Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Alf Karlsson Kommunombud
alf.karlsson@hkedu.se
0495-240000
076-0400337
Nathalie Larsson LokalombudAlbäcksskolan
nathalie.larsson@hkedu.se
070-6117939
Mattias Berggren LokalombudHultsfreds gymnasium
mattias@reclaim.nu
070-4363345
070-4363345
Rebecca Holmberg LokalombudVuxenutbildningen Hultsfred
rebecca.holmberg@hkedu.se
0495-241194
076-2434968
Alf Karlsson Huvudskyddsombud
alf.karlsson@hkedu.se
0495-240000
076-0400337
Caroline Axelsson SkyddsombudAlbäcksskolan
caroline.axelsson@hkedu.se
0495-240422
073-8401631
Annika Sundstedt Eriksson SkyddsombudHultsfreds gymnasium
annika.sundstedt-eriksson@edu.hultsfred.se
Dicka Brännkärr SkyddsombudHultsfreds gymnasium
dicka50@hotmail.com
0495-240094
070-2352822
Ola Nilsson SkyddsombudHultsfreds gymnasium
ola.nilsson@hkedu.se
0495-241146
070-3371536
Thomas Johansson SkyddsombudVuxenutbildningen Hultsfred
thomas.johansson@hkedu.se
0495-241174
073-8089808

Alf Karlsson
Kommunombud
alf.karlsson@hkedu.se
0495-240000
076-0400337

Nathalie Larsson
Lokalombud, Albäcksskolan
nathalie.larsson@hkedu.se
070-6117939

Mattias Berggren
Lokalombud, Hultsfreds gymnasium
mattias@reclaim.nu
070-4363345
070-4363345

Rebecca Holmberg
Lokalombud, Vuxenutbildningen Hultsfred
rebecca.holmberg@hkedu.se
0495-241194
076-2434968

Alf Karlsson
Huvudskyddsombud
alf.karlsson@hkedu.se
0495-240000
076-0400337

Caroline Axelsson
Skyddsombud, Albäcksskolan
caroline.axelsson@hkedu.se
0495-240422
073-8401631

Annika Sundstedt Eriksson
Skyddsombud, Hultsfreds gymnasium
annika.sundstedt-eriksson@edu.hultsfred.se

Dicka Brännkärr
Skyddsombud, Hultsfreds gymnasium
dicka50@hotmail.com
0495-240094
070-2352822

Ola Nilsson
Skyddsombud, Hultsfreds gymnasium
ola.nilsson@hkedu.se
0495-241146
070-3371536

Thomas Johansson
Skyddsombud, Vuxenutbildningen Hultsfred
thomas.johansson@hkedu.se
0495-241174
073-8089808