hotmail.com
0702470960
Åsa Österlund LokalombudVästra skolan
Asa.Osterlund@falun.se
0706759605
Hanna Meijer Holmqvist Huvudskyddsombud
hanna.meijer-holmqvist@lr.se
070-2053154
070-5173899
Mats Törnkvist SkyddsombudBritsarvsskolan
tornkvizt@gmail.com
070-3929183
Helen Ljungdahl SkyddsombudCentrum för flerspråkighet
Helen.ljungdahl@falun.se
073-6769933
Erica Anell SkyddsombudFalu komvux
erica@anellhome.se
070-4496698
Malin Bergmann SkyddsombudHagströmska Gymnasiet (f.d. YA Fri) Falun
malin.bergmann86@gmail.com
073-0914746
Carin Holmström SkyddsombudHälsingbergsskolan
carinholmstrom@hotmail.com
Sven Olsson SkyddsombudHälsinggårdsskolan
sven.olsson@falun.se
023-83901
Brita Skoglund SkyddsombudKristinegymnasiet
bsk05@skola.falun.se
Anna Persson SkyddsombudLugnet Gymnasiet
ape38@skola.falun.se
070-3464295
Per Helders SkyddsombudMusikkonservatoriet Falun
per.helders@gmail.com
070-5354126
Markus Pettersson SkyddsombudNTI-gymnasiet Falun
markus.pettersson@ntig.se
023-68986
070-6932890
Lennart Berg SkyddsombudPlusgymnasiet Falun
lennart.p-e.berg@hotmail.com
073-8417908
Åsa Österlund SkyddsombudVästra skolan
Asa.Osterlund@falun.se
0706759605
Hanna Meijer Holmqvist Kommunföreningsordförande
hanna.meijer-holmqvist@lr.se
070-2053154
070-5173899

Hanna Meijer Holmqvist
Kommunombud
hanna.meijer-holmqvist@lr.se
070-2053154
070-5173899

Britta Forsling
Kommunombud biträdande
mejlatill@hotmail.com
070-7398399

Lena Korsgren
Kommunombud biträdande
lena.korsgren@falun.se
073-5595146

Erno Schroeder
Lokalombud, Backafors friskola
erno.schroder@attendo.se
070-2300590

Åsa Kjellberg
Lokalombud, Bjursåsskolan
slalom.asa@gmail.com
070-6532749

Lena Österlund Wiklund
Lokalombud, Britsarvsskolan
lena.osterlundwiklund@telia.com
023-87690
073-0457270

Emmy Gluch
Lokalombud, Gruvrisskolan
emmy.gluch@falun.se
023-86158
070-2153324

Rosie Nieminen Norling
Lokalombud, Hagströmska Gymnasiet (f.d. YA Fri) Falun
rose-marie.nieminen.norling@hagstromska.se
072-4024666

Carin Holmström
Lokalombud, Hälsingbergsskolan
carinholmstrom@hotmail.com

Anders Kjellsson
Lokalombud, Hälsinggårdsskolan
Anders.Kjellson@falun.se
023-83873
073-6429733

Beatrice Holmgren
Lokalombud, Internationella Engelska Skolan i Falun
bea_holmgren@hotmail.com
073-7461191
070-7217892

Ulla Milstam
Lokalombud, Lugnet Gymnasiet
ulla.milstam@falun.se
072-5084222

Maria Hedberg
Lokalombud, Lugnet Gymnasiet
mia.hedberg@falun.se

Rebecca Röjås
Lokalombud, Montessoriskolan
rebecca.rojas@me.com
073-38158111

Anna Lerneman
Lokalombud, Musikkonservatoriet Falun
lerneman@yahoo.se

Erik Svadling
Lokalombud, Slättaskolan
erik.svadling@surfpost.se

Viktor Ivicz
Lokalombud, Svärdsjöskolan
ivicz4@gmail.com
070-6665746

Maria Dahlberg
Lokalombud, Söderbaumska skolan, Falun
dahlberg.lovkvist@telia.com

Rebecka Hellström
Lokalombud, Utbildningsförvaltningen, Falu kommun
rebecka.hellstrom@gmail.com
070-6618771

Lena Johansson
Lokalombud, Vikaskolan
lenabjo50@hotmail.com
0702470960

Åsa Österlund
Lokalombud, Västra skolan
Asa.Osterlund@falun.se
0706759605

Hanna Meijer Holmqvist
Huvudskyddsombud
hanna.meijer-holmqvist@lr.se
070-2053154
070-5173899

Mats Törnkvist
Skyddsombud, Britsarvsskolan
tornkvizt@gmail.com
070-3929183

Helen Ljungdahl
Skyddsombud, Centrum för flerspråkighet
Helen.ljungdahl@falun.se
073-6769933

Erica Anell
Skyddsombud, Falu komvux
erica@anellhome.se
070-4496698

Malin Bergmann
Skyddsombud, Hagströmska Gymnasiet (f.d. YA Fri) Falun
malin.bergmann86@gmail.com
073-0914746

Carin Holmström
Skyddsombud, Hälsingbergsskolan
carinholmstrom@hotmail.com

Sven Olsson
Skyddsombud, Hälsinggårdsskolan
sven.olsson@falun.se
023-83901

Brita Skoglund
Skyddsombud, Kristinegymnasiet
bsk05@skola.falun.se

Anna Persson
Skyddsombud, Lugnet Gymnasiet
ape38@skola.falun.se
070-3464295

Per Helders
Skyddsombud, Musikkonservatoriet Falun
per.helders@gmail.com
070-5354126

Markus Pettersson
Skyddsombud, NTI-gymnasiet Falun
markus.pettersson@ntig.se
023-68986
070-6932890

Lennart Berg
Skyddsombud, Plusgymnasiet Falun
lennart.p-e.berg@hotmail.com
073-8417908

Åsa Österlund
Skyddsombud, Västra skolan
Asa.Osterlund@falun.se
0706759605

Hanna Meijer Holmqvist
Kommunföreningsordförande
hanna.meijer-holmqvist@lr.se
070-2053154
070-5173899