Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Rose-Marie Lundström Affleckt Kommunombud
rose-marie.affleckt@edu.borlange.se
0243-74951
070-2890630
Ulrika Hedbom Kommunombud biträdande
ulrika.hedbom@leksand.se
0247-80417
070-2694076
Christina Vikström LokalombudInsjöns skola
kristina.wikstrom@leksand.se
0247-80559
070-5234301
Ulrika Hedbom LokalombudLeksands gymnasium
ulrika.hedbom@leksand.se
0247-80417
070-2694076
Agita Sandin LokalombudSammilsdalskolan
agita.sandin@leksand.se
Pauline Samuelsson LokalombudTällberg skola, fritidshem, deltidsförskola
pauline.samuelsson@hotmail.com
0247-80536
070-3323163
Marko Pulkkinen Huvudskyddsombud
marko.pulkkinen@leksand.se
070-2256904
Gunnar Fälldin SkyddsombudInsjöns skola
gunnar.falldin@leksand.se
073-5357073
Bengt Ryss SkyddsombudLeksands gymnasium
bengt.ryss@leksand.se
Kristina Bolinder SkyddsombudLeksands gymnasium
kicki.bolinder@sifferbo.com
070-7208117
Emma Holst SkyddsombudÅkerö skola
emma.solum@leksand.se
076-1970369
Eva Wahlström SkyddsombudÅkerö skola
eva.wahlstrom@leksand.se

Rose-Marie Lundström Affleckt
Kommunombud
rose-marie.affleckt@edu.borlange.se
0243-74951
070-2890630

Ulrika Hedbom
Kommunombud biträdande
ulrika.hedbom@leksand.se
0247-80417
070-2694076

Christina Vikström
Lokalombud, Insjöns skola
kristina.wikstrom@leksand.se
0247-80559
070-5234301

Ulrika Hedbom
Lokalombud, Leksands gymnasium
ulrika.hedbom@leksand.se
0247-80417
070-2694076

Agita Sandin
Lokalombud, Sammilsdalskolan
agita.sandin@leksand.se

Pauline Samuelsson
Lokalombud, Tällberg skola, fritidshem, deltidsförskola
pauline.samuelsson@hotmail.com
0247-80536
070-3323163

Marko Pulkkinen
Huvudskyddsombud
marko.pulkkinen@leksand.se
070-2256904

Gunnar Fälldin
Skyddsombud, Insjöns skola
gunnar.falldin@leksand.se
073-5357073

Bengt Ryss
Skyddsombud, Leksands gymnasium
bengt.ryss@leksand.se

Kristina Bolinder
Skyddsombud, Leksands gymnasium
kicki.bolinder@sifferbo.com
070-7208117

Emma Holst
Skyddsombud, Åkerö skola
emma.solum@leksand.se
076-1970369

Eva Wahlström
Skyddsombud, Åkerö skola
eva.wahlstrom@leksand.se