Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Andreas Eskilsson Kommunombud
andreas.eskilsson@nassjo.se
0380-518280
070-5113932
Anders Hjälmdahl Kommunombud biträdande
anders.hjalmdahl@nassjo.se
0380-518377
073-9240680
Per Gustafsson Kommunombud biträdande
per.gustafsson@nassjo.se
0380-518164
073-0747179
Sven Terlegård LokalombudBrinellgymnasiet och komvux
sven.terlegard@nassjo.se
0380-518895
0730747215
Carina Hjertberg Gustavsson LokalombudBrinells högstadium
carina.hjertberg-gustafsson@nassjo.se
Jan Järpehult LokalombudNorråsaskolan
jarpehult@yahoo.se
070-9324035
Karina Axmon Skoglund LokalombudParkskolan
0380-518459
070-2981755
Lina Comstedt-Sjöstrand LokalombudRosenholmsskolan
LinaCo@nassjo.se
070-6775835
Carola Pettersson LokalombudÅkersskolan
Carola.Pettersson@nassjo.se
0380-517651
070-7784987
Linda Eliasson Huvudskyddsombud
linda.eliasson@nassjo.se
070-3737550
Andreas Karlsson SkyddsombudBrinellgymnasiet och komvux
andreas.karlsson@nassjo.se
0380-518885
Anna Högberg SkyddsombudBrinellgymnasiet och komvux
anna.hogberg@nassjo.se
072-2041590
Linda Eliasson SkyddsombudBrinellgymnasiet och komvux
linda.eliasson@nassjo.se
070-3737550
Niklas Forslund SkyddsombudBrinellgymnasiet och komvux
niklas.forslund@nassjo.se
070-7437289
Helene Andersson SkyddsombudBrinellgymnasiet och komvux
helene.andersson1@nassjo.se
0380-578460
076-8125175
Milka Uzur SkyddsombudBrinells högstadium
073-9581345
Johan Cardell SkyddsombudHultetskolan
johan.cardell@nassjo.se
0380-518442
070-5226830
Fredrik Asp SkyddsombudNorråsaskolan
fredrik.asp@gmail.com
0380-518461
070-7228855
Maria Malmqvist SkyddsombudRosenholmsskolan
maria.m.malmqvist@telia.com
0380-517603
070-5347023
Fredrik Asp Kommunföreningsordförande
fredrik.asp@gmail.com
0380-518461
070-7228855

Andreas Eskilsson
Kommunombud
andreas.eskilsson@nassjo.se
0380-518280
070-5113932

Anders Hjälmdahl
Kommunombud biträdande
anders.hjalmdahl@nassjo.se
0380-518377
073-9240680

Per Gustafsson
Kommunombud biträdande
per.gustafsson@nassjo.se
0380-518164
073-0747179

Sven Terlegård
Lokalombud, Brinellgymnasiet och komvux
sven.terlegard@nassjo.se
0380-518895
0730747215

Carina Hjertberg Gustavsson
Lokalombud, Brinells högstadium
carina.hjertberg-gustafsson@nassjo.se

Jan Järpehult
Lokalombud, Norråsaskolan
jarpehult@yahoo.se
070-9324035

Karina Axmon Skoglund
Lokalombud, Parkskolan
0380-518459
070-2981755

Lina Comstedt-Sjöstrand
Lokalombud, Rosenholmsskolan
LinaCo@nassjo.se
070-6775835

Carola Pettersson
Lokalombud, Åkersskolan
Carola.Pettersson@nassjo.se
0380-517651
070-7784987

Linda Eliasson
Huvudskyddsombud
linda.eliasson@nassjo.se
070-3737550

Andreas Karlsson
Skyddsombud, Brinellgymnasiet och komvux
andreas.karlsson@nassjo.se
0380-518885

Anna Högberg
Skyddsombud, Brinellgymnasiet och komvux
anna.hogberg@nassjo.se
072-2041590

Linda Eliasson
Skyddsombud, Brinellgymnasiet och komvux
linda.eliasson@nassjo.se
070-3737550

Niklas Forslund
Skyddsombud, Brinellgymnasiet och komvux
niklas.forslund@nassjo.se
070-7437289

Helene Andersson
Skyddsombud, Brinellgymnasiet och komvux
helene.andersson1@nassjo.se
0380-578460
076-8125175

Milka Uzur
Skyddsombud, Brinells högstadium
073-9581345

Johan Cardell
Skyddsombud, Hultetskolan
johan.cardell@nassjo.se
0380-518442
070-5226830

Fredrik Asp
Skyddsombud, Norråsaskolan
fredrik.asp@gmail.com
0380-518461
070-7228855

Maria Malmqvist
Skyddsombud, Rosenholmsskolan
maria.m.malmqvist@telia.com
0380-517603
070-5347023

Fredrik Asp
Kommunföreningsordförande
fredrik.asp@gmail.com
0380-518461
070-7228855