Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Anna-Karin Lönnström Kommunombud
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
017671465
Stellan Armandsson Kommunombud biträdande
stellan.armandsson@norrtalje.se
073-6770868
Carina Granström Kommunombud biträdande
carina@jaktstigen.com
072-3325328
Irina Rubin LokalombudBålbro skola
irina.rubin@norrtalje.se
070-9785923
Magnus Karlsson LokalombudBålbro skola
magnus.karlsson@norrtalje.se
0175-74040
070-4001549
Eva Blomberg LokalombudGottsta skola
eva.blomberg@norrtalje.se
072-7230577
Lotta Däumichen-Nordgren LokalombudHallstaskolan
lotta.dojja.nordgren@gmail.com
076-1250480
Fredrik Jakobsson LokalombudLångsjöskolan
fredrik.jakobsson@norrtalje.se
070-2352853
Susanna Prestor LokalombudLänna skola
sus.prestor@gmail.com
0176-284141
070-3980868
Helena Johansson LokalombudNorrsundsskolan
helena.johansson@norrtalje.se
0176-52386
070-4926647
Jan Lövbom LokalombudNorrtelje Teknikgymnasium
jan.lovbom@teknikgymnasiet.se
0176-18813
073-2688455
Anna-Karin Lönnström LokalombudRodengymnasiet
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
017671465
Anders Ellingsen LokalombudRodengymnasiet
ellingsen.anders@gmail.com
0176-71959
073-0769028
Linda Söderberg LokalombudRodengymnasiet
linda.soderberg@norrtelje.se
0176-74641
070-2654653
Charlotta Zetterberg LokalombudRoslagsskolan
Charlotta.Zetterberg@norrtalje.se
0176-71364
070-8807602
Helena Svedberg LokalombudRådmansö skola
helena.svedberg@norrtalje.se
Per Karlsson LokalombudSvanbergaskolan
per.karlsson@norrtalje.se
0176-71494
Stellan Armandsson Huvudskyddsombud
stellan.armandsson@norrtalje.se
073-6770868
Irina Rubin SkyddsombudBålbro skola
irina.rubin@norrtalje.se
070-9785923
Rose Tillberg Mattsson SkyddsombudCarl Wahren gymnasium
rose.tillberg.mattsson@gmail.com
Jan Höglund SkyddsombudCarl Wahren gymnasium
hoglund.ja@telia.com
070-4190735
Marielle Saramolki SkyddsombudHallstaskolan
marielle.saramolki@norrtalje.se
Maria Lauri SkyddsombudHallstaskolan
maria.lauri@norrtalje.se
070-3703374
Hillevi Nordin SkyddsombudLångsjöskolan
hillevi.nordin@norrtalje.se
070-4998017
Lars Andersson SkyddsombudLänna skola
lars.andersson@norrtalje.se
0587-81000
Anna-Karin Lönnström SkyddsombudRodengymnasiet
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
017671465
Anne-Lie Thorström SkyddsombudRodengymnasiet
anne-lie.thorstrom@norrtalje.se
073-9623616
Anders Ellingsen SkyddsombudRodengymnasiet
ellingsen.anders@gmail.com
0176-71959
073-0769028
Linda Söderberg SkyddsombudRodengymnasiet
linda.soderberg@norrtelje.se
0176-74641
070-2654653
Beate Ackell SkyddsombudSkärsta Friskola
beate.ackell@skarstafriskola.net
070-8868798
Anna-Karin Lönnström Kommunföreningsordförande
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
017671465

Anna-Karin Lönnström
Kommunombud
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
017671465

Stellan Armandsson
Kommunombud biträdande
stellan.armandsson@norrtalje.se
073-6770868

Carina Granström
Kommunombud biträdande
carina@jaktstigen.com
072-3325328

Irina Rubin
Lokalombud, Bålbro skola
irina.rubin@norrtalje.se
070-9785923

Magnus Karlsson
Lokalombud, Bålbro skola
magnus.karlsson@norrtalje.se
0175-74040
070-4001549

Eva Blomberg
Lokalombud, Gottsta skola
eva.blomberg@norrtalje.se
072-7230577

Lotta Däumichen-Nordgren
Lokalombud, Hallstaskolan
lotta.dojja.nordgren@gmail.com
076-1250480

Fredrik Jakobsson
Lokalombud, Långsjöskolan
fredrik.jakobsson@norrtalje.se
070-2352853

Susanna Prestor
Lokalombud, Länna skola
sus.prestor@gmail.com
0176-284141
070-3980868

Helena Johansson
Lokalombud, Norrsundsskolan
helena.johansson@norrtalje.se
0176-52386
070-4926647

Jan Lövbom
Lokalombud, Norrtelje Teknikgymnasium
jan.lovbom@teknikgymnasiet.se
0176-18813
073-2688455

Anna-Karin Lönnström
Lokalombud, Rodengymnasiet
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
017671465

Anders Ellingsen
Lokalombud, Rodengymnasiet
ellingsen.anders@gmail.com
0176-71959
073-0769028

Linda Söderberg
Lokalombud, Rodengymnasiet
linda.soderberg@norrtelje.se
0176-74641
070-2654653

Charlotta Zetterberg
Lokalombud, Roslagsskolan
Charlotta.Zetterberg@norrtalje.se
0176-71364
070-8807602

Helena Svedberg
Lokalombud, Rådmansö skola
helena.svedberg@norrtalje.se

Per Karlsson
Lokalombud, Svanbergaskolan
per.karlsson@norrtalje.se
0176-71494

Stellan Armandsson
Huvudskyddsombud
stellan.armandsson@norrtalje.se
073-6770868

Irina Rubin
Skyddsombud, Bålbro skola
irina.rubin@norrtalje.se
070-9785923

Rose Tillberg Mattsson
Skyddsombud, Carl Wahren gymnasium
rose.tillberg.mattsson@gmail.com

Jan Höglund
Skyddsombud, Carl Wahren gymnasium
hoglund.ja@telia.com
070-4190735

Marielle Saramolki
Skyddsombud, Hallstaskolan
marielle.saramolki@norrtalje.se

Maria Lauri
Skyddsombud, Hallstaskolan
maria.lauri@norrtalje.se
070-3703374

Hillevi Nordin
Skyddsombud, Långsjöskolan
hillevi.nordin@norrtalje.se
070-4998017

Lars Andersson
Skyddsombud, Länna skola
lars.andersson@norrtalje.se
0587-81000

Anna-Karin Lönnström
Skyddsombud, Rodengymnasiet
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
017671465

Anne-Lie Thorström
Skyddsombud, Rodengymnasiet
anne-lie.thorstrom@norrtalje.se
073-9623616

Anders Ellingsen
Skyddsombud, Rodengymnasiet
ellingsen.anders@gmail.com
0176-71959
073-0769028

Linda Söderberg
Skyddsombud, Rodengymnasiet
linda.soderberg@norrtelje.se
0176-74641
070-2654653

Beate Ackell
Skyddsombud, Skärsta Friskola
beate.ackell@skarstafriskola.net
070-8868798

Anna-Karin Lönnström
Kommunföreningsordförande
anna-karin.lonnstrom@norrtalje.se
017671465