Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Mats Eriksson Kommunombud
lararnas.riksforbund@kungsbacka.se
0300-834384
073-5402161
Frida Hagelin Kommunombud biträdande
frida.hagelin@kungsbacka.se
073-0645548
Örjan Modén Kommunombud biträdande
orjan.moden@kungsbacka.se
070-2599609
Jon Thorbjörnson Kommunombud biträdande
jon.thorbjornson@kungsbacka.se
0300-835067
073-3243060
Maria Rundahl Kommunombud biträdande
mia.rundahl@gmail.com
0300-833411
076-6325208
Monica Neptun Kommunombud biträdande
monica.neptun@kungsbacka.se
0300-834518
070-9589044
Maria Rundahl LokalombudAranäsgymnasiet
mia.rundahl@gmail.com
0300-833411
076-6325208
Anna Petrini LokalombudBeda Hallbergs Gymnasium
annasmailadress@spray.se
070-0833697
Frida Hagelin LokalombudElof Lindälvs gymnasium
frida.hagelin@kungsbacka.se
073-0645548
Annika Ohlsson LokalombudFrillesåsskolan
annika.ohlsson@kungsbacka.se
0300-836900
070-4020484
Björn Kollberg LokalombudHedeskolan
bjorn.kollberg@kungsbacka.se
073-0248643
Birgitta Björkman LokalombudIseråsskolan
birgitta.bjorkman@kungsbacka.se
0300-835806
070-8996940
Magnus Carlson LokalombudKapareskolan
magnus.carlsson2@kungsbacka.se
070-8785737
Gunnel Niklasson LokalombudKollaskolan
gunnel.niklasson@kungsbacka.se
0300-834468
070-8120262
Maylen Alfonso Balbuena LokalombudKullaviksskolan
maylen.balbuena@kungsbacka.se
070-4380895
Karin Wikström LokalombudNova Montessoriskola
karin.wikstrom@montenova.se
0300-33374
073-3655415
Katarina Gillerberg LokalombudOnsala Montessoriskola
katarina@gillerberg.se
070-7881098
Ursula Tovelin LokalombudPresseskolan
ursula.tovelin@kungsbacka.se
070-8404249
Kristoffer Svensson LokalombudSmedingeskolan
kristoffer.svensson1@kungsbacka.se
072-3636130
Johan Bergström LokalombudSärö skola
johan.bergstrom@kungsbacka.se
0300-836329
070-8363212
Pia Borgvall LokalombudTingbergsskolan
pia.borgvall@kungsbacka.se
070-9950114
Jon Thorbjörnson LokalombudToråsskolan
jon.thorbjornson@kungsbacka.se
0300-835067
073-3243060
Eva Johansson Gunnarsson LokalombudVarlaskolan
eva.gunnarsson@kungsbacka.se
0300-833699
070-8334799
Jenny Manning LokalombudÅsa Gårdsskolan
jenny.manning@kungsbacka.se
070-8142939
Örjan Modén Huvudskyddsombud
orjan.moden@kungsbacka.se
070-2599609
Frida Hagelin Huvudskyddsombud
frida.hagelin@kungsbacka.se
073-0645548
Åsa Olin SkyddsombudAranäsgymnasiet
asa.olin@kungsbacka.se
0300-833312
070-2352290
Benita Nordberg SkyddsombudBeda Hallbergs Gymnasium
benita.nordberg@kungsbacka.se
0300-833294
070-0833423
Frida Hagelin SkyddsombudElof Lindälvs gymnasium
frida.hagelin@kungsbacka.se
073-0645548
Susann Aspling SkyddsombudFrillesåsskolan
susann.aspling@kungsbacka.se
0300-836900
070-5252925
Birgitta Johansson SkyddsombudHålabäcksskolan
birgitta.b.johansson@kungsbacka.se
Lise-Lotte Hagman Friske SkyddsombudKapareskolan
lise-lotte.hagman@kungsbacka.se
0300-835722
073-6630618
Sören Larsson SkyddsombudKullaviks Montessoriskola
sorenmild@gmail.com
070-7295114
Helena Strömbom SkyddsombudKullaviksskolan
helena.strombom@kungsbacka.se
Tina Samuelsson SkyddsombudNova Montessoriskola
tina.samuelsson@montenova.se
0300-33374
070-6101912
Camilla Sewerin SkyddsombudPresseskolan
camilla.sewerin@kungsbacka.se
0300-835555
073-3188353
Fredrik Wieck SkyddsombudSmedingeskolan
fredrik.wieck@kungsbacka.se
070-9715547
Göran Stråhle SkyddsombudSärö skola
goran.strahle@kungsbacka.se
Jon Thorbjörnson SkyddsombudToråsskolan
jon.thorbjornson@kungsbacka.se
0300-835067
073-3243060
Ewa Hallervik SkyddsombudVarlaskolan
ewa.hallervik@kungsbacka.se
0300-833650
073-0630443
Hanna Candefors SkyddsombudÅsa Gårdsskolan
hanna.candefors@kungsbacka.se
0340-833712
070-9507782
Mats Eriksson Kommunföreningsordförande
lararnas.riksforbund@kungsbacka.se
0300-834384
073-5402161

Mats Eriksson
Kommunombud
lararnas.riksforbund@kungsbacka.se
0300-834384
073-5402161

Frida Hagelin
Kommunombud biträdande
frida.hagelin@kungsbacka.se
073-0645548

Örjan Modén
Kommunombud biträdande
orjan.moden@kungsbacka.se
070-2599609

Jon Thorbjörnson
Kommunombud biträdande
jon.thorbjornson@kungsbacka.se
0300-835067
073-3243060

Maria Rundahl
Kommunombud biträdande
mia.rundahl@gmail.com
0300-833411
076-6325208

Monica Neptun
Kommunombud biträdande
monica.neptun@kungsbacka.se
0300-834518
070-9589044

Maria Rundahl
Lokalombud, Aranäsgymnasiet
mia.rundahl@gmail.com
0300-833411
076-6325208

Anna Petrini
Lokalombud, Beda Hallbergs Gymnasium
annasmailadress@spray.se
070-0833697

Frida Hagelin
Lokalombud, Elof Lindälvs gymnasium
frida.hagelin@kungsbacka.se
073-0645548

Annika Ohlsson
Lokalombud, Frillesåsskolan
annika.ohlsson@kungsbacka.se
0300-836900
070-4020484

Björn Kollberg
Lokalombud, Hedeskolan
bjorn.kollberg@kungsbacka.se
073-0248643

Birgitta Björkman
Lokalombud, Iseråsskolan
birgitta.bjorkman@kungsbacka.se
0300-835806
070-8996940

Magnus Carlson
Lokalombud, Kapareskolan
magnus.carlsson2@kungsbacka.se
070-8785737

Gunnel Niklasson
Lokalombud, Kollaskolan
gunnel.niklasson@kungsbacka.se
0300-834468
070-8120262

Maylen Alfonso Balbuena
Lokalombud, Kullaviksskolan
maylen.balbuena@kungsbacka.se
070-4380895

Karin Wikström
Lokalombud, Nova Montessoriskola
karin.wikstrom@montenova.se
0300-33374
073-3655415

Katarina Gillerberg
Lokalombud, Onsala Montessoriskola
katarina@gillerberg.se
070-7881098

Ursula Tovelin
Lokalombud, Presseskolan
ursula.tovelin@kungsbacka.se
070-8404249

Kristoffer Svensson
Lokalombud, Smedingeskolan
kristoffer.svensson1@kungsbacka.se
072-3636130

Johan Bergström
Lokalombud, Särö skola
johan.bergstrom@kungsbacka.se
0300-836329
070-8363212

Pia Borgvall
Lokalombud, Tingbergsskolan
pia.borgvall@kungsbacka.se
070-9950114

Jon Thorbjörnson
Lokalombud, Toråsskolan
jon.thorbjornson@kungsbacka.se
0300-835067
073-3243060

Eva Johansson Gunnarsson
Lokalombud, Varlaskolan
eva.gunnarsson@kungsbacka.se
0300-833699
070-8334799

Jenny Manning
Lokalombud, Åsa Gårdsskolan
jenny.manning@kungsbacka.se
070-8142939

Örjan Modén
Huvudskyddsombud
orjan.moden@kungsbacka.se
070-2599609

Frida Hagelin
Huvudskyddsombud
frida.hagelin@kungsbacka.se
073-0645548

Åsa Olin
Skyddsombud, Aranäsgymnasiet
asa.olin@kungsbacka.se
0300-833312
070-2352290

Benita Nordberg
Skyddsombud, Beda Hallbergs Gymnasium
benita.nordberg@kungsbacka.se
0300-833294
070-0833423

Frida Hagelin
Skyddsombud, Elof Lindälvs gymnasium
frida.hagelin@kungsbacka.se
073-0645548

Susann Aspling
Skyddsombud, Frillesåsskolan
susann.aspling@kungsbacka.se
0300-836900
070-5252925

Birgitta Johansson
Skyddsombud, Hålabäcksskolan
birgitta.b.johansson@kungsbacka.se

Lise-Lotte Hagman Friske
Skyddsombud, Kapareskolan
lise-lotte.hagman@kungsbacka.se
0300-835722
073-6630618

Sören Larsson
Skyddsombud, Kullaviks Montessoriskola
sorenmild@gmail.com
070-7295114

Helena Strömbom
Skyddsombud, Kullaviksskolan
helena.strombom@kungsbacka.se

Tina Samuelsson
Skyddsombud, Nova Montessoriskola
tina.samuelsson@montenova.se
0300-33374
070-6101912

Camilla Sewerin
Skyddsombud, Presseskolan
camilla.sewerin@kungsbacka.se
0300-835555
073-3188353

Fredrik Wieck
Skyddsombud, Smedingeskolan
fredrik.wieck@kungsbacka.se
070-9715547

Göran Stråhle
Skyddsombud, Särö skola
goran.strahle@kungsbacka.se

Jon Thorbjörnson
Skyddsombud, Toråsskolan
jon.thorbjornson@kungsbacka.se
0300-835067
073-3243060

Ewa Hallervik
Skyddsombud, Varlaskolan
ewa.hallervik@kungsbacka.se
0300-833650
073-0630443

Hanna Candefors
Skyddsombud, Åsa Gårdsskolan
hanna.candefors@kungsbacka.se
0340-833712
070-9507782

Mats Eriksson
Kommunföreningsordförande
lararnas.riksforbund@kungsbacka.se
0300-834384
073-5402161