Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Eva-Lena Medin Kommunombud
eva-lena.medin@lerum.se
070-5842048
Karin Pedersen Kommunombud biträdande
Pederskan@gmail.com
070-3092999
Elisabeth Nilsson LokalombudAlmekärrsskolan
Elisabeth.nilsson@lerum.se
Hanna Karlsson LokalombudKnappekullaskolan
hanna.karlsson@lerum.se
073-5714152
Tomas Eriksson LokalombudKulturskolan
tomas.eriksson@lerum.se
0302-521273
076-1295553
Mikael Högdahl LokalombudKulturskolan
mickesax@gmail.com
072-8752977
072-8752977
Karin Pedersen LokalombudRydsbergsskolan
Pederskan@gmail.com
070-3092999
Charlotte Bergström LokalombudStenkulan
charlotte.bergstrom@lerum.se
070-8760295
070-3282442
Gladys Axenhamn LokalombudTorpskolan
gladys.axenhamn@telia.com
072-7292329
Sofia Molin SkyddsombudAlléskolan Lerum
sofia.hanssonmolin@lerum.se
070-4030317
Eva-Lena Medin Kommunföreningsordförande
eva-lena.medin@lerum.se
070-5842048

Eva-Lena Medin
Kommunombud
eva-lena.medin@lerum.se
070-5842048

Karin Pedersen
Kommunombud biträdande
Pederskan@gmail.com
070-3092999

Elisabeth Nilsson
Lokalombud, Almekärrsskolan
Elisabeth.nilsson@lerum.se

Hanna Karlsson
Lokalombud, Knappekullaskolan
hanna.karlsson@lerum.se
073-5714152

Tomas Eriksson
Lokalombud, Kulturskolan
tomas.eriksson@lerum.se
0302-521273
076-1295553

Mikael Högdahl
Lokalombud, Kulturskolan
mickesax@gmail.com
072-8752977
072-8752977

Karin Pedersen
Lokalombud, Rydsbergsskolan
Pederskan@gmail.com
070-3092999

Charlotte Bergström
Lokalombud, Stenkulan
charlotte.bergstrom@lerum.se
070-8760295
070-3282442

Gladys Axenhamn
Lokalombud, Torpskolan
gladys.axenhamn@telia.com
072-7292329

Sofia Molin
Skyddsombud, Alléskolan Lerum
sofia.hanssonmolin@lerum.se
070-4030317

Eva-Lena Medin
Kommunföreningsordförande
eva-lena.medin@lerum.se
070-5842048