Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Per Källman Kommunombud
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498
Carl Eliasson Kommunombud biträdande
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077
Linda Furnander Kommunombud biträdande
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139
Sabine Karlsson LokalombudFritslaskolan
sabine.karlsson@mark.se
073-6867611
Carina Carlsson LokalombudMarks gymnasieskola/Kunskapens hus
carina_carlsson@yahoo.com
070-4227272
Carl Eliasson LokalombudStommenskolan
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077
Anders Fagander LokalombudStrömma Naturbrukscentrum
anders.fagander@yahoo.se
0301-47518
070-6796970
Therese Lennhager LokalombudStrömskolan
therese.lennhager@mark.se
0320-217360
073-9597524
Eleonor Mattsson LokalombudSätilaskolan
Eleonor.Mattsson@mark.se
073-9878878
Morgan Bergh LokalombudVuxenutbildningen i Mark
morgan.bergh@mark.se
0320-217582
070-3023979
Susanne Stenberg LokalombudÖrbyskolan
susanne.stenberg@mark.se
0320-217335
Linda Furnander Huvudskyddsombud
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139
Sabine Karlsson SkyddsombudFritslaskolan
sabine.karlsson@mark.se
073-6867611
Carina Carlsson SkyddsombudMarks gymnasieskola/Kunskapens hus
carina_carlsson@yahoo.com
070-4227272
Linda Furnander SkyddsombudMarks gymnasieskola/Kunskapens hus
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139
Carl Eliasson SkyddsombudStommenskolan
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077
Therese Lennhager SkyddsombudStrömskolan
therese.lennhager@mark.se
0320-217360
073-9597524
Morgan Bergh SkyddsombudVuxenutbildningen i Mark
morgan.bergh@mark.se
0320-217582
070-3023979
Nils-Erik Johansson SkyddsombudÄngskolan
nils-erik.johansson@mark.se
0320-21700
Kristina Albinsson SkyddsombudÖrbyskolan
kristina.albinsson@mark.se
0320-17466
Per Källman Kommunföreningsordförande
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498
Linda Furnander Kommunföreningsordförande vice
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Per Källman
Kommunombud
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498

Carl Eliasson
Kommunombud biträdande
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077

Linda Furnander
Kommunombud biträdande
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Sabine Karlsson
Lokalombud, Fritslaskolan
sabine.karlsson@mark.se
073-6867611

Carina Carlsson
Lokalombud, Marks gymnasieskola/Kunskapens hus
carina_carlsson@yahoo.com
070-4227272

Carl Eliasson
Lokalombud, Stommenskolan
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077

Anders Fagander
Lokalombud, Strömma Naturbrukscentrum
anders.fagander@yahoo.se
0301-47518
070-6796970

Therese Lennhager
Lokalombud, Strömskolan
therese.lennhager@mark.se
0320-217360
073-9597524

Eleonor Mattsson
Lokalombud, Sätilaskolan
Eleonor.Mattsson@mark.se
073-9878878

Morgan Bergh
Lokalombud, Vuxenutbildningen i Mark
morgan.bergh@mark.se
0320-217582
070-3023979

Susanne Stenberg
Lokalombud, Örbyskolan
susanne.stenberg@mark.se
0320-217335

Linda Furnander
Huvudskyddsombud
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Sabine Karlsson
Skyddsombud, Fritslaskolan
sabine.karlsson@mark.se
073-6867611

Carina Carlsson
Skyddsombud, Marks gymnasieskola/Kunskapens hus
carina_carlsson@yahoo.com
070-4227272

Linda Furnander
Skyddsombud, Marks gymnasieskola/Kunskapens hus
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Carl Eliasson
Skyddsombud, Stommenskolan
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077

Therese Lennhager
Skyddsombud, Strömskolan
therese.lennhager@mark.se
0320-217360
073-9597524

Morgan Bergh
Skyddsombud, Vuxenutbildningen i Mark
morgan.bergh@mark.se
0320-217582
070-3023979

Nils-Erik Johansson
Skyddsombud, Ängskolan
nils-erik.johansson@mark.se
0320-21700

Kristina Albinsson
Skyddsombud, Örbyskolan
kristina.albinsson@mark.se
0320-17466

Per Källman
Kommunföreningsordförande
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498

Linda Furnander
Kommunföreningsordförande vice
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139