Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Ylva Skilberg SkyddsombudSunnerbyskolan
ylva.skilberg@nynashamn.se
070-7237030
Sophie Mattsson LokalombudNynäshamns gymnasium
sophie.mattsson@nynashamn.se
08-52068340
070-5888013
Enrique Viale Vukmanic SkyddsombudNynäshamns gymnasium
enrique_viale@hotmail.com
073-7851139
Magnus Hägglund Bjerner LokalombudNynäshamns KompetensCentrum NKC
magnus.hagglund-bjerner@nynashamn.se
070-2383371
Christer Söderström LokalombudGrund och Gymnasiesärskolan
ch.soderstrom@spray.se
070-3621684
Hellen Fredskär SkyddsombudVanstaskolan
hellen.fredskar@vanstaskolan.se
070-4560015
Kjell Carlsson SkyddsombudNynäshamns KompetensCentrum NKC
kjellhcarlsson@hotmail.com
08-52068057
070-5277731
Therese Pettersson LokalombudVanstaskolan
therese.a.pettersson@nynashamn.se
08-52073500
070-4384827
Agneta Nyberg SkyddsombudGröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
agneta.nyberg@nynashamn.se
08-52073645
Cecilia Hasselbo LokalombudGröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
Cecilia.Hasselbo@nynashamn.se
073-8459130
Emma Sönnergren SkyddsombudSvandammsskolan
Jennyemmaviola@gmail.com
08-52073770
Johan Carlén Huvudskyddsombud
Johan.Carlen@nynashamn.se
08-52073815
076-1258515
Johan Carlén Kommunföreningsordförande vice
Johan.Carlen@nynashamn.se
08-52073815
076-1258515
Louise Gundert LokalombudSvandammsskolan
louisegundert@yahoo.se
070-7755521
Margareta Tärnblom LokalombudSunnerbyskolan
magga.tarnblom@telia.com
073-6798801
Pedro Quiroga Kommunföreningsordförande
pedr.quirog@hotmail.com
070-7177970
Pedro Quiroga Kommunombud
pedr.quirog@hotmail.com
070-7177970
Margareta Tärnblom Kommunföreningsordförande vice
magga.tarnblom@telia.com
073-6798801

Ylva Skilberg
Skyddsombud, Sunnerbyskolan
ylva.skilberg@nynashamn.se
070-7237030

Sophie Mattsson
Lokalombud, Nynäshamns gymnasium
sophie.mattsson@nynashamn.se
08-52068340
070-5888013

Enrique Viale Vukmanic
Skyddsombud, Nynäshamns gymnasium
enrique_viale@hotmail.com
073-7851139

Magnus Hägglund Bjerner
Lokalombud, Nynäshamns KompetensCentrum NKC
magnus.hagglund-bjerner@nynashamn.se
070-2383371

Christer Söderström
Lokalombud, Grund och Gymnasiesärskolan
ch.soderstrom@spray.se
070-3621684

Hellen Fredskär
Skyddsombud, Vanstaskolan
hellen.fredskar@vanstaskolan.se
070-4560015

Kjell Carlsson
Skyddsombud, Nynäshamns KompetensCentrum NKC
kjellhcarlsson@hotmail.com
08-52068057
070-5277731

Therese Pettersson
Lokalombud, Vanstaskolan
therese.a.pettersson@nynashamn.se
08-52073500
070-4384827

Agneta Nyberg
Skyddsombud, Gröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
agneta.nyberg@nynashamn.se
08-52073645

Cecilia Hasselbo
Lokalombud, Gröndalsskolan F-9, Lilla Gröndal
Cecilia.Hasselbo@nynashamn.se
073-8459130

Emma Sönnergren
Skyddsombud, Svandammsskolan
Jennyemmaviola@gmail.com
08-52073770

Johan Carlén
Huvudskyddsombud
Johan.Carlen@nynashamn.se
08-52073815
076-1258515

Johan Carlén
Kommunföreningsordförande vice
Johan.Carlen@nynashamn.se
08-52073815
076-1258515

Louise Gundert
Lokalombud, Svandammsskolan
louisegundert@yahoo.se
070-7755521

Margareta Tärnblom
Lokalombud, Sunnerbyskolan
magga.tarnblom@telia.com
073-6798801

Pedro Quiroga
Kommunföreningsordförande
pedr.quirog@hotmail.com
070-7177970

Pedro Quiroga
Kommunombud
pedr.quirog@hotmail.com
070-7177970

Margareta Tärnblom
Kommunföreningsordförande vice
magga.tarnblom@telia.com
073-6798801