Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Carina Jungmalm Kommunombud
Carina.Jungmalm@edu.mjolby.se
0142-85608
072-7148644
Jenny Edler Wirén Kommunombud biträdande
jennyedlerwiren@gmail.com
073-9087278
Peter Janse LokalombudBlåklintskolan
peter.janse@edu.mjolby.se
070-4415862
Sara Johansson LokalombudDackeskolan
sara.johansson@edu.mjolby.se
073-6971797
Anna Trosell LokalombudKomvux Mjölby
anna.trosell@hotmail.com
070-7364093
Camilla Byrsjö Andersson LokalombudKungshögaskolan
Camilla.Byrsjo@edu.mjolby.se
076-8562472
Nina Forsberg LokalombudLagmansskolan
nina.forsberg@edu.mjolby.se
070-3660406
Anna Fors LokalombudTrojenborgsskolan
anna_elkert@hotmail.com
Anna Lagervall LokalombudVifolkaskolan
lagervall.anna@gmail.com
070-9720266
Mittjas Hanna Larsson Huvudskyddsombud
hannamittjas@gmail.com
073-8127216
Martin Jakobsson SkyddsombudBlåklintskolan
martin.jakobsson@edu.mjolby.se
Johanna Nilsson SkyddsombudDackeskolan
Johanna.Nilsson@edu.mjolby.se
073-0571398
Malin Freij SkyddsombudDackeskolan
Malin.Freij@edu.mjolby.se
0142-85310
Johan Eriksson SkyddsombudKomvux Mjölby
Johan.Eriksson@edu.mjolby.se
0723120271
Jenny Edler Wirén SkyddsombudKungshögaskolan
jennyedlerwiren@gmail.com
073-9087278
Martin Lindberg SkyddsombudLagmansskolan
Martin.Lindberg@edu.mjolby.se
070-8527678
Thomas Olofsson SkyddsombudVifolkaskolan
thompelomp@hotmail.com
073-9742835
Carina Jungmalm Kommunföreningsordförande
Carina.Jungmalm@edu.mjolby.se
0142-85608
072-7148644

Carina Jungmalm
Kommunombud
Carina.Jungmalm@edu.mjolby.se
0142-85608
072-7148644

Jenny Edler Wirén
Kommunombud biträdande
jennyedlerwiren@gmail.com
073-9087278

Peter Janse
Lokalombud, Blåklintskolan
peter.janse@edu.mjolby.se
070-4415862

Sara Johansson
Lokalombud, Dackeskolan
sara.johansson@edu.mjolby.se
073-6971797

Anna Trosell
Lokalombud, Komvux Mjölby
anna.trosell@hotmail.com
070-7364093

Camilla Byrsjö Andersson
Lokalombud, Kungshögaskolan
Camilla.Byrsjo@edu.mjolby.se
076-8562472

Nina Forsberg
Lokalombud, Lagmansskolan
nina.forsberg@edu.mjolby.se
070-3660406

Anna Fors
Lokalombud, Trojenborgsskolan
anna_elkert@hotmail.com

Anna Lagervall
Lokalombud, Vifolkaskolan
lagervall.anna@gmail.com
070-9720266

Mittjas Hanna Larsson
Huvudskyddsombud
hannamittjas@gmail.com
073-8127216

Martin Jakobsson
Skyddsombud, Blåklintskolan
martin.jakobsson@edu.mjolby.se

Johanna Nilsson
Skyddsombud, Dackeskolan
Johanna.Nilsson@edu.mjolby.se
073-0571398

Malin Freij
Skyddsombud, Dackeskolan
Malin.Freij@edu.mjolby.se
0142-85310

Johan Eriksson
Skyddsombud, Komvux Mjölby
Johan.Eriksson@edu.mjolby.se
0723120271

Jenny Edler Wirén
Skyddsombud, Kungshögaskolan
jennyedlerwiren@gmail.com
073-9087278

Martin Lindberg
Skyddsombud, Lagmansskolan
Martin.Lindberg@edu.mjolby.se
070-8527678

Thomas Olofsson
Skyddsombud, Vifolkaskolan
thompelomp@hotmail.com
073-9742835

Carina Jungmalm
Kommunföreningsordförande
Carina.Jungmalm@edu.mjolby.se
0142-85608
072-7148644