Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Anette Sundqvist Kommunombud
anette.sundqvist@motala.se
0141-223348
070-2710295
Linda Karlsson Kommunombud biträdande
linda.a.karlsson@motala.se
073-3946236
Annika Francen LokalombudBergvallaskolan
annika.francen@motala.se
0141-225862
073-9551415
Christina Karlsson LokalombudCarlsund utbildningscentrum
christina.karlsson@motala.se
0141-225992
Lucas Kling LokalombudCarlsundsutbildningscentrum, Vadstena Gymnasiet
lucas.kling@motala.se
070-6792584
Malin Fornander LokalombudFornåsa
mallun@linkoping.se
073-9593488
Marcus Ledström LokalombudKarin Boyeskolan
mackeleda@gmail.com
070-8763547
Christina Svensson LokalombudMariebergsskolan
christina.a.svensson@motala.se
070-5653183
Meta Hammer LokalombudNorra skolan
meta.hammer@motala.se
0141-225159
Micke Hjalmarsson LokalombudPlatengymnasiet
backswing1@hotmail.com
070-6581099
Katharina Antonsson LokalombudSkolgårda skola
ina@dansby.net
0141-223353
Linda Karlsson LokalombudVätternskolan
linda.a.karlsson@motala.se
073-3946236
Linda Karlsson Huvudskyddsombud
linda.a.karlsson@motala.se
073-3946236
Malin Brolin SkyddsombudBergvallaskolan
malin_brolin@live.se
070-6577180
Bo Jakobsson SkyddsombudCarlsund utbildningscentrum
bo.jakobsson@motala.se
0141-225000
Ann-Sofie Fredriksson SkyddsombudCharlottenborgsskolan
ann-sofie.fredriksson@motala.se
0141-225000
070-2048613
Ing Marie Löfstedt SkyddsombudMariebergsskolan
ing-marie.lofstedt@motala.se
073-2017764
Rune Davidsson SkyddsombudPlatengymnasiet
rune.davidsson@motala.se
0141-225699
Joakim Svensson SkyddsombudSkolgårda skola
joakim.svensson@motala.se
Helene Jakobsson SkyddsombudSmedsby skola
helen.jakobsson@motala.se
0141-225000
0736151766
Ulf Hallberg SkyddsombudSödra skolan
judge@bredband.net
0141-225619
Linda Karlsson SkyddsombudVätternskolan
linda.a.karlsson@motala.se
073-3946236
Helene Johansson SkyddsombudZederslundsskolan
helene.a.johansson@motala.se
0141-225556
Anette Sundqvist Kommunföreningsordförande
anette.sundqvist@motala.se
0141-223348
070-2710295

Anette Sundqvist
Kommunombud
anette.sundqvist@motala.se
0141-223348
070-2710295

Linda Karlsson
Kommunombud biträdande
linda.a.karlsson@motala.se
073-3946236

Annika Francen
Lokalombud, Bergvallaskolan
annika.francen@motala.se
0141-225862
073-9551415

Christina Karlsson
Lokalombud, Carlsund utbildningscentrum
christina.karlsson@motala.se
0141-225992

Lucas Kling
Lokalombud, Carlsundsutbildningscentrum, Vadstena Gymnasiet
lucas.kling@motala.se
070-6792584

Malin Fornander
Lokalombud, Fornåsa
mallun@linkoping.se
073-9593488

Marcus Ledström
Lokalombud, Karin Boyeskolan
mackeleda@gmail.com
070-8763547

Christina Svensson
Lokalombud, Mariebergsskolan
christina.a.svensson@motala.se
070-5653183

Meta Hammer
Lokalombud, Norra skolan
meta.hammer@motala.se
0141-225159

Micke Hjalmarsson
Lokalombud, Platengymnasiet
backswing1@hotmail.com
070-6581099

Katharina Antonsson
Lokalombud, Skolgårda skola
ina@dansby.net
0141-223353

Linda Karlsson
Lokalombud, Vätternskolan
linda.a.karlsson@motala.se
073-3946236

Linda Karlsson
Huvudskyddsombud
linda.a.karlsson@motala.se
073-3946236

Malin Brolin
Skyddsombud, Bergvallaskolan
malin_brolin@live.se
070-6577180

Bo Jakobsson
Skyddsombud, Carlsund utbildningscentrum
bo.jakobsson@motala.se
0141-225000

Ann-Sofie Fredriksson
Skyddsombud, Charlottenborgsskolan
ann-sofie.fredriksson@motala.se
0141-225000
070-2048613

Ing Marie Löfstedt
Skyddsombud, Mariebergsskolan
ing-marie.lofstedt@motala.se
073-2017764

Rune Davidsson
Skyddsombud, Platengymnasiet
rune.davidsson@motala.se
0141-225699

Joakim Svensson
Skyddsombud, Skolgårda skola
joakim.svensson@motala.se

Helene Jakobsson
Skyddsombud, Smedsby skola
helen.jakobsson@motala.se
0141-225000
0736151766

Ulf Hallberg
Skyddsombud, Södra skolan
judge@bredband.net
0141-225619

Linda Karlsson
Skyddsombud, Vätternskolan
linda.a.karlsson@motala.se
073-3946236

Helene Johansson
Skyddsombud, Zederslundsskolan
helene.a.johansson@motala.se
0141-225556

Anette Sundqvist
Kommunföreningsordförande
anette.sundqvist@motala.se
0141-223348
070-2710295