Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Per Källman Kommunombud
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498
Carl Eliasson Kommunombud biträdande
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077
Linda Furnander Kommunombud biträdande
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139
Susanne Nystedt LokalombudFritslaskolan
susanne.nystedt@hotmail.com
070-7673818
Sladana Mijatovic LokalombudLyckeskolan
sladana.mijatovic@mark.se
0723137126
Carina Carlsson LokalombudMarks gymnasieskola/Kunskapens hus
carina_carlsson@yahoo.com
070-4227272
Anna Eliasson LokalombudSjöbyskolan
anna.eliasson2@mark.se
0320-217000
070-1752038
Carl Eliasson LokalombudStommenskolan
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077
Daniel Bystedt LokalombudStrömma Naturbrukscentrum
dlbystedt@gmail.com
073-9240480
Therese Lennhager LokalombudStrömskolan
therese.lennhager@mark.se
0320-217360
073-9597524
Eleonor Mattsson LokalombudSätilaskolan
Eleonor.Mattsson@mark.se
073-9878878
Morgan Bergh LokalombudVuxenutbildningen i Mark
morgan.bergh@mark.se
0320-217582
070-3023979
Marie Danielsson LokalombudÄngskolan
Maries.Danielsson@mark.se
0320-217445
070-3288788
Susanne Stenberg LokalombudÖrbyskolan
susanne.stenberg@mark.se
0320-217335
Linda Furnander Huvudskyddsombud
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139
Leif Bergqvist SkyddsombudFritslaskolan
leif.bergqvist@mark.se
0320-217735
073-6721212
Sladana Mijatovic SkyddsombudLyckeskolan
sladana.mijatovic@mark.se
0723137126
Linda Furnander SkyddsombudMarks gymnasieskola/Kunskapens hus
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139
Anna Eliasson SkyddsombudSjöbyskolan
anna.eliasson2@mark.se
0320-217000
070-1752038
Carl Eliasson SkyddsombudStommenskolan
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077
Therese Lennhager SkyddsombudStrömskolan
therese.lennhager@mark.se
0320-217360
073-9597524
Eleonor Mattsson SkyddsombudSätilaskolan
Eleonor.Mattsson@mark.se
073-9878878
Morgan Bergh SkyddsombudVuxenutbildningen i Mark
morgan.bergh@mark.se
0320-217582
070-3023979
Nils-Erik Johansson SkyddsombudÄngskolan
nils-erik.johansson@mark.se
0320-21700
Kristina Albinsson SkyddsombudÖrbyskolan
kristina.albinsson@mark.se
0320-17466
Per Källman Kommunföreningsordförande
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498
Linda Furnander Kommunföreningsordförande vice
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Per Källman
Kommunombud
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498

Carl Eliasson
Kommunombud biträdande
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077

Linda Furnander
Kommunombud biträdande
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Susanne Nystedt
Lokalombud, Fritslaskolan
susanne.nystedt@hotmail.com
070-7673818

Sladana Mijatovic
Lokalombud, Lyckeskolan
sladana.mijatovic@mark.se
0723137126

Carina Carlsson
Lokalombud, Marks gymnasieskola/Kunskapens hus
carina_carlsson@yahoo.com
070-4227272

Anna Eliasson
Lokalombud, Sjöbyskolan
anna.eliasson2@mark.se
0320-217000
070-1752038

Carl Eliasson
Lokalombud, Stommenskolan
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077

Daniel Bystedt
Lokalombud, Strömma Naturbrukscentrum
dlbystedt@gmail.com
073-9240480

Therese Lennhager
Lokalombud, Strömskolan
therese.lennhager@mark.se
0320-217360
073-9597524

Eleonor Mattsson
Lokalombud, Sätilaskolan
Eleonor.Mattsson@mark.se
073-9878878

Morgan Bergh
Lokalombud, Vuxenutbildningen i Mark
morgan.bergh@mark.se
0320-217582
070-3023979

Marie Danielsson
Lokalombud, Ängskolan
Maries.Danielsson@mark.se
0320-217445
070-3288788

Susanne Stenberg
Lokalombud, Örbyskolan
susanne.stenberg@mark.se
0320-217335

Linda Furnander
Huvudskyddsombud
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Leif Bergqvist
Skyddsombud, Fritslaskolan
leif.bergqvist@mark.se
0320-217735
073-6721212

Sladana Mijatovic
Skyddsombud, Lyckeskolan
sladana.mijatovic@mark.se
0723137126

Linda Furnander
Skyddsombud, Marks gymnasieskola/Kunskapens hus
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139

Anna Eliasson
Skyddsombud, Sjöbyskolan
anna.eliasson2@mark.se
0320-217000
070-1752038

Carl Eliasson
Skyddsombud, Stommenskolan
carl.eliasson@mark.se
0320-217020
073-6803077

Therese Lennhager
Skyddsombud, Strömskolan
therese.lennhager@mark.se
0320-217360
073-9597524

Eleonor Mattsson
Skyddsombud, Sätilaskolan
Eleonor.Mattsson@mark.se
073-9878878

Morgan Bergh
Skyddsombud, Vuxenutbildningen i Mark
morgan.bergh@mark.se
0320-217582
070-3023979

Nils-Erik Johansson
Skyddsombud, Ängskolan
nils-erik.johansson@mark.se
0320-21700

Kristina Albinsson
Skyddsombud, Örbyskolan
kristina.albinsson@mark.se
0320-17466

Per Källman
Kommunföreningsordförande
per.kallman@mark.se
0320-217924
070-2972498

Linda Furnander
Kommunföreningsordförande vice
linda.furnander@mark.se
0320-217000
076-1041139