Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Marita Lindström Kommunombud biträdande
marita.lindstrom@koping.se
0221-25451
076-3095501
Anna Magnusson Gardelin LokalombudKarlbergsskolan
anna.gardelin@koping.se
Katarina Jakobsson LokalombudKompetenscenter
katarina.jakobsson@koping.se
0736620377
070-2834122
Kaisa Fors LokalombudKompetenscenter
kaisa.engman-fors@koping.se
0221-25471
070-5909221
Jimmy Wallon LokalombudScheeleskolan
jimmy.wallon@koping.se
0221-25236
073-8126599
Marita Lindström LokalombudUllvigymnasiet
marita.lindstrom@koping.se
0221-25451
076-3095501
Thomas Edblom SkyddsombudKompetenscenter
thomas.edblom@koping.se
0221-25496
073-9852207
Ulrika Nälsén SkyddsombudScheeleskolan
ulrika.nalsen@koping.se
070-9766136
Kristina Lundin SkyddsombudUllvigymnasiet
kristina@lundin.com
0221-25455
070-3305026
Anna Magnusson Gardelin Kommunföreningsordförande
anna.gardelin@koping.se

Marita Lindström
Kommunombud biträdande
marita.lindstrom@koping.se
0221-25451
076-3095501

Anna Magnusson Gardelin
Lokalombud, Karlbergsskolan
anna.gardelin@koping.se

Katarina Jakobsson
Lokalombud, Kompetenscenter
katarina.jakobsson@koping.se
0736620377
070-2834122

Kaisa Fors
Lokalombud, Kompetenscenter
kaisa.engman-fors@koping.se
0221-25471
070-5909221

Jimmy Wallon
Lokalombud, Scheeleskolan
jimmy.wallon@koping.se
0221-25236
073-8126599

Marita Lindström
Lokalombud, Ullvigymnasiet
marita.lindstrom@koping.se
0221-25451
076-3095501

Thomas Edblom
Skyddsombud, Kompetenscenter
thomas.edblom@koping.se
0221-25496
073-9852207

Ulrika Nälsén
Skyddsombud, Scheeleskolan
ulrika.nalsen@koping.se
070-9766136

Kristina Lundin
Skyddsombud, Ullvigymnasiet
kristina@lundin.com
0221-25455
070-3305026

Anna Magnusson Gardelin
Kommunföreningsordförande
anna.gardelin@koping.se