Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Roy Karlsson Kommunombud
royk@bahnhof.se
0510-770703
070-6374617
Ingela Kronlid Kommunombud biträdande
ingela.kronlid@lidkoping.se
0510-770754
073-2317005
Patrik Rieckmann LokalombudBroholmskolan
patrik.rieckmann@broholmskolan.se
0510-771774
070-2488716
Susanne Salomonsson LokalombudBroholmskolan
susanne.salomonsson@broholmskolan.se
076-0930774
Dag Einarsson LokalombudCampus Lidköping
dag.einarsson@lidkoping.se
0510-770995
070-3732418
Sören Claeson LokalombudDalängskolan
soren.claesson@lidkoping.se
070-4487714
Jan Haraldsson Lokalombudde la Gardiegymnasiet
jan.haraldsson@lidkoping.se
0510-771058
070-7995449
Ulf Febring Lokalombudde la Gardiegymnasiet
u_febring@hotmail.com
0510-770681
070-2767414
Eric Sandin Lokalombudde la Gardiegymnasiet
eric.sandin@lidkoping.se
070-3584897
Lena Wahll LokalombudFredriksdalskolan
lena.sodergran@lidkoping.se
070-2257739
Alexandra Staberg LokalombudFredriksdalskolan
alexandra.staberg@lidkoping.se
076-3446943
Tobias Olsson LokalombudMargretelunds ungdomshem
tobias.olsson89@gmail.com
010-4534720
076-8647588
Ingela Kronlid LokalombudRudenschöldskolan
ingela.kronlid@lidkoping.se
0510-770754
073-2317005
Agneta Halldin Huvudskyddsombud
agneta.halldin@lidkoping.se
0510-770666
073-1426642
Stefan Malmenskog SkyddsombudBroholmskolan
stefan.malmenskog@broholmskolan.se
0510-771774
070-2274723
Sofia Fondelius SkyddsombudDalängskolan
sofia.fondelius@lidkoping.se
070-8311363
Patrik Halling Skyddsombudde la Gardiegymnasiet
patrik.halling@lidkoping.se
072-3090806
Åsa Karin Kanat Skyddsombudde la Gardiegymnasiet
asakarin.kanat@lidkoping.se
0510-770750
070-4821091
Britt-Marie Linusson Skyddsombudde la Gardiegymnasiet
britt-marie.linusson@lidkoping.se
Jan Haraldsson Skyddsombudde la Gardiegymnasiet
jan.haraldsson@lidkoping.se
0510-771058
070-7995449
Mats Svensson Skyddsombudde la Gardiegymnasiet
mats.svensson2@lidkoping.se
Lena Wahll SkyddsombudFredriksdalskolan
lena.sodergran@lidkoping.se
070-2257739
Ingela Kronlid SkyddsombudRudenschöldskolan
ingela.kronlid@lidkoping.se
0510-770754
073-2317005
Karin Sundberg SkyddsombudRudenschöldskolan
karin.sundberg@lidkoping.se
0510-770856
073-9874739
Agneta Halldin SkyddsombudRudenschöldskolan
agneta.halldin@lidkoping.se
0510-770666
073-1426642
Solveig Olausson SkyddsombudRudenschöldskolan
solveig_olausson@hotmail.com
0510-770654
070-6723486
Roy Karlsson Kommunföreningsordförande
royk@bahnhof.se
0510-770703
070-6374617

Roy Karlsson
Kommunombud
royk@bahnhof.se
0510-770703
070-6374617

Ingela Kronlid
Kommunombud biträdande
ingela.kronlid@lidkoping.se
0510-770754
073-2317005

Patrik Rieckmann
Lokalombud, Broholmskolan
patrik.rieckmann@broholmskolan.se
0510-771774
070-2488716

Susanne Salomonsson
Lokalombud, Broholmskolan
susanne.salomonsson@broholmskolan.se
076-0930774

Dag Einarsson
Lokalombud, Campus Lidköping
dag.einarsson@lidkoping.se
0510-770995
070-3732418

Sören Claeson
Lokalombud, Dalängskolan
soren.claesson@lidkoping.se
070-4487714

Jan Haraldsson
Lokalombud, de la Gardiegymnasiet
jan.haraldsson@lidkoping.se
0510-771058
070-7995449

Ulf Febring
Lokalombud, de la Gardiegymnasiet
u_febring@hotmail.com
0510-770681
070-2767414

Eric Sandin
Lokalombud, de la Gardiegymnasiet
eric.sandin@lidkoping.se
070-3584897

Lena Wahll
Lokalombud, Fredriksdalskolan
lena.sodergran@lidkoping.se
070-2257739

Alexandra Staberg
Lokalombud, Fredriksdalskolan
alexandra.staberg@lidkoping.se
076-3446943

Tobias Olsson
Lokalombud, Margretelunds ungdomshem
tobias.olsson89@gmail.com
010-4534720
076-8647588

Ingela Kronlid
Lokalombud, Rudenschöldskolan
ingela.kronlid@lidkoping.se
0510-770754
073-2317005

Agneta Halldin
Huvudskyddsombud
agneta.halldin@lidkoping.se
0510-770666
073-1426642

Stefan Malmenskog
Skyddsombud, Broholmskolan
stefan.malmenskog@broholmskolan.se
0510-771774
070-2274723

Sofia Fondelius
Skyddsombud, Dalängskolan
sofia.fondelius@lidkoping.se
070-8311363

Patrik Halling
Skyddsombud, de la Gardiegymnasiet
patrik.halling@lidkoping.se
072-3090806

Åsa Karin Kanat
Skyddsombud, de la Gardiegymnasiet
asakarin.kanat@lidkoping.se
0510-770750
070-4821091

Britt-Marie Linusson
Skyddsombud, de la Gardiegymnasiet
britt-marie.linusson@lidkoping.se

Jan Haraldsson
Skyddsombud, de la Gardiegymnasiet
jan.haraldsson@lidkoping.se
0510-771058
070-7995449

Mats Svensson
Skyddsombud, de la Gardiegymnasiet
mats.svensson2@lidkoping.se

Lena Wahll
Skyddsombud, Fredriksdalskolan
lena.sodergran@lidkoping.se
070-2257739

Ingela Kronlid
Skyddsombud, Rudenschöldskolan
ingela.kronlid@lidkoping.se
0510-770754
073-2317005

Karin Sundberg
Skyddsombud, Rudenschöldskolan
karin.sundberg@lidkoping.se
0510-770856
073-9874739

Agneta Halldin
Skyddsombud, Rudenschöldskolan
agneta.halldin@lidkoping.se
0510-770666
073-1426642

Solveig Olausson
Skyddsombud, Rudenschöldskolan
solveig_olausson@hotmail.com
0510-770654
070-6723486

Roy Karlsson
Kommunföreningsordförande
royk@bahnhof.se
0510-770703
070-6374617