Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Alexandra Johansson Kommunombud biträdande
Alexandra.johansson@kinda.se
070-6251843
Marie Nord LokalombudKinda Lärcentrum
marie.nord@kinda.se
070-2536417
070-6824642
Annica Rydkvist LokalombudVärgårdsskolan
a.rydkvist@gmail.com
070-2773102
Karin Wassberger LokalombudVärgårdsskolan
kwassberger@hotmail.com
0494-19218
070-8833713
Helena Brunberg SkyddsombudVärgårdsskolan
helena.brunberg@gmail.com
0494-19020
Alexandra Johansson Kommunföreningsordförande vice
Alexandra.johansson@kinda.se
070-6251843
Charlotte Barton Kommunföreningsordförande vice
charlotte.barton@kinda.se
0494-19233
070-3427294

Alexandra Johansson
Kommunombud biträdande
Alexandra.johansson@kinda.se
070-6251843

Marie Nord
Lokalombud, Kinda Lärcentrum
marie.nord@kinda.se
070-2536417
070-6824642

Annica Rydkvist
Lokalombud, Värgårdsskolan
a.rydkvist@gmail.com
070-2773102

Karin Wassberger
Lokalombud, Värgårdsskolan
kwassberger@hotmail.com
0494-19218
070-8833713

Helena Brunberg
Skyddsombud, Värgårdsskolan
helena.brunberg@gmail.com
0494-19020

Alexandra Johansson
Kommunföreningsordförande vice
Alexandra.johansson@kinda.se
070-6251843

Charlotte Barton
Kommunföreningsordförande vice
charlotte.barton@kinda.se
0494-19233
070-3427294


Vill du kontakta Kindas web-redaktör tar du kontakt med Rolf Hallberg