Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Anette Sundqvist Kommunombud
anette.sundqvist@telia.com
0141-223348
070-2710295
Linda Karlsson Kommunombud biträdande
en.iloj@hotmail.com
073-3946236
Annika Francen LokalombudBergvallaskolan
annika.francen@motala.se
0141-225862
073-9551415
Christina Karlsson LokalombudCarlsund utbildningscentrum
christina.karlsson@motala.se
0141-225992
Lucas Kling LokalombudCarlsundsutbildningscentrum, Vadstena Gymnasiet
lucas.kling@motala.se
070-6792584
Malin Fornander LokalombudFornåsa
malin.fornander@motala.se
0705771207
Marcus Ledström LokalombudKarin Boyeskolan
marcus.ledstrom@ga.pysslingen.se
070-8763547
Christina Svensson LokalombudMariebergsskolan
christina.a.svensson@motala.se
070-5653183
Meta Hammer LokalombudNorra skolan
meta.hammer@motala.se
0141-225159
Micke Hjalmarsson LokalombudPlatengymnasiet
backswing1@hotmail.com
070-6581099
Katharina Antonsson LokalombudSkolgårda skola
ina@dansby.net
0141-223353
Linda Karlsson LokalombudVätternskolan
en.iloj@hotmail.com
073-3946236
Linda Karlsson Huvudskyddsombud
en.iloj@hotmail.com
073-3946236
Malin Brolin SkyddsombudBergvallaskolan
malin_brolin@live.se
070-6577180
Bo Jakobsson SkyddsombudCarlsund utbildningscentrum
bo.jakobsson@motala.se
0141-225000
Ann-Sofie Fredriksson SkyddsombudCharlottenborgsskolan
ann-sofie.fredriksson@motala.se
0141-225000
070-2048613
Jan Fagéus SkyddsombudFornåsa
jan.fageus@motala.se
013-207148
Helene Jakobsson SkyddsombudKarlslunds skola
helen.jakobsson@motala.se
0141-225000
0736151766
Ing Marie Löfstedt SkyddsombudMariebergsskolan
ing-marie.lofstedt@motala.se
073-2017764
Rune Davidsson SkyddsombudPlatengymnasiet
rune.davidsson@motala.se
0141-225699
Joakim Svensson SkyddsombudSkolgårda skola
joakim.svensson@motala.se
0703387395
Roland Johansson SkyddsombudSödra skolan
roland.johansson@motala.se
0141-225648
Linda Karlsson SkyddsombudVätternskolan
en.iloj@hotmail.com
073-3946236
Anette Sundqvist Kommunföreningsordförande
anette.sundqvist@telia.com
0141-223348
070-2710295

Anette Sundqvist
Kommunombud
anette.sundqvist@telia.com
0141-223348
070-2710295

Linda Karlsson
Kommunombud biträdande
en.iloj@hotmail.com
073-3946236

Annika Francen
Lokalombud, Bergvallaskolan
annika.francen@motala.se
0141-225862
073-9551415

Christina Karlsson
Lokalombud, Carlsund utbildningscentrum
christina.karlsson@motala.se
0141-225992

Lucas Kling
Lokalombud, Carlsundsutbildningscentrum, Vadstena Gymnasiet
lucas.kling@motala.se
070-6792584

Malin Fornander
Lokalombud, Fornåsa
malin.fornander@motala.se
0705771207

Marcus Ledström
Lokalombud, Karin Boyeskolan
marcus.ledstrom@ga.pysslingen.se
070-8763547

Christina Svensson
Lokalombud, Mariebergsskolan
christina.a.svensson@motala.se
070-5653183

Meta Hammer
Lokalombud, Norra skolan
meta.hammer@motala.se
0141-225159

Micke Hjalmarsson
Lokalombud, Platengymnasiet
backswing1@hotmail.com
070-6581099

Katharina Antonsson
Lokalombud, Skolgårda skola
ina@dansby.net
0141-223353

Linda Karlsson
Lokalombud, Vätternskolan
en.iloj@hotmail.com
073-3946236

Linda Karlsson
Huvudskyddsombud
en.iloj@hotmail.com
073-3946236

Malin Brolin
Skyddsombud, Bergvallaskolan
malin_brolin@live.se
070-6577180

Bo Jakobsson
Skyddsombud, Carlsund utbildningscentrum
bo.jakobsson@motala.se
0141-225000

Ann-Sofie Fredriksson
Skyddsombud, Charlottenborgsskolan
ann-sofie.fredriksson@motala.se
0141-225000
070-2048613

Jan Fagéus
Skyddsombud, Fornåsa
jan.fageus@motala.se
013-207148

Helene Jakobsson
Skyddsombud, Karlslunds skola
helen.jakobsson@motala.se
0141-225000
0736151766

Ing Marie Löfstedt
Skyddsombud, Mariebergsskolan
ing-marie.lofstedt@motala.se
073-2017764

Rune Davidsson
Skyddsombud, Platengymnasiet
rune.davidsson@motala.se
0141-225699

Joakim Svensson
Skyddsombud, Skolgårda skola
joakim.svensson@motala.se
0703387395

Roland Johansson
Skyddsombud, Södra skolan
roland.johansson@motala.se
0141-225648

Linda Karlsson
Skyddsombud, Vätternskolan
en.iloj@hotmail.com
073-3946236

Anette Sundqvist
Kommunföreningsordförande
anette.sundqvist@telia.com
0141-223348
070-2710295