Sök Sök
Meny Meny

Logga in

- Anpassa textstorlek +

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till kommunombudet och huvudskyddsombudet och de lokala ombuden på arbetsplatsen. Klicka på ett namn för att se kontaktuppgifter för personen.
Svante Tideman Kommunombud
svante.tideman@orebro.se
019-216654
072-3704559
Martin Hallberg Kommunombud biträdande
martinhallberg76@gmail.com
070-2092249
Carin Arnesson Kommunombud biträdande
carin.arnesson@orebro.se
019-216723
070-6411351
Petter Kraftling Kommunombud biträdande
petter.kraftling@orebro.se
019-215707
073-0974609
Pär Boström Kommunombud biträdande
per.bostrom@orebro.se
019-213331
073-1427316
Renée Becker Vallin Kommunombud biträdande
renee.becker@orebro.se
072-2460504
Bengt Olov Johansson Kommunombud biträdande
bengtolov.johansson@bredband.net
019-212214
073-2016931
Lotta Nilsson LokalombudAdolfsbergsskolan F-6
lotta.nilsson@orebro.se
019-212068
073-4244408
Daniel Rasmussen LokalombudAlmby skola
daniel.rasmussen@orebro.se
076-8002911
Samantha Arvidson LokalombudBirgittaskolan
samantha.sylva-arvidson@spsm.se
Rikard Saverman LokalombudEngelbrektsskolan
rikard.saverman@orebro.se
070-7275234
Johannes Johansson LokalombudGrillska Gymnasiet Örebro
johannes.johansson@grillska.se
0738471079
Andreas Lindell LokalombudGumaeliusskolan
andreas.lindell@orebro.se
073-9740808
Bengt Olov Johansson LokalombudHagaskolan
bengtolov.johansson@bredband.net
019-212214
073-2016931
Linda Svenman LokalombudInternationella Engelska skolan i Örebro
linda.svenman.orebro@engelska.se
070-8544153
Åsa Haneskog LokalombudJensen gymnasium Örebro
jenseneducation@sf.lr.se
​0737-73 19 24
076-8540624
Magnus Bjurström LokalombudKarl Johans skola
magnus.bjurstrom@pysslingen.se
019-207231
070-2543939
Leyla Söderström LokalombudKarolinska gymnasiet
leyla.soderstrom@orebro.se
073-9692191
Petter Kraftling LokalombudKomvux Örebro
petter.kraftling@orebro.se
019-215707
073-0974609
Mikael Enoksson LokalombudLillåns skola
mikael.enoksson@orebro.se
019-212972
070-6372044
Anneli Olsson LokalombudLillåns södra skola
anneli.a.olsson@orebro.se
019-182202
070-2098863
Christina Eriksson LokalombudMariebergsskolan
christina.c.eriksson@orebro.se
019-212108
076-2364029
Pär Boström LokalombudMellringeskolan
per.bostrom@orebro.se
019-213331
073-1427316
Maria Eriksson LokalombudOlaus Petriskolan
maria.e.eriksson@orebro.se
073-4248636
Charlotta Anelid Karlgren LokalombudRostaskolan
charlotta.anelid.karlgren@orebro.se
019-213380
073-3148074
Lars Gunnar Mjolner Tivenius LokalombudRudbecksgymnasiet
lars.tivenius@orebro.se
019-216584
070-6875768
Svante Tideman LokalombudTullängsgymnasiet
svante.tideman@orebro.se
019-216654
072-3704559
Jan-Erik Hägglöf LokalombudVivallaskolan
jan-erik.hagglof@orebro.se
019-212931
073-9575740
Madelene Karlsson LokalombudYrkesgymnasiet Örebro
madelene.karlsson@yrkesgymnasiet.se
073-9648671
Martin Hallberg Huvudskyddsombud
martinhallberg76@gmail.com
070-2092249
Carin Arnesson Huvudskyddsombud
carin.arnesson@orebro.se
019-216723
070-6411351
Bengt Olov Johansson Huvudskyddsombud
bengtolov.johansson@bredband.net
019-212214
073-2016931
Anneli Tilldal SkyddsombudBrunnsskolan
annelie.tilldal@orebro.se
076-0184448
Rikard Saverman SkyddsombudEngelbrektsskolan
rikard.saverman@orebro.se
070-7275234
Åse Vallin SkyddsombudEngelbrektsskolan
ase.vallin@orebro.se
070-4667892
Ulla-Britt Ahlén SkyddsombudGumaeliusskolan
ulla-britt.ahlen@orebro.se
019-212258
070-6029651
Bengt Olov Johansson SkyddsombudHagaskolan
bengtolov.johansson@bredband.net
019-212214
073-2016931
Zlatan Jaranovic SkyddsombudInternationella Engelska skolan i Örebro
zlatan.jaranovic.orebro@engelska.se
073-9454469
Magnus Vestberg SkyddsombudJensen grundskola i Örebro
wmagnus@live.se
070-3003213
Linda Lindkvist SkyddsombudJensen gymnasium Örebro
linda.lindkvist@jenseneducation.se
070-9646797
Mikael Jonsson SkyddsombudKarolinska gymnasiet
mikael.johnson@me.com
070-2650624
Mikael Persson SkyddsombudKarolinska gymnasiet
mikael.a.persson@orebro.se
019-216523
070-2604635
Petter Kraftling SkyddsombudKomvux Örebro
petter.kraftling@orebro.se
019-215707
073-0974609
Fredrik Retelius SkyddsombudKunskapsskolan Örebro
fredrikretelius@gmail.com
073-0662629
Mikael Enoksson SkyddsombudLillåns skola
mikael.enoksson@orebro.se
019-212972
070-6372044
Birgitta Larsson SkyddsombudLillåns södra skola
birgitta.larsson@orebro.se
073-6107486
Christina Eriksson SkyddsombudMariebergsskolan
christina.c.eriksson@orebro.se
019-212108
076-2364029
Ann-Sofi Arnström SkyddsombudMellringeskolan
ann-sofi.arnstrom@orebro.se
073-9410922
Malin Svensson SkyddsombudMellringeskolan
malin.a.svensson@orebro.se
070-7494561
Katarina Karlsson SkyddsombudModersmålsenheten
katarina.i.karlsson@orebro.se
070-7817416
Annika Lindh SkyddsombudNorrbyskolan
annika.a.lindh@orebro.se
019-212393
Bo Duberg SkyddsombudOlaus Petriskolan
bo.duberg@orebro.se
019-212494
073-0432868
Robin Blom SkyddsombudRiksgymnasiet för döva och hörselskadade
r_blom_@hotmail.com
073-6719057
Marie Lewicki SkyddsombudRudbecksgymnasiet
marie.lewicki@orebro.se
070-3091707
Claes-Göran Lang SkyddsombudRudbecksgymnasiet
claes-goran.lang@orebro.se
019-216280
Åke Lindqvist SkyddsombudTullängsgymnasiet
ake.lindqvist@orebro.se
Madeleine Fredriksson SkyddsombudWallerska skolan
madeleine-fredriksson@hotmail.com
070-3829902
Renée Becker Vallin SkyddsombudVirginska gymnasiet
renee.becker@orebro.se
072-2460504
Tommy Jansson SkyddsombudVirginska gymnasiet
tomjans@telia.com
076-5511357
070-3006480
Anders Myhrman SkyddsombudVirginska gymnasiet
anders.myhrman@orebro.se
019-216699
072-2002011
Fred Dötlmaier SkyddsombudYrkesgymnasiet Örebro
dotlmaier@gmail.com
070-4410152
073-5259010
Pär Boström Kommunföreningsordförande
per.bostrom@orebro.se
019-213331
073-1427316

Svante Tideman
Kommunombud
svante.tideman@orebro.se
019-216654
072-3704559

Martin Hallberg
Kommunombud biträdande
martinhallberg76@gmail.com
070-2092249

Carin Arnesson
Kommunombud biträdande
carin.arnesson@orebro.se
019-216723
070-6411351

Petter Kraftling
Kommunombud biträdande
petter.kraftling@orebro.se
019-215707
073-0974609

Pär Boström
Kommunombud biträdande
per.bostrom@orebro.se
019-213331
073-1427316

Renée Becker Vallin
Kommunombud biträdande
renee.becker@orebro.se
072-2460504

Bengt Olov Johansson
Kommunombud biträdande
bengtolov.johansson@bredband.net
019-212214
073-2016931

Lotta Nilsson
Lokalombud, Adolfsbergsskolan F-6
lotta.nilsson@orebro.se
019-212068
073-4244408

Daniel Rasmussen
Lokalombud, Almby skola
daniel.rasmussen@orebro.se
076-8002911

Samantha Arvidson
Lokalombud, Birgittaskolan
samantha.sylva-arvidson@spsm.se

Rikard Saverman
Lokalombud, Engelbrektsskolan
rikard.saverman@orebro.se
070-7275234

Johannes Johansson
Lokalombud, Grillska Gymnasiet Örebro
johannes.johansson@grillska.se
0738471079

Andreas Lindell
Lokalombud, Gumaeliusskolan
andreas.lindell@orebro.se
073-9740808

Bengt Olov Johansson
Lokalombud, Hagaskolan
bengtolov.johansson@bredband.net
019-212214
073-2016931

Linda Svenman
Lokalombud, Internationella Engelska skolan i Örebro
linda.svenman.orebro@engelska.se
070-8544153

Åsa Haneskog
Lokalombud, Jensen gymnasium Örebro
jenseneducation@sf.lr.se
​0737-73 19 24
076-8540624

Magnus Bjurström
Lokalombud, Karl Johans skola
magnus.bjurstrom@pysslingen.se
019-207231
070-2543939

Leyla Söderström
Lokalombud, Karolinska gymnasiet
leyla.soderstrom@orebro.se
073-9692191

Petter Kraftling
Lokalombud, Komvux Örebro
petter.kraftling@orebro.se
019-215707
073-0974609

Mikael Enoksson
Lokalombud, Lillåns skola
mikael.enoksson@orebro.se
019-212972
070-6372044

Anneli Olsson
Lokalombud, Lillåns södra skola
anneli.a.olsson@orebro.se
019-182202
070-2098863

Christina Eriksson
Lokalombud, Mariebergsskolan
christina.c.eriksson@orebro.se
019-212108
076-2364029

Pär Boström
Lokalombud, Mellringeskolan
per.bostrom@orebro.se
019-213331
073-1427316

Maria Eriksson
Lokalombud, Olaus Petriskolan
maria.e.eriksson@orebro.se
073-4248636

Charlotta Anelid Karlgren
Lokalombud, Rostaskolan
charlotta.anelid.karlgren@orebro.se
019-213380
073-3148074

Lars Gunnar Mjolner Tivenius
Lokalombud, Rudbecksgymnasiet
lars.tivenius@orebro.se
019-216584
070-6875768

Svante Tideman
Lokalombud, Tullängsgymnasiet
svante.tideman@orebro.se
019-216654
072-3704559

Jan-Erik Hägglöf
Lokalombud, Vivallaskolan
jan-erik.hagglof@orebro.se
019-212931
073-9575740

Madelene Karlsson
Lokalombud, Yrkesgymnasiet Örebro
madelene.karlsson@yrkesgymnasiet.se
073-9648671

Martin Hallberg
Huvudskyddsombud
martinhallberg76@gmail.com
070-2092249

Carin Arnesson
Huvudskyddsombud
carin.arnesson@orebro.se
019-216723
070-6411351

Bengt Olov Johansson
Huvudskyddsombud
bengtolov.johansson@bredband.net
019-212214
073-2016931

Anneli Tilldal
Skyddsombud, Brunnsskolan
annelie.tilldal@orebro.se
076-0184448

Rikard Saverman
Skyddsombud, Engelbrektsskolan
rikard.saverman@orebro.se
070-7275234

Åse Vallin
Skyddsombud, Engelbrektsskolan
ase.vallin@orebro.se
070-4667892

Ulla-Britt Ahlén
Skyddsombud, Gumaeliusskolan
ulla-britt.ahlen@orebro.se
019-212258
070-6029651

Bengt Olov Johansson
Skyddsombud, Hagaskolan
bengtolov.johansson@bredband.net
019-212214
073-2016931

Zlatan Jaranovic
Skyddsombud, Internationella Engelska skolan i Örebro
zlatan.jaranovic.orebro@engelska.se
073-9454469

Magnus Vestberg
Skyddsombud, Jensen grundskola i Örebro
wmagnus@live.se
070-3003213

Linda Lindkvist
Skyddsombud, Jensen gymnasium Örebro
linda.lindkvist@jenseneducation.se
070-9646797

Mikael Jonsson
Skyddsombud, Karolinska gymnasiet
mikael.johnson@me.com
070-2650624

Mikael Persson
Skyddsombud, Karolinska gymnasiet
mikael.a.persson@orebro.se
019-216523
070-2604635

Petter Kraftling
Skyddsombud, Komvux Örebro
petter.kraftling@orebro.se
019-215707
073-0974609

Fredrik Retelius
Skyddsombud, Kunskapsskolan Örebro
fredrikretelius@gmail.com
073-0662629

Mikael Enoksson
Skyddsombud, Lillåns skola
mikael.enoksson@orebro.se
019-212972
070-6372044

Birgitta Larsson
Skyddsombud, Lillåns södra skola
birgitta.larsson@orebro.se
073-6107486

Christina Eriksson
Skyddsombud, Mariebergsskolan
christina.c.eriksson@orebro.se
019-212108
076-2364029

Ann-Sofi Arnström
Skyddsombud, Mellringeskolan
ann-sofi.arnstrom@orebro.se
073-9410922

Malin Svensson
Skyddsombud, Mellringeskolan
malin.a.svensson@orebro.se
070-7494561

Katarina Karlsson
Skyddsombud, Modersmålsenheten
katarina.i.karlsson@orebro.se
070-7817416

Annika Lindh
Skyddsombud, Norrbyskolan
annika.a.lindh@orebro.se
019-212393

Bo Duberg
Skyddsombud, Olaus Petriskolan
bo.duberg@orebro.se
019-212494
073-0432868

Robin Blom
Skyddsombud, Riksgymnasiet för döva och hörselskadade
r_blom_@hotmail.com
073-6719057

Marie Lewicki
Skyddsombud, Rudbecksgymnasiet
marie.lewicki@orebro.se
070-3091707

Claes-Göran Lang
Skyddsombud, Rudbecksgymnasiet
claes-goran.lang@orebro.se
019-216280

Åke Lindqvist
Skyddsombud, Tullängsgymnasiet
ake.lindqvist@orebro.se

Madeleine Fredriksson
Skyddsombud, Wallerska skolan
madeleine-fredriksson@hotmail.com
070-3829902

Renée Becker Vallin
Skyddsombud, Virginska gymnasiet
renee.becker@orebro.se
072-2460504

Tommy Jansson
Skyddsombud, Virginska gymnasiet
tomjans@telia.com
076-5511357
070-3006480

Anders Myhrman
Skyddsombud, Virginska gymnasiet
anders.myhrman@orebro.se
019-216699
072-2002011

Fred Dötlmaier
Skyddsombud, Yrkesgymnasiet Örebro
dotlmaier@gmail.com
070-4410152
073-5259010

Pär Boström
Kommunföreningsordförande
per.bostrom@orebro.se
019-213331
073-1427316