Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Annika Hakkestad Kommunombud
annika.hakkestad@huddinge.se
08-53537383
Anna Wigren Kommunombud biträdande
anna.wigren@huddinge.se
08-53537134
0708-790126
Jan Kontinen Kommunombud biträdande
jan.kontinen@huddinge.se
076-2309048
Karin Johansson Kommunombud biträdande
karin.johansson@lr.se
08-53537381
070-2784527
Karl Larsson Kommunombud biträdande
karl.larsson@huddinge.se
Lina Lundberg Kommunombud biträdande
lina.lundberg@huddinge.se
0701984091
Charlotte Westman LokalombudAnnerstaskolan
charlotte.westman@huddinge.se
070-7791218
Åsa Lomas LokalombudBalingsnässkolan
Lomas@bredband.net
070-8304792
Annika Hakkestad LokalombudEdboskolan
annika.hakkestad@huddinge.se
08-53537383
Demet Yilmaz LokalombudGlömstaskolan
demetyilmazx@gmail.com
07625548
Tatjana Lagström LokalombudHermods Huddinge
tatjanagoldberg@hotmail.com
0722703531
Anne Jansson LokalombudHuddingegymnasiet
anne.jansson@huddinge.se
070-5316471
Jenny Loven LokalombudHörningsnässkolan
jenny.loven@huddinge.se
08-53530670
072-3362522
Satu Raunela LokalombudKommunal vuxenutbildning
satu.raunela@hotmail.se
08-53531117
Rebecka Salamon LokalombudKungsklippeskolan
rebecka.salamon@huddinge.se
073-6774361
Helena Swahn LokalombudKvarnbergsskolan
helena.swahn@huddinge.se
08-53530700
070-8149935
Malin West LokalombudKällbrinksskolan
malin.west@live.com
070-4466262
Anil Sinem Yilmaz LokalombudKästa förskola och skola
sinem.pedagog@gmail.com
070-4103520
Ebba Ashnagar LokalombudKästa förskola och skola
ebba.ashnagar@hotmail.se
073-5003936
Sebüktay Kaan LokalombudModersmålsenheten
sebuktay.kaan@huddinge.se
070-7257267
Elisabeth Lundvall LokalombudMörtviksskolan
bettanlundvall@hotmail.com
Anna Östman LokalombudRosenhillsskolan
anna.ostman@huddinge.se
070-8351734
Elisabet Engberg LokalombudSjödalsgymnasiet
elisabet.engberg@huddinge.se
0701982234
070-5267009
Jonna Ben Mohamed LokalombudSjötorpsskolan
jonna.valfridsson-ben-mohamed@huddinge.se
073-7646644
Nasrin Ata LokalombudSjötorpsskolan
nasrin.ata@huddinge.se
Jon Olzon LokalombudSkogskällan
jonolzon@hotmail.com
073-9543404
Eva-Lena Ahlström Hermansson LokalombudSnättringeskolan
eva-lena.ahlstrom@huddinge.se
08-53530755
070-5438078
Siv-Helen Nilsson LokalombudSolfagraskolan
Johannes Magnusson LokalombudSågbäcksgymnasiet
johannesmagnusson@hotmail.com
073-5881257
Emma Vivall Käll LokalombudSödertörns friskola
emma.vivall.kall@hotmail.se
070-6973724
Lina Westerlund LokalombudTomtbergaskolan
lina.westerlund@stud.lr.se
070-7772984
Robert Rasmussen LokalombudTrångsundsskolan
robert.rasmussen@huddinge.se
070-4838023
Claes Ekegren LokalombudTrångsundsskolan
claes.ekegren@huddinge.se
Helena Eriksson LokalombudUtsäljeskolan
helena.eriksson@huddinge.se
073-3689955
Henrik Ek LokalombudVistaskolan
henrik.ek@huddinge.se
070-7962226
Chimen Ali LokalombudVisättraskolan
chimen.ali@huddinge.se
08-53534500
073-1540726
Mikhael Mikalides LokalombudVårbyskolan
mikhael.mikalides@gmail.com
073-6139728
Tibor Hajnal LokalombudÅgesta folkhögskola
tibor.hajnal@agesta.nu
08-56228116
070-4922363
Ann-Sofie Aldebert LokalombudÄngsnässkolan
ann-sofie.aldebert@huddinge.se
070-7918363
Anders Thunvik LokalombudÖstra Grundskolan
anders.thunvik@huddinge.se
08-53535024
070-9583252
Iriana Martinez Camunas LokalombudÖstra Gymnasiet
iriana_martinez@hotmail.com
070-6995803
Anna Wigren Huvudskyddsombud
anna.wigren@huddinge.se
08-53537134
0708-790126
Jenny Lind SkyddsombudBalingsnässkolan
jenny.lind@huddinge.se
070-3104484
Gunilla Edström SkyddsombudEdboskolan
gunilla.edstrom@huddinge.se
08-53535500
070-8751809
Kerstin Liebsch SkyddsombudGrundvux
kerstin.liebsch@huddinge.se
08-50822732
Karl Stengård SkyddsombudHuddingegymnasiet
karl.stengard@huddinge.se
08-53537398
Kent Ridderlind SkyddsombudHuddingegymnasiet
kenth.ridderlind@huddinge.se
073-6543315
Alexandra Lindberg SkyddsombudInternationella Engelska skolan i Huddinge
alexlindberg15@gmail.com
073-9911711
Alexandra Hoier SkyddsombudKungsklippeskolan
alexandra.hoier@gmail.com
070-4154929
Karl Larsson SkyddsombudKvarnbergsskolan
karl.larsson@huddinge.se
Martin Malm SkyddsombudKästa förskola och skola
martinfluga@msn.com
08-53538311
070-2665367
Keya Izol SkyddsombudModersmålsenheten
keya.izol@huddinge.se
073-5448055
Britt Kallur SkyddsombudSegeltorpsskolan
britt.kallur@huddinge.se
070-7464793
Jesper Olsson SkyddsombudSegeltorpsskolan
jesper.ohlsson@huddinge.se
070-8853557
Anna Wigren SkyddsombudSjödalsgymnasiet
anna.wigren@huddinge.se
08-53537134
0708-790126
Anna Rose Cronvall SkyddsombudSnättringeskolan
annacronvall@hotmail.com
Kenneth Gottberg SkyddsombudSolfagraskolan
kenneth.gottberg@huddinge.se
070-4826652
Åsa Wahlström SkyddsombudSödertörns friskola
asa.wahlstrom@telia.com
Sara Johansson SkyddsombudUtsäljeskolan
blandsylt@hotmail.com
070-5413415
Chimen Ali SkyddsombudVisättraskolan
chimen.ali@huddinge.se
08-53534500
073-1540726
Birgitta Andersson SkyddsombudÄngsnässkolan
birandersson@hotmail.com
073-1574933
Helena Schullström SkyddsombudÖstra Grundskolan
helena.schullstrom@huddinge.se
08-53535032
Lars Rådvall SkyddsombudÖstra Gymnasiet
larsvall@kth.se
070-9813195
070-9813195
Mikael Sundh SkyddsombudÖstra Gymnasiet
mikaelsundh@hotmail.com
073-6707268
Jan Kontinen Kommunföreningsordförande
jan.kontinen@huddinge.se
076-2309048
Karin Johansson Kommunföreningsordförande vice
karin.johansson@lr.se
08-53537381
070-2784527

Annika Hakkestad
Kommunombud
annika.hakkestad@huddinge.se
08-53537383

Anna Wigren
Kommunombud biträdande
anna.wigren@huddinge.se
08-53537134
0708-790126

Jan Kontinen
Kommunombud biträdande
jan.kontinen@huddinge.se
076-2309048

Karin Johansson
Kommunombud biträdande
karin.johansson@lr.se
08-53537381
070-2784527

Karl Larsson
Kommunombud biträdande
karl.larsson@huddinge.se

Lina Lundberg
Kommunombud biträdande
lina.lundberg@huddinge.se
0701984091

Charlotte Westman
Lokalombud, Annerstaskolan
charlotte.westman@huddinge.se
070-7791218

Åsa Lomas
Lokalombud, Balingsnässkolan
Lomas@bredband.net
070-8304792

Annika Hakkestad
Lokalombud, Edboskolan
annika.hakkestad@huddinge.se
08-53537383

Demet Yilmaz
Lokalombud, Glömstaskolan
demetyilmazx@gmail.com
07625548

Tatjana Lagström
Lokalombud, Hermods Huddinge
tatjanagoldberg@hotmail.com
0722703531

Anne Jansson
Lokalombud, Huddingegymnasiet
anne.jansson@huddinge.se
070-5316471

Jenny Loven
Lokalombud, Hörningsnässkolan
jenny.loven@huddinge.se
08-53530670
072-3362522

Satu Raunela
Lokalombud, Kommunal vuxenutbildning
satu.raunela@hotmail.se
08-53531117

Rebecka Salamon
Lokalombud, Kungsklippeskolan
rebecka.salamon@huddinge.se
073-6774361

Helena Swahn
Lokalombud, Kvarnbergsskolan
helena.swahn@huddinge.se
08-53530700
070-8149935

Malin West
Lokalombud, Källbrinksskolan
malin.west@live.com
070-4466262

Anil Sinem Yilmaz
Lokalombud, Kästa förskola och skola
sinem.pedagog@gmail.com
070-4103520

Ebba Ashnagar
Lokalombud, Kästa förskola och skola
ebba.ashnagar@hotmail.se
073-5003936

Sebüktay Kaan
Lokalombud, Modersmålsenheten
sebuktay.kaan@huddinge.se
070-7257267

Elisabeth Lundvall
Lokalombud, Mörtviksskolan
bettanlundvall@hotmail.com

Anna Östman
Lokalombud, Rosenhillsskolan
anna.ostman@huddinge.se
070-8351734

Elisabet Engberg
Lokalombud, Sjödalsgymnasiet
elisabet.engberg@huddinge.se
0701982234
070-5267009

Jonna Ben Mohamed
Lokalombud, Sjötorpsskolan
jonna.valfridsson-ben-mohamed@huddinge.se
073-7646644

Nasrin Ata
Lokalombud, Sjötorpsskolan
nasrin.ata@huddinge.se

Jon Olzon
Lokalombud, Skogskällan
jonolzon@hotmail.com
073-9543404

Eva-Lena Ahlström Hermansson
Lokalombud, Snättringeskolan
eva-lena.ahlstrom@huddinge.se
08-53530755
070-5438078

Siv-Helen Nilsson
Lokalombud, Solfagraskolan

Johannes Magnusson
Lokalombud, Sågbäcksgymnasiet
johannesmagnusson@hotmail.com
073-5881257

Emma Vivall Käll
Lokalombud, Södertörns friskola
emma.vivall.kall@hotmail.se
070-6973724

Lina Westerlund
Lokalombud, Tomtbergaskolan
lina.westerlund@stud.lr.se
070-7772984

Robert Rasmussen
Lokalombud, Trångsundsskolan
robert.rasmussen@huddinge.se
070-4838023

Claes Ekegren
Lokalombud, Trångsundsskolan
claes.ekegren@huddinge.se

Helena Eriksson
Lokalombud, Utsäljeskolan
helena.eriksson@huddinge.se
073-3689955

Henrik Ek
Lokalombud, Vistaskolan
henrik.ek@huddinge.se
070-7962226

Chimen Ali
Lokalombud, Visättraskolan
chimen.ali@huddinge.se
08-53534500
073-1540726

Mikhael Mikalides
Lokalombud, Vårbyskolan
mikhael.mikalides@gmail.com
073-6139728

Tibor Hajnal
Lokalombud, Ågesta folkhögskola
tibor.hajnal@agesta.nu
08-56228116
070-4922363

Ann-Sofie Aldebert
Lokalombud, Ängsnässkolan
ann-sofie.aldebert@huddinge.se
070-7918363

Anders Thunvik
Lokalombud, Östra Grundskolan
anders.thunvik@huddinge.se
08-53535024
070-9583252

Iriana Martinez Camunas
Lokalombud, Östra Gymnasiet
iriana_martinez@hotmail.com
070-6995803

Anna Wigren
Huvudskyddsombud
anna.wigren@huddinge.se
08-53537134
0708-790126

Jenny Lind
Skyddsombud, Balingsnässkolan
jenny.lind@huddinge.se
070-3104484

Gunilla Edström
Skyddsombud, Edboskolan
gunilla.edstrom@huddinge.se
08-53535500
070-8751809

Kerstin Liebsch
Skyddsombud, Grundvux
kerstin.liebsch@huddinge.se
08-50822732

Karl Stengård
Skyddsombud, Huddingegymnasiet
karl.stengard@huddinge.se
08-53537398

Kent Ridderlind
Skyddsombud, Huddingegymnasiet
kenth.ridderlind@huddinge.se
073-6543315

Alexandra Lindberg
Skyddsombud, Internationella Engelska skolan i Huddinge
alexlindberg15@gmail.com
073-9911711

Alexandra Hoier
Skyddsombud, Kungsklippeskolan
alexandra.hoier@gmail.com
070-4154929

Karl Larsson
Skyddsombud, Kvarnbergsskolan
karl.larsson@huddinge.se

Martin Malm
Skyddsombud, Kästa förskola och skola
martinfluga@msn.com
08-53538311
070-2665367

Keya Izol
Skyddsombud, Modersmålsenheten
keya.izol@huddinge.se
073-5448055

Britt Kallur
Skyddsombud, Segeltorpsskolan
britt.kallur@huddinge.se
070-7464793

Jesper Olsson
Skyddsombud, Segeltorpsskolan
jesper.ohlsson@huddinge.se
070-8853557

Anna Wigren
Skyddsombud, Sjödalsgymnasiet
anna.wigren@huddinge.se
08-53537134
0708-790126

Anna Rose Cronvall
Skyddsombud, Snättringeskolan
annacronvall@hotmail.com

Kenneth Gottberg
Skyddsombud, Solfagraskolan
kenneth.gottberg@huddinge.se
070-4826652

Åsa Wahlström
Skyddsombud, Södertörns friskola
asa.wahlstrom@telia.com

Sara Johansson
Skyddsombud, Utsäljeskolan
blandsylt@hotmail.com
070-5413415

Chimen Ali
Skyddsombud, Visättraskolan
chimen.ali@huddinge.se
08-53534500
073-1540726

Birgitta Andersson
Skyddsombud, Ängsnässkolan
birandersson@hotmail.com
073-1574933

Helena Schullström
Skyddsombud, Östra Grundskolan
helena.schullstrom@huddinge.se
08-53535032

Lars Rådvall
Skyddsombud, Östra Gymnasiet
larsvall@kth.se
070-9813195
070-9813195

Mikael Sundh
Skyddsombud, Östra Gymnasiet
mikaelsundh@hotmail.com
073-6707268

Jan Kontinen
Kommunföreningsordförande
jan.kontinen@huddinge.se
076-2309048

Karin Johansson
Kommunföreningsordförande vice
karin.johansson@lr.se
08-53537381
070-2784527