Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Mona Dahlqvist Schiller Kommunombud
mona.dahlqvist-schiller@lysekil.se
0523-19302
070-5697249
Jessica Enander Kommunombud biträdande
jessica.enander@uddevalla.se
070-7463992
Mona Dahlqvist Schiller LokalombudGullmarsgymnasiet
mona.dahlqvist-schiller@lysekil.se
0523-19302
070-5697249
Susanne Kindstedt LokalombudGullmarsskolan
susanne.kindstedt@lysekil.se
070-6823198
Christina Hedén LokalombudMariedalsskolan
kiki.heden@lysekil.se
070-2013974
Pia Karlsson LokalombudStångenässkolan
pia.karlsson4@lysekil.se
0522-642416
070-6028476
Håkan Kindstedt Huvudskyddsombud
hakan.kindstedt@lysekil.se
070-2178822
Malin Jonsson SkyddsombudGullmarsgymnasiet
malin.jonsson@lysekil.se
076-0827945
Mona Dahlqvist Schiller SkyddsombudGullmarsgymnasiet
mona.dahlqvist-schiller@lysekil.se
0523-19302
070-5697249
Maria Basha SkyddsombudHögskolecentrum
mariapasha100@gmail.com
0790796936
Kristine Karlstad Elfström SkyddsombudMariedalsskolan
Kristine.Karlstad@lysekil.se
073-1802739

Mona Dahlqvist Schiller
Kommunombud
mona.dahlqvist-schiller@lysekil.se
0523-19302
070-5697249

Jessica Enander
Kommunombud biträdande
jessica.enander@uddevalla.se
070-7463992

Mona Dahlqvist Schiller
Lokalombud, Gullmarsgymnasiet
mona.dahlqvist-schiller@lysekil.se
0523-19302
070-5697249

Susanne Kindstedt
Lokalombud, Gullmarsskolan
susanne.kindstedt@lysekil.se
070-6823198

Christina Hedén
Lokalombud, Mariedalsskolan
kiki.heden@lysekil.se
070-2013974

Pia Karlsson
Lokalombud, Stångenässkolan
pia.karlsson4@lysekil.se
0522-642416
070-6028476

Håkan Kindstedt
Huvudskyddsombud
hakan.kindstedt@lysekil.se
070-2178822

Malin Jonsson
Skyddsombud, Gullmarsgymnasiet
malin.jonsson@lysekil.se
076-0827945

Mona Dahlqvist Schiller
Skyddsombud, Gullmarsgymnasiet
mona.dahlqvist-schiller@lysekil.se
0523-19302
070-5697249

Maria Basha
Skyddsombud, Högskolecentrum
mariapasha100@gmail.com
0790796936

Kristine Karlstad Elfström
Skyddsombud, Mariedalsskolan
Kristine.Karlstad@lysekil.se
073-1802739