Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Angela Arnesen Kommunombud
angela.arnesen@hassleholm.se
0451-267274
0723885125
Marie Lundgren Kommunombud biträdande
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278
Susanna Stjärne LokalombudBjärnums skola
susanna.stjarne@hassleholm.se
070-6814616
Marie Gårdemyr LokalombudFurutorpskolan
marie.2gardemyr@gmail.com
Eva Hanell LokalombudFurutorpskolan
eva.hanell@hassleholm.se
0451-267782
073-7426281
Malin Åstedt Dillard LokalombudHässleholms Tekniska skola
malin.astedt.dillard@hassleholm.se
0708837963
Pelle Sjödin LokalombudHässleholms Tekniska skola
pelle.sjodin@hassleholm.se
0451-268446
0709-791231
Anna Antonsson LokalombudJacobsskolan
anna.antonsson@hassleholm.se
0451-268604
Patrik Josefsson LokalombudJacobsskolan
epatrik.josefsson@gmail.com
070-9818419
073-3810294
Lena Hellström LokalombudLäredaskolan
lena.hellstrom@hassleholm.se
0451-268494
Marie-Louise Håkansson LokalombudNorrängsskolan
marie-louise.hakansson@hassleholm.se
073-3820571
Marie Lundgren LokalombudRöinge skola
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278
Ulrika Rydzén Johansson LokalombudT 4-skolan
ulrika.rydzen.johansson@hassleholm.se
Mathias Johansson LokalombudT4 Vux
mathias.johansson@hassleholm.se
072-9770336
070-2747452
Petra Persson LokalombudTyringe centralskola
petra.persson@hassleholm.se
0451-50406
070-8483452
Conny Streling LokalombudVannarödsskolan
conny.streling@gmail.com
073-9774151
Annica Gunnarsson LokalombudVästerskolan
annica.gunnarsson@hassleholm.se
070-6471865
Erika Grönqvist LokalombudVästerskolan
erika.gronqvist@gmail.com
070-8373292
Henrik Hedman Huvudskyddsombud
henrik.hedman@hassleholm.se
0451-268623
070-6369491
Martin Lengbrant Huvudskyddsombud
martin.lengbrant@hassleholm.se
0451-267680
070-2907525
Eva Engström Huvudskyddsombud
eva.engstrom@hassleholm.se
0451-268656
Marie Lundgren Huvudskyddsombud
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278
Charlotte Wanstadius SkyddsombudBjärnums skola
charlotte.wanstadius@hassleholm.se
072-3056567
Christina Cartbo SkyddsombudJacobsskolan
christina.cartbo@hassleholm.se
070-9666943
Johan Lindborg SkyddsombudLejonskolan F-5, Sösdala
Johan.linborg@hassleholm.se
Ingemar Edvardsson SkyddsombudLinnéskolan
ingemar.edvardsson@bo-ing.se
073-5042630
Gert Ekberg SkyddsombudLäredaskolan
gert.ekberg@hassleholm.se
0451-268493
Rebecka Höglund SkyddsombudNorrängsskolan
rebecka.hoglund@hassleholm.se
Martin Lengbrant SkyddsombudT 4-skolan
martin.lengbrant@hassleholm.se
0451-267680
070-2907525
Annika Tuvesson SkyddsombudTormestorps skola
annika.tuvesson@hassleholm.se
Birgitta Nilsson SkyddsombudVannarödsskolan
birgitta.nilsson@hassleholm.se
Anders Johansson SkyddsombudVästerskolan
anders.johansson@hassleholm.se
Angela Arnesen Kommunföreningsordförande
angela.arnesen@hassleholm.se
0451-267274
0723885125

Angela Arnesen
Kommunombud
angela.arnesen@hassleholm.se
0451-267274
0723885125

Marie Lundgren
Kommunombud biträdande
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278

Susanna Stjärne
Lokalombud, Bjärnums skola
susanna.stjarne@hassleholm.se
070-6814616

Marie Gårdemyr
Lokalombud, Furutorpskolan
marie.2gardemyr@gmail.com

Eva Hanell
Lokalombud, Furutorpskolan
eva.hanell@hassleholm.se
0451-267782
073-7426281

Malin Åstedt Dillard
Lokalombud, Hässleholms Tekniska skola
malin.astedt.dillard@hassleholm.se
0708837963

Pelle Sjödin
Lokalombud, Hässleholms Tekniska skola
pelle.sjodin@hassleholm.se
0451-268446
0709-791231

Anna Antonsson
Lokalombud, Jacobsskolan
anna.antonsson@hassleholm.se
0451-268604

Patrik Josefsson
Lokalombud, Jacobsskolan
epatrik.josefsson@gmail.com
070-9818419
073-3810294

Lena Hellström
Lokalombud, Läredaskolan
lena.hellstrom@hassleholm.se
0451-268494

Marie-Louise Håkansson
Lokalombud, Norrängsskolan
marie-louise.hakansson@hassleholm.se
073-3820571

Marie Lundgren
Lokalombud, Röinge skola
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278

Ulrika Rydzén Johansson
Lokalombud, T 4-skolan
ulrika.rydzen.johansson@hassleholm.se

Mathias Johansson
Lokalombud, T4 Vux
mathias.johansson@hassleholm.se
072-9770336
070-2747452

Petra Persson
Lokalombud, Tyringe centralskola
petra.persson@hassleholm.se
0451-50406
070-8483452

Conny Streling
Lokalombud, Vannarödsskolan
conny.streling@gmail.com
073-9774151

Annica Gunnarsson
Lokalombud, Västerskolan
annica.gunnarsson@hassleholm.se
070-6471865

Erika Grönqvist
Lokalombud, Västerskolan
erika.gronqvist@gmail.com
070-8373292

Henrik Hedman
Huvudskyddsombud
henrik.hedman@hassleholm.se
0451-268623
070-6369491

Martin Lengbrant
Huvudskyddsombud
martin.lengbrant@hassleholm.se
0451-267680
070-2907525

Eva Engström
Huvudskyddsombud
eva.engstrom@hassleholm.se
0451-268656

Marie Lundgren
Huvudskyddsombud
marie.lundgren@hassleholm.se
0451-67278
070-9717278

Charlotte Wanstadius
Skyddsombud, Bjärnums skola
charlotte.wanstadius@hassleholm.se
072-3056567

Christina Cartbo
Skyddsombud, Jacobsskolan
christina.cartbo@hassleholm.se
070-9666943

Johan Lindborg
Skyddsombud, Lejonskolan F-5, Sösdala
Johan.linborg@hassleholm.se

Ingemar Edvardsson
Skyddsombud, Linnéskolan
ingemar.edvardsson@bo-ing.se
073-5042630

Gert Ekberg
Skyddsombud, Läredaskolan
gert.ekberg@hassleholm.se
0451-268493

Rebecka Höglund
Skyddsombud, Norrängsskolan
rebecka.hoglund@hassleholm.se

Martin Lengbrant
Skyddsombud, T 4-skolan
martin.lengbrant@hassleholm.se
0451-267680
070-2907525

Annika Tuvesson
Skyddsombud, Tormestorps skola
annika.tuvesson@hassleholm.se

Birgitta Nilsson
Skyddsombud, Vannarödsskolan
birgitta.nilsson@hassleholm.se

Anders Johansson
Skyddsombud, Västerskolan
anders.johansson@hassleholm.se

Angela Arnesen
Kommunföreningsordförande
angela.arnesen@hassleholm.se
0451-267274
0723885125