Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Charlie Heinpalu Kommunombud
charlie.heinpalu@lr.se
036-105715
070-6108814
Ralf Hintz Kommunombud biträdande
ralf.hintz@jonkoping.se
036-106217
Anders Carlsson Kommunombud biträdande
anders.carlsson@lr.se
036-105715
070-3739469
Lena Hartvigsson Kommunombud biträdande
lena.hartvigsson@jonkoping.se
036-102939
072-9328843
Lisbeth Ritzman Kommunombud biträdande
lisbeth.ritzman@jonkoping.se
070-6229114
Magnus-Lewi Johansson Kommunombud biträdande
magnus-lewi.johansson@jonkoping.se
036-106597
070-1134898
Susanne Axfors Kommunombud biträdande
susanne@axfors.se
070-2438991
Magnus Ekelund LokalombudAnna och Alfred Dalinskolan
magnus.ekelund@jonkoping.se
0390-12144
Hans Mattias Häll LokalombudAttarpsskolan 6-9
mattias.hall@jonkoping.se
036-106515
073-4259459
Lena Logan LokalombudBrodalsskolan
lena.logan@jonkoping.se
036-103674
070-2116061
Håkan Törnqvist LokalombudBäckadalsgymnasiet
hakan.tornqvist@jonkoping.se
0706627496
Bodo Bergström LokalombudBäckadalsgymnasiet
bodo.bergstrom@jonkoping.se
073-6128421
076-1929146
Johanna Fälth LokalombudBäckadalsgymnasiet TTC
johanna.falth@jonkoping.se
073-0792465
070-4993131
Gunilla Tomth LokalombudEgnahemsskolan
gunilla.tomt-nordstrom@jonkoping.se
070-3160231
Martin Klerung LokalombudErik Dahlbergsgymnasiet
martin.klerung@jonkoping.se
036-106225
070-2354699
Lena Hartvigsson LokalombudErik Dahlbergsgymnasiet
lena.hartvigsson@jonkoping.se
036-102939
072-9328843
Peter Jonsson LokalombudFlahultskolan
peter.johnsson@jonkoping.se
073-6323289
Philipp Riedel LokalombudGrennaskolan
philipp.riedel@gmx.net
0390-56150
073-0769018
Carina Lundberg LokalombudHisingstorpsskolan
carina.lundberg@jonkoping.se
070-9227361
Marcus Hellström LokalombudHovslättsskolan
marcus.hellstrom@jonkoping.se
070-7396046
Therese Karlsson LokalombudInternationella Engelska skolan i Jönköping
therese.karlsson.jonkoping@engelska.se
070-6363373
Anna Lennartsson LokalombudKulturskolan
anna.lennartsson1@jonkoping.se
073-9534780
Lovisa Skoglund LokalombudKungsgymnasiet
lovisa.skoglund@jks.se
070-4442440
Björn Kornhed LokalombudKålgårdsskolan
bjorn.kornhed@jonkoping.se
036-107895
070-2175859
Maria Jerkelund LokalombudLernia AB, Jönköpings kommun
marjer1@hotmail.com
073-5418923
Kristina Wickelgren LokalombudLjud & Bildskolan i Jönköping
kristina.wickelgren@lbs.se
070-9323913
Jonas Rosander LokalombudLjungarumsskolan
jonas.rosander@jonkoping.se
036-106125
070-5668312
Martin Aläng LokalombudPer Brahegymnasiet
martin.alang@jonkoping.se
036-105418
073-2420210
Stina Geijer LokalombudPlusgymnasiet Jönköping
stina.geijer@plusgymnasiet.se
070-5313096
Helen Karlsson LokalombudProlympia Jönköping
helen.karlsson@prolympia.se
036-2901352
073-9562076
John Ericson LokalombudRibbaskolan Gränna
John.ericson@jonkoping.se
0390-33305
070-8640786
Azrina Herco LokalombudRosenlundsskolan H
azrinak@hotmail.com
036-106370
073-6811228
Anders Torhall LokalombudStadsgårdsskolan
anders.torhall@jonkoping.se
036-106482
Linda Starby LokalombudTabergskolan
linda.starby@jonkoping.se
073-0469530
Sofie Ring LokalombudTalavidskolan
sofie.ring@jonkoping.se
036-106160
070-5175486
Anna-Karin Bjermqvist LokalombudTenhults Naturbruksgymnasium
anna-karin.bjermqvist@rjl.se
070-4290513
Mattias Pomphrey LokalombudÖlmstadskolan
mattias.pomphrey@jonkoping.se
070-5677842
Anders Carlsson Huvudskyddsombud
anders.carlsson@lr.se
036-105715
070-3739469
Sara Odhner SkyddsombudABF Vux Jönköping
sara.odhner@gmail.com
070-9589468
Christer Floberg SkyddsombudAnna och Alfred Dalinskolan
christer.floberg@jonkoping.se
Annakarin Wigren Svensson SkyddsombudAttarpsskolan 6-9
anna-karin.vigren-svensson@jonkoping.se
070-8617686
070-8617686
Mirjam Bromander SkyddsombudAttarpsskolan F-5
mirjam.bromander@jonkoping.se
070-4465865
Stefan Jonasson SkyddsombudBäckadalsgymnasiet
stefan.jonasson@jonkoping.se
036-107871
070-8730107
Gunilla Tomth SkyddsombudEgnahemsskolan
gunilla.tomt-nordstrom@jonkoping.se
070-3160231
Maria Wiberg SkyddsombudErik Dahlbergsgymnasiet
maria.wiberg@jonkoping.se
036-106244
070-4452590
Erik Lund SkyddsombudFlahultskolan
erik.lund@jonkoping.se
070-6549829
Janine Bokor SkyddsombudGrennaskolan
janine.bokor@jonkoping.se
070-6975867
Helena Sigblad SkyddsombudHisingstorpsskolan
helena.sigblad@telia.com
070-5391589
Daniel Jaensson SkyddsombudJunedalsskolan
daniel.jaensson@jonkoping.se
073-3747288
Jennie Tengblad SkyddsombudLekerydsskolan
jennie.tengblad@jonkoping.se
070-4076902
Martin Kvist SkyddsombudLernia Utbildning Jönköping
martinkvist75@gmail.com
072-5171344
Sabina Claesson SkyddsombudLjungarumsskolan
sabina.claesson@jonkoping.se
070-3182899
Thomas Rostedt SkyddsombudPer Brahegymnasiet
thomas.rostedt@jonkoping.se
036-106481
Therese Lindell SkyddsombudPlusgymnasiet Jönköping
therese.lindell@plusgymnasiet.se
070-9924338
Carina Tallefors SkyddsombudRibbaskolan Gränna
carina.tallefors@jonkoping.se
070-3023316
Linda Helander SkyddsombudRosenlundsskolan H
Helander.linda@gmail.com
070-2048586
Leif Jansson SkyddsombudStadsgårdsskolan
leif.jansson17@gmail.com
070-7407576
Tord Eidering SkyddsombudTabergskolan
tord.eidering@gmail.com
036-102429
Mats Ydman SkyddsombudTalavidskolan
mats.ydman@jonkoping.se
036-102764
070-2834033
Joakim Kalvik SkyddsombudTeam J-son skola
kalvik80@hotmail.com
036-3330450
073-9882579
Annika Larlind SkyddsombudTenhultskolan
annika.larlind@jonkoping.se
036-104056
070-5511341
Linda Bolin SkyddsombudVuxengymnasiet
linda.bolin@jonkoping.se
073-5287353
Charlie Heinpalu Kommunföreningsordförande
charlie.heinpalu@lr.se
036-105715
070-6108814

Charlie Heinpalu
Kommunombud
charlie.heinpalu@lr.se
036-105715
070-6108814

Ralf Hintz
Kommunombud biträdande
ralf.hintz@jonkoping.se
036-106217

Anders Carlsson
Kommunombud biträdande
anders.carlsson@lr.se
036-105715
070-3739469

Lena Hartvigsson
Kommunombud biträdande
lena.hartvigsson@jonkoping.se
036-102939
072-9328843

Lisbeth Ritzman
Kommunombud biträdande
lisbeth.ritzman@jonkoping.se
070-6229114

Magnus-Lewi Johansson
Kommunombud biträdande
magnus-lewi.johansson@jonkoping.se
036-106597
070-1134898

Susanne Axfors
Kommunombud biträdande
susanne@axfors.se
070-2438991

Magnus Ekelund
Lokalombud, Anna och Alfred Dalinskolan
magnus.ekelund@jonkoping.se
0390-12144

Hans Mattias Häll
Lokalombud, Attarpsskolan 6-9
mattias.hall@jonkoping.se
036-106515
073-4259459

Lena Logan
Lokalombud, Brodalsskolan
lena.logan@jonkoping.se
036-103674
070-2116061

Håkan Törnqvist
Lokalombud, Bäckadalsgymnasiet
hakan.tornqvist@jonkoping.se
0706627496

Bodo Bergström
Lokalombud, Bäckadalsgymnasiet
bodo.bergstrom@jonkoping.se
073-6128421
076-1929146

Johanna Fälth
Lokalombud, Bäckadalsgymnasiet TTC
johanna.falth@jonkoping.se
073-0792465
070-4993131

Gunilla Tomth
Lokalombud, Egnahemsskolan
gunilla.tomt-nordstrom@jonkoping.se
070-3160231

Martin Klerung
Lokalombud, Erik Dahlbergsgymnasiet
martin.klerung@jonkoping.se
036-106225
070-2354699

Lena Hartvigsson
Lokalombud, Erik Dahlbergsgymnasiet
lena.hartvigsson@jonkoping.se
036-102939
072-9328843

Peter Jonsson
Lokalombud, Flahultskolan
peter.johnsson@jonkoping.se
073-6323289

Philipp Riedel
Lokalombud, Grennaskolan
philipp.riedel@gmx.net
0390-56150
073-0769018

Carina Lundberg
Lokalombud, Hisingstorpsskolan
carina.lundberg@jonkoping.se
070-9227361

Marcus Hellström
Lokalombud, Hovslättsskolan
marcus.hellstrom@jonkoping.se
070-7396046

Therese Karlsson
Lokalombud, Internationella Engelska skolan i Jönköping
therese.karlsson.jonkoping@engelska.se
070-6363373

Anna Lennartsson
Lokalombud, Kulturskolan
anna.lennartsson1@jonkoping.se
073-9534780

Lovisa Skoglund
Lokalombud, Kungsgymnasiet
lovisa.skoglund@jks.se
070-4442440

Björn Kornhed
Lokalombud, Kålgårdsskolan
bjorn.kornhed@jonkoping.se
036-107895
070-2175859

Maria Jerkelund
Lokalombud, Lernia AB, Jönköpings kommun
marjer1@hotmail.com
073-5418923

Kristina Wickelgren
Lokalombud, Ljud & Bildskolan i Jönköping
kristina.wickelgren@lbs.se
070-9323913

Jonas Rosander
Lokalombud, Ljungarumsskolan
jonas.rosander@jonkoping.se
036-106125
070-5668312

Martin Aläng
Lokalombud, Per Brahegymnasiet
martin.alang@jonkoping.se
036-105418
073-2420210

Stina Geijer
Lokalombud, Plusgymnasiet Jönköping
stina.geijer@plusgymnasiet.se
070-5313096

Helen Karlsson
Lokalombud, Prolympia Jönköping
helen.karlsson@prolympia.se
036-2901352
073-9562076

John Ericson
Lokalombud, Ribbaskolan Gränna
John.ericson@jonkoping.se
0390-33305
070-8640786

Azrina Herco
Lokalombud, Rosenlundsskolan H
azrinak@hotmail.com
036-106370
073-6811228

Anders Torhall
Lokalombud, Stadsgårdsskolan
anders.torhall@jonkoping.se
036-106482

Linda Starby
Lokalombud, Tabergskolan
linda.starby@jonkoping.se
073-0469530

Sofie Ring
Lokalombud, Talavidskolan
sofie.ring@jonkoping.se
036-106160
070-5175486

Anna-Karin Bjermqvist
Lokalombud, Tenhults Naturbruksgymnasium
anna-karin.bjermqvist@rjl.se
070-4290513

Mattias Pomphrey
Lokalombud, Ölmstadskolan
mattias.pomphrey@jonkoping.se
070-5677842

Anders Carlsson
Huvudskyddsombud
anders.carlsson@lr.se
036-105715
070-3739469

Sara Odhner
Skyddsombud, ABF Vux Jönköping
sara.odhner@gmail.com
070-9589468

Christer Floberg
Skyddsombud, Anna och Alfred Dalinskolan
christer.floberg@jonkoping.se

Annakarin Wigren Svensson
Skyddsombud, Attarpsskolan 6-9
anna-karin.vigren-svensson@jonkoping.se
070-8617686
070-8617686

Mirjam Bromander
Skyddsombud, Attarpsskolan F-5
mirjam.bromander@jonkoping.se
070-4465865

Stefan Jonasson
Skyddsombud, Bäckadalsgymnasiet
stefan.jonasson@jonkoping.se
036-107871
070-8730107

Gunilla Tomth
Skyddsombud, Egnahemsskolan
gunilla.tomt-nordstrom@jonkoping.se
070-3160231

Maria Wiberg
Skyddsombud, Erik Dahlbergsgymnasiet
maria.wiberg@jonkoping.se
036-106244
070-4452590

Erik Lund
Skyddsombud, Flahultskolan
erik.lund@jonkoping.se
070-6549829

Janine Bokor
Skyddsombud, Grennaskolan
janine.bokor@jonkoping.se
070-6975867

Helena Sigblad
Skyddsombud, Hisingstorpsskolan
helena.sigblad@telia.com
070-5391589

Daniel Jaensson
Skyddsombud, Junedalsskolan
daniel.jaensson@jonkoping.se
073-3747288

Jennie Tengblad
Skyddsombud, Lekerydsskolan
jennie.tengblad@jonkoping.se
070-4076902

Martin Kvist
Skyddsombud, Lernia Utbildning Jönköping
martinkvist75@gmail.com
072-5171344

Sabina Claesson
Skyddsombud, Ljungarumsskolan
sabina.claesson@jonkoping.se
070-3182899

Thomas Rostedt
Skyddsombud, Per Brahegymnasiet
thomas.rostedt@jonkoping.se
036-106481

Therese Lindell
Skyddsombud, Plusgymnasiet Jönköping
therese.lindell@plusgymnasiet.se
070-9924338

Carina Tallefors
Skyddsombud, Ribbaskolan Gränna
carina.tallefors@jonkoping.se
070-3023316

Linda Helander
Skyddsombud, Rosenlundsskolan H
Helander.linda@gmail.com
070-2048586

Leif Jansson
Skyddsombud, Stadsgårdsskolan
leif.jansson17@gmail.com
070-7407576

Tord Eidering
Skyddsombud, Tabergskolan
tord.eidering@gmail.com
036-102429

Mats Ydman
Skyddsombud, Talavidskolan
mats.ydman@jonkoping.se
036-102764
070-2834033

Joakim Kalvik
Skyddsombud, Team J-son skola
kalvik80@hotmail.com
036-3330450
073-9882579

Annika Larlind
Skyddsombud, Tenhultskolan
annika.larlind@jonkoping.se
036-104056
070-5511341

Linda Bolin
Skyddsombud, Vuxengymnasiet
linda.bolin@jonkoping.se
073-5287353

Charlie Heinpalu
Kommunföreningsordförande
charlie.heinpalu@lr.se
036-105715
070-6108814