Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Lotten Wahlström Kommunombud
lotten.wahlstrom@edu.lycksele.se
0950-16362
070-6563701
Birgit Zakrisson Kommunombud biträdande
birgit.zakrisson@edu.lycksele.se
0950-16359
073-8095684
Hanna Blomqvist Kommunombud biträdande
hanna.blomqvist@edu.lycksele.se
0950-16415
070-3441444
Inger Boman LokalombudFinnbacksskolan
inger.fredriksson@edu.lycksele.se
0950-16870
070-3547482
Nicklas Burman LokalombudFinnbacksskolan
nicklas.burman@edu.lycksele.se
070-3388561
Erika Johansson LokalombudNorrängsskolan
erika.johansson@gmail.com
Sara Arvidsson LokalombudTannbergsskolan
s.arvidsson@hotmail.com
070-2590796
Birgit Zakrisson LokalombudTannbergsskolan
birgit.zakrisson@edu.lycksele.se
0950-16359
073-8095684
Hanna Blomqvist LokalombudTannbergsskolan
hanna.blomqvist@edu.lycksele.se
0950-16415
070-3441444
Ulrika Gjertz SkyddsombudFinnbacksskolan
ulrika.gjertz@edu.lycksele.se
0950-16870
070-2454414
Victoria Hvirfvel SkyddsombudFinnbacksskolan
victoria.hvirfvel@edu.lycksele.se
0950-16600
070-261797
Lars Hövenmark SkyddsombudTannbergsskolan
lars.hovenmark@edu.lycksele.se
Lisbeth Carina Wenås SkyddsombudTannbergsskolan
lisbethws@hotmail.com
070-3549464

Lotten Wahlström
Kommunombud
lotten.wahlstrom@edu.lycksele.se
0950-16362
070-6563701

Birgit Zakrisson
Kommunombud biträdande
birgit.zakrisson@edu.lycksele.se
0950-16359
073-8095684

Hanna Blomqvist
Kommunombud biträdande
hanna.blomqvist@edu.lycksele.se
0950-16415
070-3441444

Inger Boman
Lokalombud, Finnbacksskolan
inger.fredriksson@edu.lycksele.se
0950-16870
070-3547482

Nicklas Burman
Lokalombud, Finnbacksskolan
nicklas.burman@edu.lycksele.se
070-3388561

Erika Johansson
Lokalombud, Norrängsskolan
erika.johansson@gmail.com

Sara Arvidsson
Lokalombud, Tannbergsskolan
s.arvidsson@hotmail.com
070-2590796

Birgit Zakrisson
Lokalombud, Tannbergsskolan
birgit.zakrisson@edu.lycksele.se
0950-16359
073-8095684

Hanna Blomqvist
Lokalombud, Tannbergsskolan
hanna.blomqvist@edu.lycksele.se
0950-16415
070-3441444

Ulrika Gjertz
Skyddsombud, Finnbacksskolan
ulrika.gjertz@edu.lycksele.se
0950-16870
070-2454414

Victoria Hvirfvel
Skyddsombud, Finnbacksskolan
victoria.hvirfvel@edu.lycksele.se
0950-16600
070-261797

Lars Hövenmark
Skyddsombud, Tannbergsskolan
lars.hovenmark@edu.lycksele.se

Lisbeth Carina Wenås
Skyddsombud, Tannbergsskolan
lisbethws@hotmail.com
070-3549464