Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Niclas Sjöström Kommunombud
niclas.sjostrom@norrkoping.se
070-9517150
Kristina Samuelsson Kommunombud biträdande
kristina.samuelsson@norrkoping.se
072-5390112
070-2488239
Sofia Kindahl LokalombudBorgsmoskolan
sofiachristinalinnea.kindahl@norrkoping.se
073-8439343
Roine Nilsson LokalombudBorgsmoskolan
nilsson.roine@gmail.com
070-1721740
Maria Milton LokalombudBråviksskolan
maria.milton@norrkoping.se
072-5835628
076-3471615
Kerstin Tellman LokalombudDagsbergs skola
kerstin.tellman@norrkoping.se
011-155450
073-9818502
Marie Hellström Lokalombudde Geergymnasiet
marie.hellstrom@norrkoping.se
073-3227857
Lill Karlberg LokalombudDiamanten lek- och inlärning
lill.karlberg@norrkoping.se
Gabriella Aldén LokalombudDjäkneparksskolan
gabriella.alden@norrkoping.se
011-153140
070-1751150
Thomas Enström LokalombudEbersteinska gymnasiet
thomas.enstrom@norrkoping.se
011-153032
070-2115550
Mattias Ingvald LokalombudEbersteinska gymnasiet
mattias.ingvald@norrkoping.se
072-5974176
073-1501144
Marie Clarén LokalombudEbersteinska gymnasiet
marie.claren@norrkoping.se
072-5836952
070-2204428
Jessica Petersson LokalombudEbersteinska gymnasiet
jessie.n@telia.com
011-150000
070-6391100
Maria Jonsson LokalombudEktorpsringen och Målgränds förskola
maria3.jonsson@norrkoping.se
0122-85696
Joachim Holm LokalombudEktorpsskolan
joachim.holm@norrkoping.se
Kim Andersson LokalombudEnebyparkskolan
kim5.andersson@norrkoping.se
073-6464614
Elin Östervall LokalombudEnebyskolan
elin.ostervall@norrkoping.se
072-5840591
070-648 51 18
Maria Kristiansen LokalombudErlaskolan Norrköping Södra
lewin.maria@gmail.com
073-3529232
Natalie Davidsson Sjöberg LokalombudErlaskolan Norrköping Östra
natalie.davidsson@erlaskolan.se
076-5766565
Cristine Andersson LokalombudGrebyenheten skola fritidshem Riddarbacken
cristine.andersson@norrkoping.se
011-53789
0735424701
Jörgen Cardell LokalombudGustaf Adolfsskolan
jorgen.cardell@norrkoping.se
Patrik Finnberg LokalombudHagagymnasiet
patrik.finnberg@norrkoping.se
073-9074245
Jenny Bohlin LokalombudHagaskolan
jenny.bohlin@norrkoping.se
Per Enstedt LokalombudHimmelstalundsgymnasiet
per.enstedt@nbg.nu
0723-359796
Jeanette Selander LokalombudHultdalsskolan
jeanette.selander@norrkoping.se
011-151395
Susanne Ekman LokalombudI Ur och skur skolan Skattkammarön
susanne.ekman@telia.com
011-171960
073-1515683
Beatrice Karlström LokalombudJohannesskolan
beatrice.karlstrom@johannesskolan.se
070-7388659
Liselotte Carlstedt LokalombudJönsbergska idrottsskolan
liselotte.carlstedt@jonsbergska.se
011-286700
Malin Tyni LokalombudKarlshovsskolan
malin.tyni@norrkoping.se
073-3968333
Niclas Sjöström LokalombudKlingsborgsskolan
niclas.sjostrom@norrkoping.se
070-9517150
Anita Karlsson LokalombudKlockaretorpsskolan
anita3.karlsson@norrkoping.se
Johanna Christensen LokalombudKomvux Norrköping
johanna.christensen@norrkoping.se
070-3917410
Anders Nilsson LokalombudKunskapsskolan Norrköping
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647
Tove Alexandersson LokalombudLjuraskolan
tove.alexandersson@norrkoping.se
070-3740083
Marie-Louise Berge LokalombudMatteusskolan
lollobe@gmail.com
011-153250
070-4328263
Frederic Ganessane LokalombudMosstorpsskolan
frederic.ganessane@gmail.com
070-2614079
Kaja Vaht LokalombudMusikskolan/Kulturskolan
kaja.vaht@comhem.se
073-7088713
Carina Brunberg LokalombudNavestadsskolan
carina.brunberg@norrkoping.se
072-5078637
076-2498032
Jenny Nobrant LokalombudNorrköpings Montessoriskola
jenny.nobrant@gmail.com
070-5615251
Maria Otterheim LokalombudOxelbergsskolan
maria.otterheim@norrkoping.se
011-153157
070-1704607
Sandra Näs LokalombudProlympia Norrköping
sandra.nas@prolympia.se
073-5829120
Stefan Åkerblom LokalombudRåsslaskolan
stefan.akerblom@norrkoping.se
011-153637
Ingela Berggren LokalombudSankt Olofsskolan komvux
ingela.berggren@norrkoping.se
011-153378
070-6832935
Elisabeth Dogan LokalombudSilverdansens skola
elisabeth.dogan@norrkoping.se
073-6980141
Susanne Anderzén LokalombudSmedbyskolan
Lena Andersson LokalombudSvärtingehus
lena7.andersson@norrkoping.se
Therese Ramström LokalombudSöderporten
tisteln86@hotmail.com
070-2752236
Sofia Olin LokalombudTåby skola
sofia.olin@norrkoping.se
011-156497
0705346034
Lizmari Svensgård LokalombudUtbildningsförvaltningen, Norrköpings kommun
lizmari.svensgard@norrkoping.se
073-6401009
Margareta Larsson LokalombudUttersbergsskolan
margareta.larsson@norrkoping.se
Jenny Gustavsson LokalombudVikbolandsskolan
jenny2.gustavsson@norrkoping.se
011-151466
073-9516184
Malin Wikelöv Wahlström LokalombudVikbolandsskolan
malin.wikelovwahlstrom@norrkoping.se
Jan Jädersand LokalombudVilbergsskolan
jan.jadersand@norrkoping.se
Helena Karlsson LokalombudVillastadsskolan
helena1.karlsson@norrkoping.se
011-153125
070-5335275
Kwistan Eliassi LokalombudVittra i Röda stan
kwistan.eliassi@vittra.se
0739950139
Carina Salomonsson Boström LokalombudVångaskolan
Maria Rosén LokalombudÅbymoskolan/Sandtorpsskolan
maria.rosen@norrkoping.se
0725492281
Magnus Henell Huvudskyddsombud
magnus.henell@norrkoping.se
072-5390111
Karin Österberg SkyddsombudBorgsmoskolan
karin.osterberg@norrkoping.se
011-153112
073-4224931
Stefan Persson SkyddsombudEbersteinska gymnasiet
stefan2.persson@norrkoping.se
072-5843408
070-5105432
Eva Furuheim SkyddsombudEbersteinska gymnasiet
eva1345@hotmail.com
0739134077
Senada Ibrakovic SkyddsombudEbersteinska gymnasiet
senada.ibrakovic@norrkoping.se
076-8538434
Joachim Holm SkyddsombudEktorpsskolan
joachim.holm@norrkoping.se
Maria Perlström SkyddsombudEnebyskolan
maria.perlstrom@norrkoping.se
Marina Axelsson SkyddsombudGrebyenheten skola fritidshem Riddarbacken
marina.axelsson3@gmail.com
076-6151018
Magnus Könemann SkyddsombudHagagymnasiet
magnus.konemann@gmail.com
070-3353731
Pernilla Christoffersen SkyddsombudHagagymnasiet
pernilla.christoffersen@norrkoping.se
011-150000
070-5473041
Gunilla Tallund SkyddsombudHagaskolan
gunilla.tallund@norrkoping.se
011-153407
070-5618929
Eva Kinner Hylén SkyddsombudHimmelstalundsgymnasiet
eva.hylen@nbg.nu
0705175840
0705-175840
Malin Johansson SkyddsombudJönsbergska idrottsskolan
m_johansson99@hotmail.com
070-4284728
Andreas Seifarth SkyddsombudKarlshovsskolan
andreas.seifarth@norrkoping.se
011-151833
070-9471909
Caroline Nicander SkyddsombudKomvux Norrköping
caroline.nicander@norrkoping.se
073-6580810
Rita Dahlström SkyddsombudKomvux Norrköping
rita.dahlstrom@norrkoping.se
076-9355268
Gunnar Ulf SkyddsombudKomvux Norrköping
gunnar.ulf@norrkoping.se
011-290517
070-7411046
Karin Wall SkyddsombudKomvux Norrköping
karin.wall@norrkoping.se
072-5974033
076-1140763
Irina Larsson SkyddsombudKungsgårdsgymnasiet
irina.larsson@norrkoping.se
011-153866
070-3314774
Bengt Tholf SkyddsombudKunskapsskolan Norrköping
Bengt.tholf@kunskapsskolan.se
070-3092989
Charlotte Lägermo SkyddsombudMatteusskolan
charlotte.lagermo@norrkoping.se
011-153250
070-6371409
Frederic Ganessane SkyddsombudMosstorpsskolan
frederic.ganessane@gmail.com
070-2614079
Kaja Vaht SkyddsombudMusikskolan/Kulturskolan
kaja.vaht@comhem.se
073-7088713
Angela Högberg SkyddsombudNavestadsskolan
angela.hogberg@norrkoping.se
076-7728408
073-3026537
Liselotte Lagerlund SkyddsombudOxelbergsskolan
liselotte.lagerlund@norrkoping.se
070-5128678
Anna Taipalus Hellborg SkyddsombudRealgymnasiet i Norrköping
annataipalus85@gmail.com
070-7797793
Malin Modigh SkyddsombudRåsslaskolan
malin.modig@norrkoping.se
011-153630
Stefan Åkerblom SkyddsombudRåsslaskolan
stefan.akerblom@norrkoping.se
011-153637
Matilda Samuelsson SkyddsombudSilverdansens skola
Matilda__Samuelsson@hotmail.com
073-7841677
Petra Bohlin SkyddsombudSmedbyskolan
petra.bohlin@norrkoping.se
011-153240
073-9980575
Katarina Almström SkyddsombudSvärtingehus
katarina.almstrom@norrkoping.se
011-155444
073-5392888
Veronica Vestin SkyddsombudSöderporten
veronica.vestin@norrkoping.se
072-5835756
070-2083821
Jenny Gustavsson SkyddsombudVikbolandsskolan
jenny2.gustavsson@norrkoping.se
011-151466
073-9516184
Malin Wikelöv Wahlström SkyddsombudVikbolandsskolan
malin.wikelovwahlstrom@norrkoping.se
Åke Jansson SkyddsombudVilbergsskolan
akejan@bredband.net
073-7075012
Maria Rosén SkyddsombudÅbymoskolan/Sandtorpsskolan
maria.rosen@norrkoping.se
0725492281
Niclas Sjöström Kommunföreningsordförande
niclas.sjostrom@norrkoping.se
070-9517150

Niclas Sjöström
Kommunombud
niclas.sjostrom@norrkoping.se
070-9517150

Kristina Samuelsson
Kommunombud biträdande
kristina.samuelsson@norrkoping.se
072-5390112
070-2488239

Sofia Kindahl
Lokalombud, Borgsmoskolan
sofiachristinalinnea.kindahl@norrkoping.se
073-8439343

Roine Nilsson
Lokalombud, Borgsmoskolan
nilsson.roine@gmail.com
070-1721740

Maria Milton
Lokalombud, Bråviksskolan
maria.milton@norrkoping.se
072-5835628
076-3471615

Kerstin Tellman
Lokalombud, Dagsbergs skola
kerstin.tellman@norrkoping.se
011-155450
073-9818502

Marie Hellström
Lokalombud, de Geergymnasiet
marie.hellstrom@norrkoping.se
073-3227857

Lill Karlberg
Lokalombud, Diamanten lek- och inlärning
lill.karlberg@norrkoping.se

Gabriella Aldén
Lokalombud, Djäkneparksskolan
gabriella.alden@norrkoping.se
011-153140
070-1751150

Thomas Enström
Lokalombud, Ebersteinska gymnasiet
thomas.enstrom@norrkoping.se
011-153032
070-2115550

Mattias Ingvald
Lokalombud, Ebersteinska gymnasiet
mattias.ingvald@norrkoping.se
072-5974176
073-1501144

Marie Clarén
Lokalombud, Ebersteinska gymnasiet
marie.claren@norrkoping.se
072-5836952
070-2204428

Jessica Petersson
Lokalombud, Ebersteinska gymnasiet
jessie.n@telia.com
011-150000
070-6391100

Maria Jonsson
Lokalombud, Ektorpsringen och Målgränds förskola
maria3.jonsson@norrkoping.se
0122-85696

Joachim Holm
Lokalombud, Ektorpsskolan
joachim.holm@norrkoping.se

Kim Andersson
Lokalombud, Enebyparkskolan
kim5.andersson@norrkoping.se
073-6464614

Elin Östervall
Lokalombud, Enebyskolan
elin.ostervall@norrkoping.se
072-5840591
070-648 51 18

Maria Kristiansen
Lokalombud, Erlaskolan Norrköping Södra
lewin.maria@gmail.com
073-3529232

Natalie Davidsson Sjöberg
Lokalombud, Erlaskolan Norrköping Östra
natalie.davidsson@erlaskolan.se
076-5766565

Cristine Andersson
Lokalombud, Grebyenheten skola fritidshem Riddarbacken
cristine.andersson@norrkoping.se
011-53789
0735424701

Jörgen Cardell
Lokalombud, Gustaf Adolfsskolan
jorgen.cardell@norrkoping.se

Patrik Finnberg
Lokalombud, Hagagymnasiet
patrik.finnberg@norrkoping.se
073-9074245

Jenny Bohlin
Lokalombud, Hagaskolan
jenny.bohlin@norrkoping.se

Per Enstedt
Lokalombud, Himmelstalundsgymnasiet
per.enstedt@nbg.nu
0723-359796

Jeanette Selander
Lokalombud, Hultdalsskolan
jeanette.selander@norrkoping.se
011-151395

Susanne Ekman
Lokalombud, I Ur och skur skolan Skattkammarön
susanne.ekman@telia.com
011-171960
073-1515683

Beatrice Karlström
Lokalombud, Johannesskolan
beatrice.karlstrom@johannesskolan.se
070-7388659

Liselotte Carlstedt
Lokalombud, Jönsbergska idrottsskolan
liselotte.carlstedt@jonsbergska.se
011-286700

Malin Tyni
Lokalombud, Karlshovsskolan
malin.tyni@norrkoping.se
073-3968333

Niclas Sjöström
Lokalombud, Klingsborgsskolan
niclas.sjostrom@norrkoping.se
070-9517150

Anita Karlsson
Lokalombud, Klockaretorpsskolan
anita3.karlsson@norrkoping.se

Johanna Christensen
Lokalombud, Komvux Norrköping
johanna.christensen@norrkoping.se
070-3917410

Anders Nilsson
Lokalombud, Kunskapsskolan Norrköping
anders.nilsson@kunskapsskolan.se
08-50691141
070-3157647

Tove Alexandersson
Lokalombud, Ljuraskolan
tove.alexandersson@norrkoping.se
070-3740083

Marie-Louise Berge
Lokalombud, Matteusskolan
lollobe@gmail.com
011-153250
070-4328263

Frederic Ganessane
Lokalombud, Mosstorpsskolan
frederic.ganessane@gmail.com
070-2614079

Kaja Vaht
Lokalombud, Musikskolan/Kulturskolan
kaja.vaht@comhem.se
073-7088713

Carina Brunberg
Lokalombud, Navestadsskolan
carina.brunberg@norrkoping.se
072-5078637
076-2498032

Jenny Nobrant
Lokalombud, Norrköpings Montessoriskola
jenny.nobrant@gmail.com
070-5615251

Maria Otterheim
Lokalombud, Oxelbergsskolan
maria.otterheim@norrkoping.se
011-153157
070-1704607

Sandra Näs
Lokalombud, Prolympia Norrköping
sandra.nas@prolympia.se
073-5829120

Stefan Åkerblom
Lokalombud, Råsslaskolan
stefan.akerblom@norrkoping.se
011-153637

Ingela Berggren
Lokalombud, Sankt Olofsskolan komvux
ingela.berggren@norrkoping.se
011-153378
070-6832935

Elisabeth Dogan
Lokalombud, Silverdansens skola
elisabeth.dogan@norrkoping.se
073-6980141

Susanne Anderzén
Lokalombud, Smedbyskolan

Lena Andersson
Lokalombud, Svärtingehus
lena7.andersson@norrkoping.se

Therese Ramström
Lokalombud, Söderporten
tisteln86@hotmail.com
070-2752236

Sofia Olin
Lokalombud, Tåby skola
sofia.olin@norrkoping.se
011-156497
0705346034

Lizmari Svensgård
Lokalombud, Utbildningsförvaltningen, Norrköpings kommun
lizmari.svensgard@norrkoping.se
073-6401009

Margareta Larsson
Lokalombud, Uttersbergsskolan
margareta.larsson@norrkoping.se

Jenny Gustavsson
Lokalombud, Vikbolandsskolan
jenny2.gustavsson@norrkoping.se
011-151466
073-9516184

Malin Wikelöv Wahlström
Lokalombud, Vikbolandsskolan
malin.wikelovwahlstrom@norrkoping.se

Jan Jädersand
Lokalombud, Vilbergsskolan
jan.jadersand@norrkoping.se

Helena Karlsson
Lokalombud, Villastadsskolan
helena1.karlsson@norrkoping.se
011-153125
070-5335275

Kwistan Eliassi
Lokalombud, Vittra i Röda stan
kwistan.eliassi@vittra.se
0739950139

Carina Salomonsson Boström
Lokalombud, Vångaskolan

Maria Rosén
Lokalombud, Åbymoskolan/Sandtorpsskolan
maria.rosen@norrkoping.se
0725492281

Magnus Henell
Huvudskyddsombud
magnus.henell@norrkoping.se
072-5390111

Karin Österberg
Skyddsombud, Borgsmoskolan
karin.osterberg@norrkoping.se
011-153112
073-4224931

Stefan Persson
Skyddsombud, Ebersteinska gymnasiet
stefan2.persson@norrkoping.se
072-5843408
070-5105432

Eva Furuheim
Skyddsombud, Ebersteinska gymnasiet
eva1345@hotmail.com
0739134077

Senada Ibrakovic
Skyddsombud, Ebersteinska gymnasiet
senada.ibrakovic@norrkoping.se
076-8538434

Joachim Holm
Skyddsombud, Ektorpsskolan
joachim.holm@norrkoping.se

Maria Perlström
Skyddsombud, Enebyskolan
maria.perlstrom@norrkoping.se

Marina Axelsson
Skyddsombud, Grebyenheten skola fritidshem Riddarbacken
marina.axelsson3@gmail.com
076-6151018

Magnus Könemann
Skyddsombud, Hagagymnasiet
magnus.konemann@gmail.com
070-3353731

Pernilla Christoffersen
Skyddsombud, Hagagymnasiet
pernilla.christoffersen@norrkoping.se
011-150000
070-5473041

Gunilla Tallund
Skyddsombud, Hagaskolan
gunilla.tallund@norrkoping.se
011-153407
070-5618929

Eva Kinner Hylén
Skyddsombud, Himmelstalundsgymnasiet
eva.hylen@nbg.nu
0705175840
0705-175840

Malin Johansson
Skyddsombud, Jönsbergska idrottsskolan
m_johansson99@hotmail.com
070-4284728

Andreas Seifarth
Skyddsombud, Karlshovsskolan
andreas.seifarth@norrkoping.se
011-151833
070-9471909

Caroline Nicander
Skyddsombud, Komvux Norrköping
caroline.nicander@norrkoping.se
073-6580810

Rita Dahlström
Skyddsombud, Komvux Norrköping
rita.dahlstrom@norrkoping.se
076-9355268

Gunnar Ulf
Skyddsombud, Komvux Norrköping
gunnar.ulf@norrkoping.se
011-290517
070-7411046

Karin Wall
Skyddsombud, Komvux Norrköping
karin.wall@norrkoping.se
072-5974033
076-1140763

Irina Larsson
Skyddsombud, Kungsgårdsgymnasiet
irina.larsson@norrkoping.se
011-153866
070-3314774

Bengt Tholf
Skyddsombud, Kunskapsskolan Norrköping
Bengt.tholf@kunskapsskolan.se
070-3092989

Charlotte Lägermo
Skyddsombud, Matteusskolan
charlotte.lagermo@norrkoping.se
011-153250
070-6371409

Frederic Ganessane
Skyddsombud, Mosstorpsskolan
frederic.ganessane@gmail.com
070-2614079

Kaja Vaht
Skyddsombud, Musikskolan/Kulturskolan
kaja.vaht@comhem.se
073-7088713

Angela Högberg
Skyddsombud, Navestadsskolan
angela.hogberg@norrkoping.se
076-7728408
073-3026537

Liselotte Lagerlund
Skyddsombud, Oxelbergsskolan
liselotte.lagerlund@norrkoping.se
070-5128678

Anna Taipalus Hellborg
Skyddsombud, Realgymnasiet i Norrköping
annataipalus85@gmail.com
070-7797793

Malin Modigh
Skyddsombud, Råsslaskolan
malin.modig@norrkoping.se
011-153630

Stefan Åkerblom
Skyddsombud, Råsslaskolan
stefan.akerblom@norrkoping.se
011-153637

Matilda Samuelsson
Skyddsombud, Silverdansens skola
Matilda__Samuelsson@hotmail.com
073-7841677

Petra Bohlin
Skyddsombud, Smedbyskolan
petra.bohlin@norrkoping.se
011-153240
073-9980575

Katarina Almström
Skyddsombud, Svärtingehus
katarina.almstrom@norrkoping.se
011-155444
073-5392888

Veronica Vestin
Skyddsombud, Söderporten
veronica.vestin@norrkoping.se
072-5835756
070-2083821

Jenny Gustavsson
Skyddsombud, Vikbolandsskolan
jenny2.gustavsson@norrkoping.se
011-151466
073-9516184

Malin Wikelöv Wahlström
Skyddsombud, Vikbolandsskolan
malin.wikelovwahlstrom@norrkoping.se

Åke Jansson
Skyddsombud, Vilbergsskolan
akejan@bredband.net
073-7075012

Maria Rosén
Skyddsombud, Åbymoskolan/Sandtorpsskolan
maria.rosen@norrkoping.se
0725492281

Niclas Sjöström
Kommunföreningsordförande
niclas.sjostrom@norrkoping.se
070-9517150