Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Ingemar Gradin Kommunombud
ingemar.gradin@kramfors.se
070-6037818
Helene Asplund Kommunombud biträdande
helene.asplund@kramfors.se
072-2091026
Lena Östling LokalombudGudmundråskolan
osle6589@gmail.com
070-6909973
Daniel Söderström LokalombudKomvux
daniel.sjoberg-12@hotmail.com
070-2404774
Kirsi Karlsson LokalombudNordingråskolan
kirsi.karlsson@kramfors.se
0612-80000
073-6924798
Brita Oldbring LokalombudNordvikskolan
brita.oldbring@naturbruk.net
0613-711289
070-5599396
Anna-Karin Sjödin LokalombudÅdalsskolan
annakarin.sjodin@kramfors.se
070-2505125
Helene Asplund Huvudskyddsombud
helene.asplund@kramfors.se
072-2091026
Erik Lundberg SkyddsombudHögakustenskolan
erik.lundberg@kramfors.se
070-6402115
Anders Olsson SkyddsombudKomvux
anders.babelsberg@gmail.com
070-2242801
Ulrika Nyberg SkyddsombudYtterlännässkolan
ulrika.nyberg@kramfors.se
0612-80000
070-5178674

Ingemar Gradin
Kommunombud
ingemar.gradin@kramfors.se
070-6037818

Helene Asplund
Kommunombud biträdande
helene.asplund@kramfors.se
072-2091026

Lena Östling
Lokalombud, Gudmundråskolan
osle6589@gmail.com
070-6909973

Daniel Söderström
Lokalombud, Komvux
daniel.sjoberg-12@hotmail.com
070-2404774

Kirsi Karlsson
Lokalombud, Nordingråskolan
kirsi.karlsson@kramfors.se
0612-80000
073-6924798

Brita Oldbring
Lokalombud, Nordvikskolan
brita.oldbring@naturbruk.net
0613-711289
070-5599396

Anna-Karin Sjödin
Lokalombud, Ådalsskolan
annakarin.sjodin@kramfors.se
070-2505125

Helene Asplund
Huvudskyddsombud
helene.asplund@kramfors.se
072-2091026

Erik Lundberg
Skyddsombud, Högakustenskolan
erik.lundberg@kramfors.se
070-6402115

Anders Olsson
Skyddsombud, Komvux
anders.babelsberg@gmail.com
070-2242801

Ulrika Nyberg
Skyddsombud, Ytterlännässkolan
ulrika.nyberg@kramfors.se
0612-80000
070-5178674