Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Lars Nilsson Kommunombud
lasse.nilsson102@icloud.com
073-3139599
0733139599
Fredrik Jeppsson Kommunombud biträdande
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820
Karin Nilsson Kommunombud biträdande
karinnilssonhammar@gmail.com
044-132483
073-2014887
Alexander Mårtensson LokalombudAntonskolan
alexander.martensson@antonskolan.com
070-9400574
Thomas Karlsson LokalombudAxonaskolan
thomas.m.karlsson@gmail.com
044-310023
070-8689803
Martin Nilsson LokalombudCentralskolan
martin.nilsson@utb.kristianstad.se
073-3833833
073-3833833
Victoria Nilsson LokalombudDegebergaskolan
victoria.nilsson@utb.kristianstad.se
073-0754929
Anja Nilsson LokalombudFjälkinge skola
anja.nilsson@utb.kristianstad.se
044-136670
076-0252691
Fredrik Olsson LokalombudFramtidsgymnasiet Kristianstad
fredrik7010@outlook.com
072-0128363
Greger Flyckt LokalombudFröknegårdskolan
greger.flyckt@utb.kristianstad.se
Lena Ormblom LokalombudGamlegårdskolan
lena.ormblom@utb.kristianstad.se
0728-857826
070-9642422
Malin Fältman LokalombudHammars skola
malin.faltman@utb.kristianstad.se
070-7337015
Lena Winberg LokalombudHelgedalskolan
lena.winberg@utb.kristianstad.se
0733 423463
Jan Kjellberg LokalombudKommunala Musikskolan, Kristianstads kommun
jan.kjellberg@utb.kristianstad.se
073-8532845
0708253351
Johan Grönte LokalombudMilnergymnasiet
johan.gronte@utb.kristianstad.se
044-135976
070-9513754
Eva Ros Baker LokalombudNorretullskolan
Eva.Ros.Baker@utb.kristianstad.se
Anna Falkstedt Svensson LokalombudNosabyskolan
anna.falkstedt-svensson@utb.kristianstad.se
0705362892
Henrik Pedersen LokalombudNosabyskolan
henrik.pedersen@utb.kristianstad.se
044-136023
Malhin Carlsson LokalombudNäsby skola
malhin.carlsson@utb.kristianstad.se
076-8899419
Anni Nilsson LokalombudParkskolan
anni.nilsson@utb.kristianstad.se
073-3171972
072-1744873
Niklas Johansson LokalombudResursskola Kristianstad
niklas.johansson@utb.kristianstad.se
070-8110418
Cecilia Westesson LokalombudRönnowskolan
cecilia.westesson@utb.kristianstad.se
044-135000
070-8500072
Carl Johansson Bruce LokalombudSFI Norra Åsum
carl.bruce@kristianstad.se
070-5748714
070-5748714
Elna Nilsson Svärd LokalombudSlättängsskolan
elna.nilsson-svard@utb.kristianstad.se
044-135263
073-3945902
Tobias Nordholm LokalombudSpängerskolan
tobias.nordholm@utb.kristianstad.se
070-5850852
Anna Nilsson LokalombudSånnaskolan
anna.nilsson@utb.kristianstad.se
070-3317880
Ingrid Lagerroth LokalombudSärskolan, Kristianstads kommun
ingrid.lagerroth@utb.kristianstad.se
Lars Nilsson LokalombudSöderportgymnasiet
lasse.nilsson102@icloud.com
073-3139599
0733139599
Pär Tammo LokalombudTollarps skola
par.tammo@utb.kristianstad.se
Tilda Klyft LokalombudUtvecklingsavdelningen i Kristianstad
tilda.kluft@gmail.com
070-3116702
Linda O'Donnell LokalombudWendesgymnasiet
linda.odonnell@utb.kristianstad.se
044-136900
070-5276813
Catarina Sandell LokalombudViby skola
catarina.sandell@utb.kristianstad.se
044-228575
070-9224289
Linda Pettersson LokalombudVillaskolan
linda.pettersson2@utb.kristianstad.se
070-8636950
Anneke Olsson LokalombudVäskolan
anneke.olsson@utb.kristianstad.se
0734474435
Rickard Håkanson LokalombudÖllsjöskolan
rickard.hakanson@utb.kristianstad.se
044-134132
073-5103067
Jenny Hansson LokalombudÖnnestads folkhögskola
jenny.hansson@onnestadsfolkhogskola.se
076-8654950
Ola Cedergren LokalombudÖnnestads skola
ola.cedergren@utb.kristianstad.se
044-76413
Christopher Nyhlén LokalombudÖnnestadsgymnasiet
christopher.nyhlen@onnestadsgymnasiet.se
070-6433438
Ola Svensson LokalombudÖsteränggymnasiet
ola.svensson@utb.kristianstad.se
044-135351
070-8434331
Maria Wahlund Huvudskyddsombud
maria.wah@telia.com
0763459854
Fredrik Jeppsson Huvudskyddsombud
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820
Karin Nilsson Huvudskyddsombud
karinnilssonhammar@gmail.com
044-132483
073-2014887
Pontus Nilsson Huvudskyddsombud
pontus.nilsson@utb.kristianstad.se
Eva Johansson Huvudskyddsombud
eva.johansson@utb.kristianstad.se
044-135715
073-4163454
Magnus Svensson Huvudskyddsombud
magnus.svensson@utb.kristianstad.se
070-3405468
Kerstin Friman Gustafsson SkyddsombudAntonskolan
kerstin.friman@antonskolan.com
070-8961154
Robert Janiak SkyddsombudChristian 4:s gymnasium
robert.janiak@utb.kristianstad.se
044-136180
Karin Nilsson SkyddsombudFjälkinge skola
karinnilssonhammar@gmail.com
044-132483
073-2014887
Fredrik Olsson SkyddsombudFramtidsgymnasiet Kristianstad
fredrik7010@outlook.com
072-0128363
Magnus Svensson SkyddsombudFröknegårdskolan
magnus.svensson@utb.kristianstad.se
070-3405468
Emma Pettersson SkyddsombudKristianstads Praktiska Gymnasium
emma_pettersson@live.com
070-5388741
Johan Grönte SkyddsombudMilnergymnasiet
johan.gronte@utb.kristianstad.se
044-135976
070-9513754
Cia Persson SkyddsombudNosabyskolan
cia.persson@utb.kristianstad.se
044-136034
073-0633763
Donny Persson SkyddsombudPlusgymnasiet Kristianstad
donny.persson@plusgymnasiet.se
076-8975891
Kristofer Gray SkyddsombudRönnowskolan
kristofergray@live.com
073-3669668
Kajsa Gavelfält SkyddsombudSånnaskolan
kajsa.gavelfalt@utb.kristianstad.se
073-6297974
Cecilia Ahlm Waldén SkyddsombudSöderportgymnasiet
Jimmy Karlsson SkyddsombudSöderportgymnasiet
jimmykarlssons@gmail.com
073-4245865
Joachim Hansson SkyddsombudSöderportgymnasiet
hansson.joachim@gmail.com
076-8709198
Mattias Börjesson SkyddsombudTrolle Ljungby Skola
mattias.borjesson77@hotmail.com
070-2555895
070-2555895
Anna Ivarsson SkyddsombudUtvecklingsavdelningen i Kristianstad
anna.ivarsson@utb.kristianstad.se
Susann Espling SkyddsombudVuxenutbildningen Kristianstad
susann.espling@utb.kristianstad.se
044-136238
076-2455685
Maria Olsson SkyddsombudVäskolan
maria.olsson@utb.kristianstad.se
044-134115
076-8688659
Carolina Ljungberg SkyddsombudÖsteränggymnasiet
mcljungberg@hotmail.com
044-136524
070-3940568
Pernilla Nerpin SkyddsombudÖsteränggymnasiet
pernilla.nerpin@hotmail.com
Tony Tieu SkyddsombudÖsteränggymnasiet
tony3006@gmail.com
044-136536
070-2960788
Cecilia Jansson SkyddsombudÖsteränggymnasiet
ciccilarsson@hotmail.com
Martin Ögren SkyddsombudÖsteränggymnasiet
martin.ogren@utb.kristianstad.se
070-9798060
Lars Nilsson Kommunföreningsordförande
lasse.nilsson102@icloud.com
073-3139599
0733139599
Fredrik Jeppsson Kommunföreningsordförande vice
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820

Lars Nilsson
Kommunombud
lasse.nilsson102@icloud.com
073-3139599
0733139599

Fredrik Jeppsson
Kommunombud biträdande
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820

Karin Nilsson
Kommunombud biträdande
karinnilssonhammar@gmail.com
044-132483
073-2014887

Alexander Mårtensson
Lokalombud, Antonskolan
alexander.martensson@antonskolan.com
070-9400574

Thomas Karlsson
Lokalombud, Axonaskolan
thomas.m.karlsson@gmail.com
044-310023
070-8689803

Martin Nilsson
Lokalombud, Centralskolan
martin.nilsson@utb.kristianstad.se
073-3833833
073-3833833

Victoria Nilsson
Lokalombud, Degebergaskolan
victoria.nilsson@utb.kristianstad.se
073-0754929

Anja Nilsson
Lokalombud, Fjälkinge skola
anja.nilsson@utb.kristianstad.se
044-136670
076-0252691

Fredrik Olsson
Lokalombud, Framtidsgymnasiet Kristianstad
fredrik7010@outlook.com
072-0128363

Greger Flyckt
Lokalombud, Fröknegårdskolan
greger.flyckt@utb.kristianstad.se

Lena Ormblom
Lokalombud, Gamlegårdskolan
lena.ormblom@utb.kristianstad.se
0728-857826
070-9642422

Malin Fältman
Lokalombud, Hammars skola
malin.faltman@utb.kristianstad.se
070-7337015

Lena Winberg
Lokalombud, Helgedalskolan
lena.winberg@utb.kristianstad.se
0733 423463

Jan Kjellberg
Lokalombud, Kommunala Musikskolan, Kristianstads kommun
jan.kjellberg@utb.kristianstad.se
073-8532845
0708253351

Johan Grönte
Lokalombud, Milnergymnasiet
johan.gronte@utb.kristianstad.se
044-135976
070-9513754

Eva Ros Baker
Lokalombud, Norretullskolan
Eva.Ros.Baker@utb.kristianstad.se

Anna Falkstedt Svensson
Lokalombud, Nosabyskolan
anna.falkstedt-svensson@utb.kristianstad.se
0705362892

Henrik Pedersen
Lokalombud, Nosabyskolan
henrik.pedersen@utb.kristianstad.se
044-136023

Malhin Carlsson
Lokalombud, Näsby skola
malhin.carlsson@utb.kristianstad.se
076-8899419

Anni Nilsson
Lokalombud, Parkskolan
anni.nilsson@utb.kristianstad.se
073-3171972
072-1744873

Niklas Johansson
Lokalombud, Resursskola Kristianstad
niklas.johansson@utb.kristianstad.se
070-8110418

Cecilia Westesson
Lokalombud, Rönnowskolan
cecilia.westesson@utb.kristianstad.se
044-135000
070-8500072

Carl Johansson Bruce
Lokalombud, SFI Norra Åsum
carl.bruce@kristianstad.se
070-5748714
070-5748714

Elna Nilsson Svärd
Lokalombud, Slättängsskolan
elna.nilsson-svard@utb.kristianstad.se
044-135263
073-3945902

Tobias Nordholm
Lokalombud, Spängerskolan
tobias.nordholm@utb.kristianstad.se
070-5850852

Anna Nilsson
Lokalombud, Sånnaskolan
anna.nilsson@utb.kristianstad.se
070-3317880

Ingrid Lagerroth
Lokalombud, Särskolan, Kristianstads kommun
ingrid.lagerroth@utb.kristianstad.se

Lars Nilsson
Lokalombud, Söderportgymnasiet
lasse.nilsson102@icloud.com
073-3139599
0733139599

Pär Tammo
Lokalombud, Tollarps skola
par.tammo@utb.kristianstad.se

Tilda Klyft
Lokalombud, Utvecklingsavdelningen i Kristianstad
tilda.kluft@gmail.com
070-3116702

Linda O'Donnell
Lokalombud, Wendesgymnasiet
linda.odonnell@utb.kristianstad.se
044-136900
070-5276813

Catarina Sandell
Lokalombud, Viby skola
catarina.sandell@utb.kristianstad.se
044-228575
070-9224289

Linda Pettersson
Lokalombud, Villaskolan
linda.pettersson2@utb.kristianstad.se
070-8636950

Anneke Olsson
Lokalombud, Väskolan
anneke.olsson@utb.kristianstad.se
0734474435

Rickard Håkanson
Lokalombud, Öllsjöskolan
rickard.hakanson@utb.kristianstad.se
044-134132
073-5103067

Jenny Hansson
Lokalombud, Önnestads folkhögskola
jenny.hansson@onnestadsfolkhogskola.se
076-8654950

Ola Cedergren
Lokalombud, Önnestads skola
ola.cedergren@utb.kristianstad.se
044-76413

Christopher Nyhlén
Lokalombud, Önnestadsgymnasiet
christopher.nyhlen@onnestadsgymnasiet.se
070-6433438

Ola Svensson
Lokalombud, Österänggymnasiet
ola.svensson@utb.kristianstad.se
044-135351
070-8434331

Maria Wahlund
Huvudskyddsombud
maria.wah@telia.com
0763459854

Fredrik Jeppsson
Huvudskyddsombud
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820

Karin Nilsson
Huvudskyddsombud
karinnilssonhammar@gmail.com
044-132483
073-2014887

Pontus Nilsson
Huvudskyddsombud
pontus.nilsson@utb.kristianstad.se

Eva Johansson
Huvudskyddsombud
eva.johansson@utb.kristianstad.se
044-135715
073-4163454

Magnus Svensson
Huvudskyddsombud
magnus.svensson@utb.kristianstad.se
070-3405468

Kerstin Friman Gustafsson
Skyddsombud, Antonskolan
kerstin.friman@antonskolan.com
070-8961154

Robert Janiak
Skyddsombud, Christian 4:s gymnasium
robert.janiak@utb.kristianstad.se
044-136180

Karin Nilsson
Skyddsombud, Fjälkinge skola
karinnilssonhammar@gmail.com
044-132483
073-2014887

Fredrik Olsson
Skyddsombud, Framtidsgymnasiet Kristianstad
fredrik7010@outlook.com
072-0128363

Magnus Svensson
Skyddsombud, Fröknegårdskolan
magnus.svensson@utb.kristianstad.se
070-3405468

Emma Pettersson
Skyddsombud, Kristianstads Praktiska Gymnasium
emma_pettersson@live.com
070-5388741

Johan Grönte
Skyddsombud, Milnergymnasiet
johan.gronte@utb.kristianstad.se
044-135976
070-9513754

Cia Persson
Skyddsombud, Nosabyskolan
cia.persson@utb.kristianstad.se
044-136034
073-0633763

Donny Persson
Skyddsombud, Plusgymnasiet Kristianstad
donny.persson@plusgymnasiet.se
076-8975891

Kristofer Gray
Skyddsombud, Rönnowskolan
kristofergray@live.com
073-3669668

Kajsa Gavelfält
Skyddsombud, Sånnaskolan
kajsa.gavelfalt@utb.kristianstad.se
073-6297974

Cecilia Ahlm Waldén
Skyddsombud, Söderportgymnasiet

Jimmy Karlsson
Skyddsombud, Söderportgymnasiet
jimmykarlssons@gmail.com
073-4245865

Joachim Hansson
Skyddsombud, Söderportgymnasiet
hansson.joachim@gmail.com
076-8709198

Mattias Börjesson
Skyddsombud, Trolle Ljungby Skola
mattias.borjesson77@hotmail.com
070-2555895
070-2555895

Anna Ivarsson
Skyddsombud, Utvecklingsavdelningen i Kristianstad
anna.ivarsson@utb.kristianstad.se

Susann Espling
Skyddsombud, Vuxenutbildningen Kristianstad
susann.espling@utb.kristianstad.se
044-136238
076-2455685

Maria Olsson
Skyddsombud, Väskolan
maria.olsson@utb.kristianstad.se
044-134115
076-8688659

Carolina Ljungberg
Skyddsombud, Österänggymnasiet
mcljungberg@hotmail.com
044-136524
070-3940568

Pernilla Nerpin
Skyddsombud, Österänggymnasiet
pernilla.nerpin@hotmail.com

Tony Tieu
Skyddsombud, Österänggymnasiet
tony3006@gmail.com
044-136536
070-2960788

Cecilia Jansson
Skyddsombud, Österänggymnasiet
ciccilarsson@hotmail.com

Martin Ögren
Skyddsombud, Österänggymnasiet
martin.ogren@utb.kristianstad.se
070-9798060

Lars Nilsson
Kommunföreningsordförande
lasse.nilsson102@icloud.com
073-3139599
0733139599

Fredrik Jeppsson
Kommunföreningsordförande vice
fredrik.jeppsson9@gmail.com
0733-134886
0706252820

Text

Text