Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Eva Flytström Persson Kommunombud
eva.flytstrom-persson@ludvika.se
070-5241869
Katarina Granfors Kommunombud biträdande
Katarina.granfors@ludvika.se
076-8476665
Mohamed Maldi LokalombudABB Industrigymnasium Ludvika
mohamed.maldi@abbindustrigymnasium.se
0240-591344
David Rindeskog LokalombudHögbergsskolan
david.rindeskog@vbu.ludvika.se
0240-86524
0725329401
Mariella Andersson LokalombudHögbergsskolan
andersson.mariella@gmail.com
070-2894878
Helena Gustafsson LokalombudKyrkskolan
helena.gustafsson@edu.smedjebacken.se
072-2037679
Lena Karlsson LokalombudLorensbergaskolan
lena.karlsson2@ludvika.se
076-3671750
Anna Moström LokalombudMarnässkolan
070-7728214
Birgitta Stenklo LokalombudParkskolan
birgitta.stenklo@ludvika.se
070-3029070
Tomas Karlbäck LokalombudVästerbergslagens utbildningsförbund
tomas.karlback@vbu.ludvika.se
072-2094954
Eva Flytström Persson Huvudskyddsombud
eva.flytstrom-persson@ludvika.se
070-5241869
Katarina Granfors SkyddsombudHåksbergs skola F-6
Katarina.granfors@ludvika.se
076-8476665
Eva-Lena Larsson SkyddsombudHögbergsskolan
evalenateater@gmail.com
0730980118
Mariella Andersson SkyddsombudHögbergsskolan
andersson.mariella@gmail.com
070-2894878
Örjan Johansson SkyddsombudHögbergsskolan
orjan.johansson@vbu.ludvika.se
070-5203764
Lenica Hansson-Singh SkyddsombudHögbergsskolan
lenica69@yahoo.com
0240-86524
073-0323919
Åsa Höijer SkyddsombudKyrkskolan
asa.hoijer@ludvika.se
070-4429410
Ann-Christine Nordmark SkyddsombudLorensbergaskolan
ann-christine.nordmark@ludvika.se
070-2451592
Lars Hultgren SkyddsombudLorensbergaskolan
lars.hultgren@ludvika.se
070-3494085
Eva Flytström Persson Kommunföreningsordförande
eva.flytstrom-persson@ludvika.se
070-5241869

Eva Flytström Persson
Kommunombud
eva.flytstrom-persson@ludvika.se
070-5241869

Katarina Granfors
Kommunombud biträdande
Katarina.granfors@ludvika.se
076-8476665

Mohamed Maldi
Lokalombud, ABB Industrigymnasium Ludvika
mohamed.maldi@abbindustrigymnasium.se
0240-591344

David Rindeskog
Lokalombud, Högbergsskolan
david.rindeskog@vbu.ludvika.se
0240-86524
0725329401

Mariella Andersson
Lokalombud, Högbergsskolan
andersson.mariella@gmail.com
070-2894878

Helena Gustafsson
Lokalombud, Kyrkskolan
helena.gustafsson@edu.smedjebacken.se
072-2037679

Lena Karlsson
Lokalombud, Lorensbergaskolan
lena.karlsson2@ludvika.se
076-3671750

Anna Moström
Lokalombud, Marnässkolan
070-7728214

Birgitta Stenklo
Lokalombud, Parkskolan
birgitta.stenklo@ludvika.se
070-3029070

Tomas Karlbäck
Lokalombud, Västerbergslagens utbildningsförbund
tomas.karlback@vbu.ludvika.se
072-2094954

Eva Flytström Persson
Huvudskyddsombud
eva.flytstrom-persson@ludvika.se
070-5241869

Katarina Granfors
Skyddsombud, Håksbergs skola F-6
Katarina.granfors@ludvika.se
076-8476665

Eva-Lena Larsson
Skyddsombud, Högbergsskolan
evalenateater@gmail.com
0730980118

Mariella Andersson
Skyddsombud, Högbergsskolan
andersson.mariella@gmail.com
070-2894878

Örjan Johansson
Skyddsombud, Högbergsskolan
orjan.johansson@vbu.ludvika.se
070-5203764

Lenica Hansson-Singh
Skyddsombud, Högbergsskolan
lenica69@yahoo.com
0240-86524
073-0323919

Åsa Höijer
Skyddsombud, Kyrkskolan
asa.hoijer@ludvika.se
070-4429410

Ann-Christine Nordmark
Skyddsombud, Lorensbergaskolan
ann-christine.nordmark@ludvika.se
070-2451592

Lars Hultgren
Skyddsombud, Lorensbergaskolan
lars.hultgren@ludvika.se
070-3494085

Eva Flytström Persson
Kommunföreningsordförande
eva.flytstrom-persson@ludvika.se
070-5241869