Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Patrik Holmkvist Kommunombud
patrik.holmkvist@hoganas.se
042-337687
070-3677861
Susanne Norrestad Kommunombud biträdande
susanne.norrestad@hoganas.se
042-337461
070-6238828
Anna Matilda Leontine Palmqvist LokalombudBruksskolan
anna-matilda.larsson@spray.se
073-3948789
Petter Cavell LokalombudJonstorpsskolan
petter.cavell@hoganas.se
Daniel West LokalombudKullagymnasiet
daniel.west@hoganas.se
042-337306
070-6374818
Johanna Svensson LokalombudKullagymnasiet
jo0hanna@live.se
073-6596960
Emelie Åberg LokalombudLerbergsskolan
emelie_88@hotmail.com
076-4244374
Mats Larsson LokalombudNyhamnsskolan
matslarsson1974@gmail.com
076-3198512
Catharina Westin LokalombudTornlyckeskolan
catharinawestin@gmail.com
042-337328
070-2201710
Anna Thoresson SkyddsombudBruksskolan
anna.thoresson@hoganas.se
042337791
070-3604664
Ingrid Olsson SkyddsombudJonstorpsskolan
Ingrid.b.olsson@hoganas.se
042-337801
070-6664879
Laszlo Pongo SkyddsombudKullagymnasiet
vonswarts@hotmail.com
070-9569167
Fredrik Söderberg SkyddsombudLerbergsskolan
fredrik.soderberg@hoganas.se
042337559
0739438849
Marianne Gambalat SkyddsombudNyhamnsskolan
marianne.gambalat@hoganas.se
042-104595
073-6528826
Ignacio Sanchez SkyddsombudTornlyckeskolan
pinta100@hotmail.com
042-337412
073-9301694
Patrik Holmkvist Kommunföreningsordförande
patrik.holmkvist@hoganas.se
042-337687
070-3677861

Patrik Holmkvist
Kommunombud
patrik.holmkvist@hoganas.se
042-337687
070-3677861

Susanne Norrestad
Kommunombud biträdande
susanne.norrestad@hoganas.se
042-337461
070-6238828

Anna Matilda Leontine Palmqvist
Lokalombud, Bruksskolan
anna-matilda.larsson@spray.se
073-3948789

Petter Cavell
Lokalombud, Jonstorpsskolan
petter.cavell@hoganas.se

Daniel West
Lokalombud, Kullagymnasiet
daniel.west@hoganas.se
042-337306
070-6374818

Johanna Svensson
Lokalombud, Kullagymnasiet
jo0hanna@live.se
073-6596960

Emelie Åberg
Lokalombud, Lerbergsskolan
emelie_88@hotmail.com
076-4244374

Mats Larsson
Lokalombud, Nyhamnsskolan
matslarsson1974@gmail.com
076-3198512

Catharina Westin
Lokalombud, Tornlyckeskolan
catharinawestin@gmail.com
042-337328
070-2201710

Anna Thoresson
Skyddsombud, Bruksskolan
anna.thoresson@hoganas.se
042337791
070-3604664

Ingrid Olsson
Skyddsombud, Jonstorpsskolan
Ingrid.b.olsson@hoganas.se
042-337801
070-6664879

Laszlo Pongo
Skyddsombud, Kullagymnasiet
vonswarts@hotmail.com
070-9569167

Fredrik Söderberg
Skyddsombud, Lerbergsskolan
fredrik.soderberg@hoganas.se
042337559
0739438849

Marianne Gambalat
Skyddsombud, Nyhamnsskolan
marianne.gambalat@hoganas.se
042-104595
073-6528826

Ignacio Sanchez
Skyddsombud, Tornlyckeskolan
pinta100@hotmail.com
042-337412
073-9301694

Patrik Holmkvist
Kommunföreningsordförande
patrik.holmkvist@hoganas.se
042-337687
070-3677861